Şimdi Ara

Mindhunter | David Fincher | Netflix (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
11
Favori
17.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çevirisi, biö gibi bir şeydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Çevirisi, biö gibi bir şeydi
    Btk değil herhalde o o zaman ?

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Yok btk hocam başka birinden de mi bahsettiler. Hatırlayamadım

• Btk dan sonra green riveri çekerler bence sonrada tedd bunddy ama zor ...
    Ben abd de top 3 seri katili belirledim bence
    1.tedd bundy-100 ile 200 arası kurban
    2.green river-gary ridgway-en az 49 kurban
    3.btk killer-dennis radder-en az 10 kurban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 26 Ağustos 2019; 3:19:12 >
  • reko kullanıcısına yanıt
    hayvanın oğlu, 100 kadın öldürmek nedir yav, töbe Allahim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Teddy bundy yakalandıktan sonra söylemişti sayısını kendisi bile hatırlamıyormuş en az 100 kadın arkadan gelip kafasına sopa vuruyormuş yada boğuyormuş öldürdükten sonrada tecavuz..işin ilginçi green river katilini bulmada teddy bundyın söyledikleri yardımcı olmuş adamı 30 yıl üstüne bulmuşlar oda kurbanlarına öldükten sonra tecavuz edip green river nehri yakınlarına gömüyormuş teddy katil için öldürdüğü ve gömdüğü kurbanların yerlerini yeniden kontrole gelir demiş vs vs...ya benim anlamadığım bu kadar cinayet vs oluyor ama polis gerçekten çok vasat ed kamper kendisi teslim olmasa öldürmeye devam edecek ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 27 Ağustos 2019; 1:15:0 >
  • 2. sezon gayet iyiydi sadece Atalantaya biraz fazla odaklanilmis veolay cok uzatildi diye dusunuyorum ama dizinin genel olarak havasi cok iyi korunmus zevkle izledim.
  • 2.sezonu bitirmeyenler spoiler'a basmayın:

Wayne Williams, köprüden geçerken polisi görünce veya ne gördüyse bilemem ama bir anda U dönüşü yaptı. Kimse neden döndün diye sormadı. Zaten kendini beğenmiş tavırları, kibriyle, diyaloglarla adamda bir şeyin çıkacağı belliydi. Yalnız tanıkların ifadesindeki evlerin hepsi birbirine benziyor hepsi kahverengi ev işte.

Ancak bu adamın ailesi profile uymuyor. Babası onun için Güney Amerika'ya gidecek olan uçuş var mı diye kontrol ediyor ama çocuk devamlı annem gelecek gidin isterseniz dedi. Demek ki annesi baskın bir karakter ve ondan korkuyor olabilir.

Gece gece sinir oldum kendini beğenmişliğine 2 tane sıkacak delikanlı yok mu dedim son 15 dakika artık. Kaldı ki arabadaki halatı, kılları ve eldiveni biliyorken nasıl arayın dedi ona şaşırdım. Tamam delilleri almayı unuttular ama hiç panik yapmadan arayın dedi. Halat çıktığı halde de bir telaşı yoktu. Dizide böyle işlenmiş ben ona göre yorumluyorum. Gerçekten adamın kibri en üst seviye.

Ayrıca bu BTK nasıl bir deli. Bu adamın da boğma fantezisi var. Cinayetlerin bazıları bu adamın olmasın ???

• 2. sezonu bitirdim de 1'in altında kaldı. Sezonun öne çıkan ağır basan ismi Bill oldu. Dizideki favori karakterim kendisi. Holden inişli çıkışlı yer aldı. Wendy malum sahneleri dışında hiç yoktu. Ayrıca Wendy'nin
    gerçekte lezbiyenlik ile alakası yokmuş. Netflix yine dayanamamış

Ed Kemper'ı daha çok görmek isterdim. Manson az göründü ama şov yaptı. Atlanta ilgi çeken bir hikaye ama neredeyse tüm sezonu ona ayırmak

Atlanta belediye başkanı davayı yeniden açmış bu arada. 3. sezon 2. sezonun üstüne çıkmalı, çıkar diye de düşünüyorum.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    wendy

lezbiyen sahneleri ne alaka çözemedim ? tamam sansüre karşıyız, ama bazen de çok abartıyorlar. seri katil dizisisin sen, gençlik dizisi olsa neyse ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 8 Eylül 2019; 18:40:15 >
  • 2.sezonu niye millet beğenmedi?

bence gayet güzel bir sezondu

ben tamamiyle cinayet davasından yürünecek sanıyordum ama gayet "seri katil görüşmeleri" devam etti hatta wendy ile o acemi olan ajan falan gitti görüşmelere. Hatta holden ve bill'de manson gibi bir adamı sorguladı

yani hem sorgulamalar ve profil çıkarma gibi dizinin ana konusu olan detaylar işlendi hemde bir seri katilin profile uydurularak yakalanmasını inceledik

gayet güzel bir sezondu

umarım 3.sezon çok bekletmez.

yalnız ilk sezondan beri kesitler halinde btk denilen seri katilin yaptıklarını izlettiriyorlar bize 2-3 dakikalar halinde.

bunda ki gönderme o adamın yaklaşık 30 sene kadar yakalanmamasından kaynaklanıyor sanırım. Dizinin final sezonuna kadar btk katilinin yakalanması devreye girmeyecek sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2.sezonu bitirmeyenler spoiler'a basmayın:

Wayne Williams, köprüden geçerken polisi görünce veya ne gördüyse bilemem ama bir anda U dönüşü yaptı. Kimse neden döndün diye sormadı. Zaten kendini beğenmiş tavırları, kibriyle, diyaloglarla adamda bir şeyin çıkacağı belliydi. Yalnız tanıkların ifadesindeki evlerin hepsi birbirine benziyor hepsi kahverengi ev işte.

Ancak bu adamın ailesi profile uymuyor. Babası onun için Güney Amerika'ya gidecek olan uçuş var mı diye kontrol ediyor ama çocuk devamlı annem gelecek gidin isterseniz dedi. Demek ki annesi baskın bir karakter ve ondan korkuyor olabilir.

Gece gece sinir oldum kendini beğenmişliğine 2 tane sıkacak delikanlı yok mu dedim son 15 dakika artık. Kaldı ki arabadaki halatı, kılları ve eldiveni biliyorken nasıl arayın dedi ona şaşırdım. Tamam delilleri almayı unuttular ama hiç panik yapmadan arayın dedi. Halat çıktığı halde de bir telaşı yoktu. Dizide böyle işlenmiş ben ona göre yorumluyorum. Gerçekten adamın kibri en üst seviye.

Ayrıca bu BTK nasıl bir deli. Bu adamın da boğma fantezisi var. Cinayetlerin bazıları bu adamın olmasın ???
    onun öldürdükleri farklı hocam.

btk'nın çocuklarla işi yok pek.

dizinin ilk sezonundan beri sürekli btk'yı gösterip gösterip duruyorlar ve o esnada bunlar tonla seri katille görüşüyor , başka seri katiller falan yakalıyor ama btk killer hep işlerine devam ediyor. adam 30 seneye yakın yakalanmadı sonuçta.

• bu dizi kesinlikle netflix'in amiral gemisi

ilk defa netflix hbo kıvamında dizi yaptı.

forumda bu kadar az takip edilmesi üzücü.

Mindhunter | David Fincher | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 1 Ekim 2019; 0:2:0 >
  • Btk killer yerine green river katilini verseler daha iyi olurdu adam ted bunndyden bile çok kişiyi öldürdü benim seri katiler aeasında favorım green river katili...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 1 Ekim 2019; 14:28:34 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    2. sezon aşırı diyalog vardı, ilk sezondan daha fazla insan biraz olay bekliyor, beklentimi karşılamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

2. sezon aşırı diyalog vardı, ilk sezondan daha fazla insan biraz olay bekliyor, beklentimi karşılamadı.
    Dizinin olayı diyalog

• İlk sezon bir amaç vardi 2. sezon bunu asilayamamislar.

• Mindhunter’ın 3. sezonla devam edip etmeyeceği yakın zamanda netleşmeyecek. Netflix diziyle ilgili kararını David Fincher’ın Mank filmini tamamlamasının ardından verecek. 3. sezon onaylanırsa en erken 2022’de yayınlanabilir.

• ne yani iptal mi edecek ?

umarım apple plus alır. ha bizim için farketmez, zaten zorrentciyiz ama en azından dizinin geleceği olur.

• Mindhunter ilk sezon muhteşemdi.İkinci sezon daha ağır tempolu Atlanta üstüne kurulmuş ana konusu vardı.İzlenmesi gereken bir seri.Üçüncü sezonu merakla bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.