Şimdi Ara

Minecraft (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
3
Favori
77.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=108984

http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?t=25676

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRBoY -- 28 Mart 2011; 10:44:14 >
  • Fırın nasıl yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewee1212

Fırın nasıl yapılıyor

Burdan bakabilirsin

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting
  • arkadaşlar çok merak ettim nedir bu oyunun olayı? amaç nedir oyunda ? online oynarken napıyorsunuz biri kısaca anlatabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

Yeni Haberler

Turkcraft'ın kurucularından Yiit ile konuşuyorum . Kendisinden site desteği ve teknik desteği verebileceğini söyledi bana Yani oradan foruma üye olsanız iyi olur ! YAY !

http://www.turkcraft.net

Onun dışında server konusunda cyberboy sayesinde 3 gün içerisinde 15 kişilik ( Destek ve ilgi olursa neden artmasın ? ) bir server açacağız. Güzel bir ortam oluşturabilirsek RP olarak devam edebiliriz

Ayrıca server fiyatları ucuz olmadığı gibi cebimden ödüyorum şuan gördüğünüz gibi , o yüzden destek olmak isteyen arkadaşlar konu altından yazarlarsa çok memnun olurum , 1 milyon bile yeterli olur destek olmanız için

15 kişilik serverın Kirası Ne Kadar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslanharun -- 28 Mart 2011; 17:03:38 >

• Az önce server kurdum. Ben birde kuzenim oynayacaktık ama ben girince o, o girince ben disconnect oluyorum. Bir ayar falan mı yapmamız gerekiyor ?
  • biriniz server kursunda girelim beyler.3 kisi olsun ama fazlası lag yapıyor :)
  • Flint ve stick koyuyorum crafta (3x3) e ama meşhale olmuyo :s
  • enteresan oyun.
  • Nasıl nick değiştirebiliyoruz ? Aynı nickle girdiğimiz zaman birimizi oyundan atıyor
  • Ben de gelirim. En sevdiğim oyundur. Bilgi için arrnek'in videolarını izleyebilirsiniz.
  • Turkcraft'ın kurucularından Yiit ile konuştum . 2-3 gün içinde açılacak sunucu için 3 bizden , 3 tanede Turkcraft'tan admin olacak. Onların adminleri belirli ama bizimde 3 tane admin seçmemiz gerekiyor. Bunlardan birisi CyBeRBoY olacak , tabi ki kendisi isterse Diğer admini de bir şekilde seçeceğiz yakında. Bu arada TurkCraft'ta ByeRock üyeliği ile moderatör olarak bulunuyorum.

@ultraslanharun

Eğer CyBeRBoY bize server'ı ayarlarsa muhtemelen 10 milyon civarında olacak. Öbür türlü 15 dolar civarından aşağıya alamayacağız.

@Alper1907

Pm atıyorum size.

@Beyond Birthday

Server kurulduğunda sizide aramızda görmek isteriz Bu arada bende bir lets play serisi yapmayı planlıyorum

@Almin

IP'de ya da server da bir sorun var sanırım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 28 Mart 2011; 18:22:28 >

• Kömür alıyım derken öldüm herşey gitti

Tekrar Edit: girdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHXS -- 28 Mart 2011; 18:45:30 >
  •  Minecraft

Böyle bir buton yaptım üstüne çıkınca kapı açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Said6

Minecraft

Böyle bir buton yaptım üstüne çıkınca kapı açılıyor.

Redstone dan Cpu yapanlar var

94.102.14.65 < survival türk serveridir free userlarda girebilir.
  • Özür dilerim beyler oyunda daha yeniyim.

Öldükten sonra bölümde yaptığımız değişiklikler (bina, kuyu kazma vs) bunlar kayıt oluyor mu ?
  • @1Ceko
    Oyunun amacı gündüz vakti oyundaki çeşitli materyallerle araç gerek yapmak,gece olunca da etraftaki çeşitli yaratıklardan kaçıp hayatta kalmaya çalışıyorsun.Yüzeysel olarak anlattım ama derine inecek olursak; ağaç kesiyorsun tahta yapıyorsun,çeşitli silah,teçhizat yapabiliyorsun.Ev veya sığınak yapıp orda da saklanabilirsin.Basit gibi gözüksede çok ayrıntılı bir oyun.

@abbas123
    Flint değil coal koyacaksın.

@Alper1907
    Minecraft`ın sadece tek bir versiyonuyla nick değiştirebiliyorsun.Detayları pm yoluyla konuşabiliriz zira burda anlatamayacağım konular var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uniprof

Özür dilerim beyler oyunda daha yeniyim.

Öldükten sonra bölümde yaptığımız değişiklikler (bina, kuyu kazma vs) bunlar kayıt oluyor mu ?

Kalıyor.

Bende de ne şans varsa girince oyuna serverı 1 saatliğine bakıma aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

Turkcraft'ın kurucularından Yiit ile konuştum . 2-3 gün içinde açılacak sunucu için 3 bizden , 3 tanede Turkcraft'tan admin olacak. Onların adminleri belirli ama bizimde 3 tane admin seçmemiz gerekiyor. Bunlardan birisi CyBeRBoY olacak , tabi ki kendisi isterse Diğer admini de bir şekilde seçeceğiz yakında. Bu arada TurkCraft'ta ByeRock üyeliği ile moderatör olarak bulunuyorum.

@ultraslanharun

Eğer CyBeRBoY bize server'ı ayarlarsa muhtemelen 10 milyon civarında olacak. Öbür türlü 15 dolar civarından aşağıya alamayacağız.

@Alper1907

Pm atıyorum size.

@Beyond Birthday

Server kurulduğunda sizide aramızda görmek isteriz Bu arada bende bir lets play serisi yapmayı planlıyorum

@Almin

IP'de ya da server da bir sorun var sanırım .

eğer olursa server işi gelcek ay parasını ödeyebilirim

• Canı Doldurmak için ne yapabilirim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.