Şimdi Ara

Mindhunter | David Fincher | Netflix (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
11
Favori
17.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • David Fincher'ın o kendine has çekimleri, kullandığı lens, cgi becerisi, atmosfer yaratımı gerçekten müthiş
  • S02e4 son sahne wtfffff
    Ben karısı çıkar sandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 17 Ağustos 2019; 17:57:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katillerle yaptıkları sohbetler çok hoşuma gidiyor.

5. bölüm çok güzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda bitirdim harika bir sezondu. Ayrıca dizide tanıdık birini görüyoruz. :)

Cok keyif aldım diyaloglar harika şu dizinin ambiyansi çok güzel. David Fincher sağolsun güzel bir işe imza atmış. 3.sezon için 2 yıl bekleriz kesin. İzleyenlere keyifli izlemeler.

• Adamlar Charles Manson'u bire bir yapmışlar ya. Sanarsin gerçek kişi geldi ölüyü dirilttiler sanki. Ayrıca hareketleri ve mimikleri bu kadar mi aynı olur. Helal olsun çok iyi rolünü oynamış Damon Herriman.

• Galiba yeni sezonu beğenmeyen bir benim.

Dizinin ilk bölümlerinde ki dava hikaye oldu, s0e01'de farklı bi şehre gidip araştırdıkları davayla bağdaştırıyordu Bill, devamı gelmedi. Wendy son bölümlerde yer almadı bile. Ed Kemper'ı, Manson'ı, Sam'in oğlunu, hep birer kez gördük geçtik.
  • 2x7 izledim şuan bence çok on numara gidiyor kötü değil sezon 3. sezon ne zaman çıkacakmış?
  • 2x9

2. sezonu bitirenler için

Katil 6. bölümde 30.-31. dakikalar arasında fotoğrafçı olarak gözüküyor.

Normal izlerken farkedebilen varsa helal olsun.

• Yüzüne dikkat etmemiştim ama arkadan bu adam olduğunu düşünüyordum şimdi oturdu tam fark edene helal olsun cidden.
  • 2. sezonu beğenmedim, sanki ağır çekimde izlediğim tek bir bölümden ibaretti. C. Manson'ın özellikle eğlence sektörü tarafından yüceltildiğini düşünüyorum. Oyunculuklar iyi, görüntü yönetimi fena değil ancak senaryodan mı kaynaklı bilmiyorum hikaye(ler) bir türlü ilerlemiyor sanki ellerinde esaslı vakalar yokmuş da olanla idare edilmiş gibiydi. Tabi bu noktada "dönem dizisi" olduğu biraz da o dönemin sorunlarını ön plana çıkartılmak istendiği dile getirilebilir ancak bu 3-4 bölümde iyi bir şekilde yedirilebilir bunun için 9 bölüme ihtiyaç var mı hatta birinci sezonu da işin içine dahil edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 21 Ağustos 2019; 11:37:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. bölüme geldim. 2. sezon bildiğin leş.

Konuya bağlı değiller. Yeni bir vaka çıkıyor 1 bölümde o vaka dan diğer vakaya geçiş yapılıyor çözülmeden. Kriminolojiye çok yoğunlaşmışlar eyvallah ama senaryo çok kopuk kopuk. Diyaloglara fazla odaklanmışlar ki senaryoyu unutmuşlar. Ayıp olmasın diye bitiricem şimdi, belki finali güzeldir.
  • 2. sezon çöp, ciddi çöp ama. 8 bölüm climax yap 10. bölüm tısssss.

hani panik atak ne oldu bu arada?
  • An itibari ile bitirdim.

Senaryo cidden çok kopuk.

Krimonoloji den polisiyeye devrildi son 2 bölümde. Garip şeyler. Ayrıca son sahne

Yeni doğacak katil için ufak ufak sahneler verdiği adamın kim olduğu belli mi? gelecek sezon bunu işlicekler belli fakat tek konu, tek katilmi olucak acep?
  • BTK Killer abi işte. İlk sezonda da gösterdiler. 2.sezona da onla girdiler ama onun yakalanmasına çok var. Onun için büyük ihtimalle yine araya bir şeyler sokarlar.
  • 2. sezon bahsedildiği kadar kötü değil ama ilk sezonun biraz altında kaldı.

• abd nın en manyak seri katili btk killer yani Dennis Rader herif abd polisinin mallığı sayesinde yakalanamadı yıllarca adam Türkiyede bile bulunmuş...zeki olarak kemper gerçekten en ıısıydı ama en manyagı btk olabilir..gerçi btkdan daha manyaklarıda vardır..bulunamayan zodiac killer mesela kım b kaç kişiyi öldürdü bilinmiyor.. konuya dönersek btk gerçek bir efsane..tam bir abd polis mallığı hikayesi nu dizi zeki katilleri anlatıyor btk zeki değil çift kişilkliydi diye bliyorum..https://onedio.com/haber/bagla-iskence-et-ve-oldur-bir-katil-in-psikolojisi-522909

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 22 Ağustos 2019; 2:31:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

abd nın en manyak seri katili btk killer yani Dennis Rader herif abd polisinin mallığı sayesinde yakalanamadı yıllarca adam Türkiyede bile bulunmuş...zeki olarak kemper gerçekten en ıısıydı ama en manyagı btk olabilir..gerçi btkdan daha manyaklarıda vardır..bulunamayan zodiac killer mesela kım b kaç kişiyi öldürdü bilinmiyor.. konuya dönersek btk gerçek bir efsane..tam bir abd polis mallığı hikayesi nu dizi zeki katilleri anlatıyor btk zeki değil çift kişilkliydi diye bliyorum..https://onedio.com/haber/bagla-iskence-et-ve-oldur-bir-katil-in-psikolojisi-522909
    Teşekkürler. böyle zeki katiller ilgimi çekmiştir. Benim favorim hala zodiac. Yakalanmaması da, polislerle ve basınla maytap geçmeside bir numara. Filmde çok ürkmüştüm, keza prisoners filmide aynı gerilimi hissettiriyor.

• Zodiac abd tarihinin en büyük ayıbıdır ama o işte bile çok karışıklık olduğuna inanıyorum bence orada da 2-3 katil olabilir yine david amcamızın 2007 zodiac filmini izlemenizi tavsiye ederim adam o zamandan bu dizinin yolunu yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 22 Ağustos 2019; 10:21:51 >
  • Cok iyi diyorlar, başlayacağım umarım.

• Son sahnede acayip getildim ya o neydi öyle
    Btk killer o herifse dizide sürekli bahsettikleri btö gibi bir kıslatma neydi?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.