Şimdi Ara

MINECRAFT XBOX360 OYUNCULARI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: :mert61:

pcde oynamama rağmen merak içindeyim

Ben de merak ediyorum. PC'de oynuyordum ama konsolda da oynamak lazım. İstediğin yerden oyna. Oh mis.
  • Boyutu ne kadar olur acaba? Arcade sahibiyim, bari makul bir boyutta olsa da indirebilsem.
  • kanka tak 4gb usb belleği xbox a indir içine oyna :D
  • Doğru bellek olayını unutmuşum
  • Uzun zamandır bekliyorum,Ekle
  • Beyler oyun saat kaç gibi çıkar ? Gece çıkarsa Puan satın alacağım.
  • Live öğle saatleri güncelleniyor TR saati ile. 12:00 - 13:00 arası Live'a gelir oyun.
  • beni de ekle.live a gelmiş mi?
  • Ben yorumlara gore alırım.multiplayer ozelliği pc deki kadar güzel değilse almam.yani demek istediğim bir haritada arkadaşlarıomızla kaldığımız yerden devam edemeyeceksek her seferinde silbaştan yeni dünyalarda başlıcaksak almam.yarın oynayanlar yorumları esirgemesin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheStarBox -- 8 Mayıs 2012; 21:52:13 >
  • Bu oyunu xbox üzerinde oynayan biri asla hiç birşey başaramaz ben inanmıyorum tahminim profesyonel oyunun arcade hali olur.. Pc de orjinaline sahibim, genede laf olsun israf olsun diye belki alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 8 Mayıs 2012; 23:02:13 >
  • Bugün çıkması gerekmiyor muydu oyunun ? Herhangi bir erteleme var mı yoksa ilerleyen saatlerde çıkacak mı ?
  • Bugün çıkacak. Biraz sabredin gençler.
  • Oyun çıktı. Meraklısı kaçırmasın.
  • Evet çıktı almayı düşünüyordum ama 1200ms point bekliyordum 1600 çok oldu.Oynayanların yorumundan sonra dönerim.Birde kinect sahipleri oyunu alırsa deneyimlerini yazarsa sevinirim :) Malum 1600ms point boşa gitmesi sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Boyutu ne kadar olur acaba? Arcade sahibiyim, bari makul bir boyutta olsa da indirebilsem.

130mb filan.
  • 113,21 MB oldukça küçük.Oyuna girdikten sonrada küçük bir güncelleme yapabilir.Bilgisayar versiyonu böyleydi en azından.

Point alıyorum bende,oyunu satın alacağım.

Akşama oynadıktan sonra fikirlerimi belirtirim.
  • Xbox Live üzerinden oyunu Point ile satın almaya çalıştım ve benim bildiğim Arcade oyunlarda Region Problemi yok ama internet üzerinden almaya çalıştığımda region'ınız desteklemiyor dedi.

Şu ana kadar pek çok Arcade oyun satın aldım ve Arcade oyunlarda bölge problemi olmaması lazım,Eve gidince Xbox üzerinden tekrar deneyeceğim hesabımda US bu arada.
  • VPN gerekebilir o zaman.

Arcade oyununda bile region hatası veriyorsa harbi yuh yani.
  • Gerizekalılıktan başka bir şey değil.

Paramla rezil oluyorum.

Akşam VPN konusunda yardım edersen bana şu oyunu alalım yavuz.
  • Try demo dedim şimdide Xbox'ınızı açtığınızda indirebilirsiniz dedi Region Problemi vermedi ama satın almaya kalktığımda bu hatayı veriyor,Bölge bölgemi açıyorlar anlamadım.Eve gidip demoyu indireceğim oyun içinden aktive edeceğim oyunu bir problem çıkmassa.

Yoksa son çare VPN
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.