Şimdi Ara

Mindhunter | David Fincher | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
236
Cevap
13
Favori
12.757
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> Mindhunter | David Fincher | Netflix
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    351 Mesaj
    Baya beğenmiştim umarım 3.sezon gelir.
    |
    |
    Tek kelimeyle mükemmel dizi. Dark ile aynı dönem çıktı. O sene netflix güzel işler yaptı zaten ondan sonrası yok gibi bir şey. Psikoloji,polisiye,suç,gizem severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir dizi.Dizideki seri katillerin hayatlarını araştırıp izlerseniz daha verimli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    2. sezonu yeni izleme fırsatı buldum, biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası ilk sezon öğretici ve ilgi çekiciyken bu sezon daha çok bu tarz şeylere ilgi duyup araştırıp bilgi sahibi olanlar için gibiydi
    |
    |

Öncelikle Atlanta davası günümüze kadar çözülmemiş bir dava, çözülmemiş bir dava için bu kadar fazla vakit harcanmaması gerekirdi. Ford'un uyarlandığı amcamıza röportaj sırasında soruyorlar dava açılsa yardıma gider miydiniz diyor giderdim diyor. Dizide dava biraz kişisel olmuş artık gibi duruyor muhtemelen gerçekte de aynı olmuştur.
    Dizinin temel ilerleyişi kurgu olsa da gerçekler tarafından sınırlanmış bir kurgu olması güzel. Manson gözlüğü alıp hava attığında gerçekte gözlük onda kalıyormuş dizide geri almışlar tam dizinin gerçekliğinin özeti denebilir ana mesajı veriyor anlatım için ufak değişiklikler yapıyor.
    Sevmediğim bir kısım da Bill'in ailesinin dramasıydı. Dizide zaten 1 tane düzgün aile vardı onu da ek drama için bozmuşlar. 20 aylık çocuğun ölümü de gerçekmiş ama Bill'in başına gelmemiş.
    Manson konuşmasını da sevmedim adamların mantığına katkısı olmayan bir görüşme oldu. Ed Kemper çatır çatır yardım ederken bu şov yapıyor tabii olması gereken böyleydi o ayrı.
    3.sezon için BTK killer bekliyorum ama o adam da Ford'un döneminde yakalanmıyor o yüzden yine sonu açık bir hikaye göreceğimizi düşündüğümden 3.sezon için de pek heyecanım kalmadı.
    Wendy çok arkada kaldı bu sezon geçen sezon kadar göremedik. Bill ile Ford arasındaki ekip bağı da yoktu.

Onun dışında güzel yönleri de var tabii dizinin ama onlar hep ilk sezonda da olan şeyler olduğundan ekstra gelmedi artık.
    September ve Olivia Dunham'ı aynı sahnede görmek ve cümlede Boston geçmesi benim için bu sezonun, ilk sezona göre tek artısı oldu.

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Epic: TheHumanSpectre
    İzlediğim diziler için TV Time profilim

• Yüzbaşı
    711 Mesaj

Wendy çok gıcık birisi özellikle sürekli holdenla uğraşması etmesi

|
    |
    Charles Bartowski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kalbimi bıraktım gidiyorum.
    |
    |
    Pontus Euxinus

Lütfen geçici olsun, biz bekleriz.

"Dizideki değişiklik, Mank filmi ve Love, Death and Robots dizisinin ikinci sezonu da dahil olmak üzere Netflix için başka projeler üzerinde çalışan Fincher'in yoğun programından kaynaklanıyor. Usta yapımcı ve yönetmenin gelecekte yeniden Mindhunter’a odaklanabileceğini belirten Netflix, Fincher'ın bu esnada oyuncuları başka projelerden alıkoymanın adil olmadığını düşündüğünü söyledi."

https://www.webtekno.com/netflix-mindhunter-basrol-oyuncularini-kaybetti-h83768.html

İptal haberine hazırlıklı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mighty Ravendark -- 16 Ocak 2020; 11:29:19 >

• Yarbay
    11201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mighty Ravendark

Lütfen geçici olsun, biz bekleriz.

"Dizideki değişiklik, Mank filmi ve Love, Death and Robots dizisinin ikinci sezonu da dahil olmak üzere Netflix için başka projeler üzerinde çalışan Fincher'in yoğun programından kaynaklanıyor. Usta yapımcı ve yönetmenin gelecekte yeniden Mindhunter’a odaklanabileceğini belirten Netflix, Fincher'ın bu esnada oyuncuları başka projelerden alıkoymanın adil olmadığını düşündüğünü söyledi."

https://www.webtekno.com/netflix-mindhunter-basrol-oyuncularini-kaybetti-h83768.html

İptal haberine hazırlıklı olun.
    aferin berbat ettiniz güzelim diziyi.
    |
    |

• Yarbay
    8981 Mesaj

|
    |
    Mighty Ravendark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    İkinci sezon sağlam patatesti ve kaçınılmazdı bu sonuç. Nerede ilk sezon, nerede ikinci sezon? Bir tane konuya saplanıp kaldılar, sakız gibi uzattılar ve inanılmaz vites düşürdüler. KEMPER hakkında spin-off çekilse yeğdir.

|
    |
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • Yarbay
    4701 Mesaj
    Bu dizinini bitirilmesinde kimin emeği varsa...
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.