Şimdi Ara

Milli Kütüphane kaldırıldı! Ülkenin hafızası artık yok (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
2.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-B2B7A0AF7

Resmi bir yazı geçmediği sürece bu bilgi kesin değildir.

Bu tip söylemler aslı olmayan söylemlerdir.

Planlandığı yönünde bir haber gerçekleşti mi belli değil.

Alıntıları Göster
    Bende kesin olacak demedim ki oyle biliyorum yazdim bak yukarda duruyor tekrar oku ankarada oturuyorum milli kutuphaneye gidenler vs herkes bunu soyluyor cok ciddi bir iddia ki bence de olacak

Onemli olan bir sey olmadan onu engellemek aaa bu kesin degilmis bekleyelim dersen kutuphaneyi de tasirlar ne yapmak istiyorlarsa onu da yaparlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• "703 saylı KHK ile Milli Kütüphanenin kuruluş kanunu iptal edildi"

fetöcüler bile böyle hıyanet görmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 14 Temmuz 2018; 17:19:4 >
  • Eski Yugoslavya'da, Saray-Bosna'da savaş çıkartıldığında ilk iş Milli Kütüphane yakılmşıtı. Sonra da televizyon binası.
  • Tariht yeniden yazılmak için silinir.
  • Amaç ne diyenler adamlar mal bir halk istiyor sen bunu istesen ilk nereden başlarsın.
  • Amacınız Türk ve Atatürk tarihini değiştirmek fakat kütüphane kaldırmakla tarihi değiştiremezsiniz anca tarihe gömülürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41635B9FE

Bu mesaj silindi.
    Sizde nasıl bir mantık var anlamak mümkün değil, değişen sadece isim ve tabelalar olacak. Bir çok kurum bu şekilde isim degısıkliğine gitti. Bir kurumun kapatılmasi demek , görev ve yetkilerin de lağvedilmesiyle olur. Peki görev yetkileri lağvedilmiş mi hayır. Genel müdürlüğe devredilmiş. Sorun ne o zaman. İsmi milli kütüphane olmuş veya millimakarna olmuş ne farkeder. Niye bukadar isme takıldınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek niyetleri ortaya çıkmaya başladı... Hedefe 5 sene. Bu zamana kadar oy vermedim vermem ama, bu kadar seçim üst üste, halkı uyutsalar da, bir başarıdır elbet. Yürü be kim tutar sizi. Bundan sonra tam destek.
  • Göreceğiz değişiyor mu değişmiyor mu çok değil 10 yılı var köhne zihniyet silinecektir.
  • Ağzınızda sakız yaptınız cumhuriyet atatürk demokrasi insanlar bıktı bunlardan değişim şart AK PARTİ kendine göre değiştiriyor zoruna giderse gitsin biz 20 milyondan fazla kişi boşuna oy vermedi.
  • Dijital ortama aktarılıyor. Basılı yayınlar da imha edilmiyor. Külliyede durur en azından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sen nesin ismin cismin belli değil fırlama seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Göreceğiz değişiyor mu değişmiyor mu çok değil 10 yılı var köhne zihniyet silinecektir.
    Hain olmaya gerek yok. Vatan perver ol geçmişine sahip çık savaşlarda senin özgür yaşaman için şehit olan binlerce askere ve onların başkomutanı Atatürk e ihanet etme. Bu ülkeyi işgalcilerden senin desteklediğin zihniyet kurtarmadı bunu unutma onlar daha çok savaştan kaçtı.

Bu ülkeden Atatürk asla silinmez hiçkimsenin buna gücü yetmez çünkü tarih değişmez bunun imkanı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 16 Temmuz 2018; 14:36:42 >
  • Geçmiş olsun arkadaşlar. Başka sozum yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ODA BİŞİMİ

ADAM DEDESİNİN MEZAR TAŞINI OKUYAMIYOR.

milli hafızamı dediniz???????
  • Lax Guy kullanıcısına yanıt
    Benim vicdanım çok rahat, artık dolar 500 tl olsa da umrumda değil hatta oyun geliştiricisi olarak çok işime gelir bir oyunla parayı bulurum oh mis. Ama ATATÜRK'ün unutturulmaya çalışılması beni çok üzüyor ve öfkelendiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.