Şimdi Ara

Minecraft (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
3
Favori
77.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sunucumuz 2 gün içinde açılacak o zaman kadar Almin isimli arkadaşımızın sağladığı geçici ip üzerinden server'a bağlanabilirsiniz.Server bir aksiklik olmadigi sürece asıl server açılana kadar her gün sabahtan gece yarısına kadar açık olacak . (Almin arkadaşımıza ne kadar teşekkür etsek az )

Server Ip : 212.156.144.42:1714

Server hamachi ve orjinal gerektirmez ayrıca 15 kişiye kadar lag yapmıyor. ( Belki daha da fazla en fazla 15 gördük )Server survival sunucusudur , herhangi bir plugin yüklü değildir. Server da whitelist açık değildir. (Umuyorum ki bu olay suistimal edilmez. )

İki adet kuralımız var ;

-Eşya çalmak ve griefing ( Başka insanların binalarına zarar vermek . ) kesinlikle yasaktır. ( Uyarı - Kick - Ipban )

-Sunucudaki konuşmaları seviyeli tutmaya çalışıyoruz o yüzden şahsa hakaret ve küfür yasak . ( Uyarı - Kick - Ban )

Tabi burada kurallardan çok insanların anlayışları önemli. Birisini neyin rahatsız edip etmeyeceğini aşağı yukarı hepimiz biliriz . Bu konuda hassas olursak sevinirim

Not olarak server da admin yeteneklerini ( item yaratma , teleport ) teknik bir neden gerektirmediği sürece kesinlikle kullanmayı düşünmüyoruz. O yüzden oyun içinde tp edilmek ve ya eşya için sormayın lütfen

Server Ip : 212.156.144.42:1714

• quote:

Orijinalden alıntı: abbas123

6 Saattir oynuyorum Çok Güzel bi map yaptım acaba bu mapi hamachi ile online oynuyabilirmiyiz yoksa baştanmı baslıyor multiplayerda ??

World dosyasını servere atarsan mpdede oynanır.
    Hamaçiden 2 - 3 kişide sorun çıkarmaz ama fazlası lag çıkarıyor.Az bir lag bile sinir bozucu..
  • @l3bron sırf survival bir süreden sonra creative moddan farkı kalmıyor.Rp veya towny pvp vs. de gelir umarım tabi önce bi server açılsında.
  • Arkadaşlar bende java.net.NoRouteTohostexception: NO route to host: connect hatası verdi servera girerken neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YourDooM

Arkadaşlar bende java.net.NoRouteTohostexception: NO route to host: connect hatası verdi servera girerken neden acaba ?

Hocam server'ı kuran arkadaşa yük olmasın diye akşamları kapatıyoruz . Sabahleyin tekrar açılacak ve akşama kadar açık duracak
  • Bugün bıraktınız oynamayı o zaman.
    Jiraiya-sama forumda ama beni sallamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 29 Mart 2011; 2:48:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YourDooM

Bugün bıraktınız oynamayı o zaman.
    Jiraiya-sama forumda ama beni sallamıyor.

Yok hocam estağfurullah , bilgisayarı açık bırakmıştım , ben başında değildim yani Yoksa herkese cevap yazmaya çalışıyorum gerek pm olsun , gerek konudan olsun.

Almin server'ı açtığını yazmış , şuan girebiliyor olmanız lazım.

• Could not create the Java virtual Machine hatası veriyor beyler, javayı tekrar silip kurdum, güncelledim ama olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALLE

Could not create the Java virtual Machine hatası veriyor beyler, javayı tekrar silip kurdum, güncelledim ama olmadı.

Sağ tıklayıp yönetici olrak çalıştır dediniz mi?
  • 4 saattir oynuyoruz birsürü item vardı redstone vs vs lava dustum gitti hepsi bidaha oynadık bu sefer redstone aldın blueston 50 ey aykın kömür ve 30 civarı demir vardı baltalrı saymıyorum bile onalrda gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: abbas123

4 saattir oynuyoruz birsürü item vardı redstone vs vs lava dustum gitti hepsi bidaha oynadık bu sefer redstone aldın blueston 50 ey aykın kömür ve 30 civarı demir vardı baltalrı saymıyorum bile onalrda gitti

Aynen, senin itemleri kurtarayım derken benimkiler de gitti lanet olası iskelet yüzünden.

• yahu ben arkadaşla oynamak adına bir server kurdum server'a kendim girince havadan düşer gibi oluyor ama düşmüyor bu sürekli tekrarlanıyor neden olabilir?
  • Flood oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeYo -- 29 Mart 2011; 16:24:05 >
  • Beyler kimse yokmu şuan 212.156.144.42:1714 serverında
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

yahu ben arkadaşla oynamak adına bir server kurdum server'a kendim girince havadan düşer gibi oluyor ama düşmüyor bu sürekli tekrarlanıyor neden olabilir?

BU bende de oluyor yukarıdaki servera girince.
    Ayrıca Minecrafta her girişimde internetim ve bilgisayarım göçüyor, donuyor tam anlamıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight7

Beyler kimse yokmu şuan 212.156.144.42:1714 serverında

Hocam yaklaşık 10 kişi akşama kadar aktif oluyor , ip yi doğru yazdığınıza emin misiniz ? Şuan bile 8 kişi var sanırım

212.156.144.42:1714
  • Almin açtınmı ?
  • Pm atın beyler Oyuna üye felan oldumda giremiyorum
  • Ben de 1-2 gündür kendim oynuyorum fakat online oynamayı bilmiyorum pm alabilir miyim?
  • Çok eğlendik ya saatlerce oynadık ama okadar oynamanın etkisiyle ve son olayında etkisiyle canım sıkıldı çıktım.

@Lars Ulrich

Multiplayer bölümüne 212.156.144.42:1714 bunu yazcaksın sonra girceksin.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.