Şimdi Ara

Mini 0906 Çift Kanal Araç Kamerası F/P 2018 7/24 Park Modu + Kapasitör (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
24
Favori
29.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabınız için teşekkür ederim. Kamerayı üç ayrı araca takıp denedim. Hepsinde aynı problem oluyor. Ayrıca şu an kullandığım aracın aküsü yeni 105 amperlik akü. Kesinti yapacağını sanmıyorum. Üstelik kameranın ekranını sürekli açık kullanıyorum ve gözüm üzerinde. Ne zaman baksam kayıt yapıyor görüyorum. Fakat kartı çıkartıp baktığımda söylediğim gibi kayıtlar hep eksik. Şimdi yine çıkartıp baktım. Son bir hafta her gün için beşer dakikalık dörder beşer dosya var. Ama düzenli kayıt yok. Mesela 3 gün önce iki saat araç kullandım, fakat kartta toplam 20 dakikalık kayıt var. Hadi o gün kart doldu diyelim, ama 10 gün, 12 gün, 20 gün öncesinden de bir kaç kayıt duruyor. Bunların hiç biri darbe algılamayla ilgili kayıtlar değil. Zaten darbe algılamayı da kapattım.

Ayrıca hiç bir kayıt yarıda kesilmiş olmuyor. Beşer dakikalık kayıt süreleri tam olarak mevcut. Fakat dosyaların bazıları siliniyor sanırım.

Üretici firmanın internet sayfasını bulamıyorum. Google cihaz adını yazınca hep satış vs sayfaları çıkıyor. Üretici firmaya nasıl mesaj atabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekortiko -- 2 Kasım 2019; 16:12:11 >

• dekortiko D kullanıcısına yanıt
    Hocam, cözüm bulabildiniz mi?
  • ö.rümcek kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Bir çok yere yazdım. Ama sonuç alamadım. Ürünün adıyla girince ürüne özel bir sayfa açılıyor ama üretici firmanın ana sayfasını bulup iletişim kurma imkanı da yok.
    Skype tan iletişim kurmayı denermisiniz. Üretici firmada çalışıyor olacaktı.

Mini 0906 Çift Kanal Araç Kamerası  F/P 2018 7/24 Park Modu + Kapasitör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben bir yıl önce aşağıdaki e postaya mail atmıştım, çok hızlı geri yanıt yazdılar. Hatta bir kaç defa devamında yazıştık.

service@mini0906.com

Alıntıdır.
    Feedback
    If you find any bug(s) or something need to improve, please mail to service@mini0906.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, deneyeyim.
  • Merhaba Bu gün görüntülere bakarken mini 0906 pro için güncelleme gördüm. Bizim pro 0lmayan mini 0906 için de kullanabilir miyiz?. Şu görüntü atlama olayını engellemek için .Sanki no wifi olan uyumlu gibi , Tecrübeli olanlara ve ingilzicesi iyi olanlara danışayım dedim.
    Aynı sorun bende de mevcut.64 GB lık kart full dolu gösteriyor, fakat kaydedilen görüntüler 2 GB civarında.10 Gün kayıt yapmadığı olmuş.Bu ürünü aldığıma pişmanım.
  • austun1975 kullanıcısına yanıt
    Karttan olabilirmi, eşimin aracında aktif olarak bu modeli kullanmaya devam ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı forumlarda bu sorunu yaşayanlar olmuş fakat bu sorunu yaşayanlar 8 GB gibi düşük kapasiteli kart kullananlar. Ben sandisk ultra 64 GB kullanıyorum.Kartı değiştireyim o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi austun1975 -- 17 Ocak 2020; 20:36:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: austun1975

Yurtdışı forumlarda bu sorunu yaşayanlar olmuş fakat bu sorunu yaşayanlar 8 GB gibi düşük kapasiteli kart kullananlar. Ben sandisk ultra 64 GB kullanıyorum.Kartı değiştireyim o zaman.
    Sandisk hafıza kartları araç kameralarında kullanılmaz, yıllardır söylerim

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Sandisk hafıza kartları araç kameralarında kullanılmaz, yıllardır söylerim

Alıntıları Göster
    Olgu bey hangi kartı tavsiye edersiniz?

• quote:

Olgu bey hangi kartı tavsiye edersiniz?

Alıntıları Göster
    Ürünü %100 orj olması açısından n11 vs den almayın, buradan alalım

Samsung EVO Plus 64GB 100 MB/s microSDXC Kart (SD Adaptör) MB-MC64GA/TRhttps://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I?magaza=Atn Elektronik

• quote:

Aynı sorun bende de mevcut.64 GB lık kart full dolu gösteriyor, fakat kaydedilen görüntüler 2 GB civarında.10 Gün kayıt yapmadığı olmuş.Bu ürünü aldığıma pişmanım.
    Hatta yeni kontrol ettim, içinden video çıkardım

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Ürünü %100 orj olması açısından n11 vs den almayın, buradan alalım

Samsung EVO Plus 64GB 100 MB/s microSDXC Kart (SD Adaptör) MB-MC64GA/TRhttps://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I?magaza=Atn Elektronik

Alıntıları Göster
    olgu bey , tavsiyeniz için teşekkür ederim.

• quote:

olgu bey , tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Rica ederim

• Merhaba arkadaşlar son iki gündür aracımı birileri çizip gidiyor. 3 sene önce mini0906 kamera aldım ancak park kitini almadım elinde olan varsa alabilirim. Arabanın başına daha büyük bi sıkıntı gelmeden çözmem lazım. Şimdiden teşekkürler iyi günler

• Merhaba Olgu Bey mini 906 yazılım güncellemesi en son ne zaman yapıldı. Son versiyonu paylaşabilir misiniz. Birde bu güncellemeleri takip ettiğiniz kameranın sitesinin ismini yazmanızı rica ediyorum.

Teşekkürler.
  • austun1975 kullanıcısına yanıt
    Ben çeşit çeşit markaların kartlarını denedim. Bir şey değişmedi. Sorun hep var
  • Sorunu kart değiştirip yada yazılım ile çözebilen. Oldu mu? Uzun yolda bile hareket halinde aç kapat yapıyor. Gittiğim oto eletrikcisi sağolsun sigorta apartını kesip atmış doğrudan bağlamıştı. Acaba ondan mı? Emin değilim cünkü öncesi kontrol etmiyordum. Şimdi ne zaman görüntü lazım olsa, o an ki görüntü yok. Dalga geçer gibi öncesi ve sonrası var.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.