Şimdi Ara

MINECRAFT XBOX360 OYUNCULARI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chelsea FC

Gerizekalılıktan başka bir şey değil.

Paramla rezil oluyorum.

Akşam VPN konusunda yardım edersen bana şu oyunu alalım yavuz.

Yardımcı olurum ama bugün baya sıkıntılı geçti. Live'a gelirsem konuşuruz.

Hava bi acayip yağmur yağsın açılak kanka.
  • Beyler biraz beklemek gerekiyormuş herhalde şimdi oyunu problemsiz satın aldım.

Herkes gönül rahatlığıyla indirebilir.
  • Hadi gözün aydın. Akşama anlatırsın konsol versiyonu nasılmış merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chelsea FC

Xbox Live üzerinden oyunu Point ile satın almaya çalıştım ve benim bildiğim Arcade oyunlarda Region Problemi yok ama internet üzerinden almaya çalıştığımda region'ınız desteklemiyor dedi.

Şu ana kadar pek çok Arcade oyun satın aldım ve Arcade oyunlarda bölge problemi olmaması lazım,Eve gidince Xbox üzerinden tekrar deneyeceğim hesabımda US bu arada.

Son mesajında yazdığına göre sorun hallolmuş, gözün aydın:) Ama Arcade oyunlarda da bölge sorunu oluyor maalesef. Mortal Kombat, Dead Rising 2(Arcade bölümünde satılan 2 bölüm) bölge sorunu yüzünden indirilemiyordu.
  • Tip:https://twitter.com/#!/majornelson/status/200216651847835650

Yani diyor ki: "start"a basın ardın "Y" o anki ekran görüntüsünü Facebook'da paylaş.*

çn: benden asla tercüman ya da ona benzer bi şey olmaz.

Oyunun akışını değiştirecek bir bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duff MC ® -- 9 Mayıs 2012; 17:21:43 >
  • Aman dikkat sizi TV başına bağlar
  • Kısaca fikirlerimi belirtip hemen oyuna döneceğim.

Öncelikle Grafikler geliştirilmiş (!)

Kontroller bizim kendimiz kutucukları dolduracağımız şekilde değil elimizde olan eşyalar bize ne yapmak istediğimizi katalog vererek gösteriyor.Daha pratik olduğunu söyleyebilirim kesinlikle,Müzikler standart minecraft havasında sessiz,sakin bir müzik eşliğinde Crafting yapıyoruz.Tahminimden çok daha iyi bir şekilde geliştirilmiş konsola Minecraft.

Multiplayer denemedim ama bu akşam deneyeceğim hiçbir fikrim yok nasıl olduğunu konusunda.

Uzun uzun yazmak isterdim ama minecraft basit bir oyun olup yapabilecekleriniz çok detaylı bir şekilde sizin hayal gücünüze bırakıyor herşeyi.

Oyunu affetmeyin mutlaka alın.Oyuna dönüyorum.

• 1 gün içinde alacağım.
  • ben demosunu denedim split screen olayı çok iyi olmuş.demo süreli kullanım veriyor bu arada.bide oyun çok pahalıya bende 1200 mp diye bekliyordum.
    bence biraz abartı.
  • EURO 2012 1800 msp ise minecraft bence 2000 i hak ediyor :D
  • Pcdeki gibi oyunun başından kalkamıyorum çok güzel
  • Oyun hak ediyor parasını, PC'de sevdiyseniz tereddüt etmeden alın.
  • Oyunu aldım ama tek başıma sıkıldım bir süre sonra. Multiplayer oynamak için mutlaka arkadaş listemizden birilerini mi davet etmemiz gerekiyor? Pc de olduğu gibi başkalarının kurduğu serverlara giremiyor muyuz? Bu arada gamer tag: kemaltokatli. İsteyen ekleyebilir.
  • Multi oynayacak ariyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konudan adam olmaz.Oyunu oynayanlar açıkca belirtmiş oynadıklarını ne listeye kayıt var nede gruplaşma için bir hareket var.

Minecraft'ın bebeği ölmüş.
  • tek makinadan 2 kişilik oynamada çok güzel olmuş.Online'de 8 kişiye kadar çıkıyormuş heralde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş hala oynayanları listeleyecekde Minecraft oynayanları bilip sözde multi yapacağız.

Oyunun çıkalı yıl olacak.
  • oyunun en iyi yönü multisi zaten , multi oynamadıktan sonra neye yarar , konuyu açan isimleri liste şeklinde yaparsa daha iyi olur
  • Ölüsü yeter bu oyunun. Madenlerde kaybolmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Ölüsü yeter bu oyunun. Madenlerde kaybolmak istiyorum.

yapalım bir ara co op o zaman
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.