Şimdi Ara

Miller&Kreisel (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
3
Favori
15.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne ısmarlıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

yolun karşıya düşerse bende dinleyebiliriz ersin.

bu arada MK ile ilgili yorum ve sistem resimlerimi aşağıda ki linkte inceleyebilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_46112213/mpage_2/tm.htm

eksik olma serdar , merak ettim bu aralar woofer arayışı sardı beni ...şöyle kafama göre sağlam bir şey bakıyorum, esasında paradigm düşünüyorum ama fiyatlar şöyle biraz uygun olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

erdinç , mx350 ne kadar fiyatı , sb12 nerede dinleriz....

mx350 yi 2900 tl nakit aldım ben aldığımda liste fiyatı 100 dolar daha pahalıydı 2690 dolardı yüzde otuz indirim li almıştım mavi hifi den çok memnunum mx 350 den benim için en az 10 sene gider diye düşünüyorum mk nın en üst model sw mx 350 dir ve yenilenmemiştir s150 tamamen yenilenmiştir ama sw mx350 yenilenmemiştir çünkü mx350 thx ultra 2 seltifikası zaten vardır yok mx 350 thx ultra 2 deil dicekler olucak biliyorum işte bakın link e
    http://www.mksoundsystem.com/press/MK%20MX350%20press%20release.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: rgokdemir

Erdinç topiği şenlendirdim .
    Ne ısmarlıyorsun

abi sana yemek borcum var zaten bide kave ısmarlarım sana
  • @eresgu MK ların hiç bir modelinde THX 2 Ultra yok abicim verdiğin linktede mx 350 icin thx 2 ultra standartlarına uygun yazıyor thx 2 ultra sertifikası var yazmıyor en alttada PENDİNG yazıyor oda ingilizce beklemede anlamında thx 2 ultra icin .

Çok araştırdım zamanında thx setleri klipsch almadan önce hatta klipsch tarafına yakınlaştıran bir etkende Mk da thx2 ultra olmaması idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 4 Temmuz 2011; 22:51:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

@eresgu MK ların hiç bir modelinde THX 2 Ultra yok abicim verdiğin linktede mx 350 icin thx 2 ultra standartlarına uygun yazıyor thx 2 ultra sertifikası var yazmıyor en alttada PENDİNG yazıyor oda ingilizce beklemede anlamında thx 2 ultra icin .

Çok araştırdım zamanında thx setleri klipsch almadan önce hatta klipsch tarafına yakınlaştıran bir etkende Mk da thx2 ultra olmaması idi.

nuri cim yukardaki kocaman resimlerdeki s150 ler thx ultra 2 seftikalı mx350 zaten thx ultra 2 standartlarına uygun olduğu için yenilemediler sadece s 150 tamamen yenilendi ve thx ultra 2 seltifikası alındı ve mx 350 sw ile thx ultra 2 olarak yeniden lanse edildi

• http://bbs.mirosoundvision.com/thread-5682-1-1.html

link de 150 thx ultra 2 broşür var resimlere tıklayın yenilik ler hakında bilgiler var ingilizce bilen arkadaşlar artık bi alt yazı geçer siniz
  • Yenilernin görmemişim şimdi baktım ben alırken yoktu almişlar demek ama Mx 350 icin pending yazıyor beklemede anlamında
  • sizde de oluyor mu bazen bilmiyorum,
    yukarıda da yazmıştım hoşnutsuzluklarımı,sisteme sub ekleyince tizlerin ne tiz, midlerin ne mid gibi olmadığını,müzikten keyif alamadığımı,bu yüzden amfiden sürekli eq ayarlarını değiştirdiğimi... bunun sebebini kendimce crossover ayarının değişmesine (80 hz), hoparlörleri small olarak ayarlamama bağlamıştım,tamam dedim sisteme sub eklendi amfi tam sinema amfisi oldu o yüzden sistemden artık müzik dinlenmez
    ancak bugün eskiden olduğu gibi yine midten tizden bastan zevk alarak keyifle müzik dinliyorum,
    nedenini ise şunlara bağlıyorum;
    kullanmakta olduğum antibiyotikleri bitirince kulaklarımın normale döndüğü ihtimali ya da yeni ayarlara göre hoparlör ve amfinin kendini yeni yeni adepte etmesi ya da yeni ayarları kulaklarımın benimsemesi,
    sizde de böyle arada bir onca para ödediğiniz sisteminizden nefret etme ve bir süre sonra pardon deme durumlarınız oluyor mu

• antibiyotik bende kullanırım akut faranjit nedeniyle boğaz arısı genelde kulaklara da vurur arısı ama senin gibi pek olmuyor
  • yeni mk hoparlör alan arkadaşlar şu filimleri mutlaka izleyin şaşırıcaksınız

Award Winning MK Cinema Sound

The following films all have at least two things in common:

1. They all won Academy Awards for sound.
    2. They were all made using MK speakers for sound design.

2006 - King Kong
    (Best Sound Mix + Best Sound Editing)

2004 - The Incredibles
    (Best Sound Editing)

2003 - Lord of the Rings: Return of the King
    (Best Sound Mix)

2002 – Chicago
    (Best Sound Mix)

2002 – Lord of the Rings: The Two Towers
    (Best Sound Editing)

2001 – Black Hawk Down
    (Best Sound Mix)

2001 – Pearl Harbor
    (Best Sound Editing)

Miller&Kreisel

• Master and Commander unutulmamalı demo cd si olarak
  • Yaramı deşmeyin.
    Sistemi kurduk dinleyemiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rgokdemir

Yaramı deşmeyin.
    Sistemi kurduk dinleyemiyoruz

Bende de aynı dert var. Ayda 1 film ancak seyredebiliyorum. Hele birde yaz sezonu geldi, akşam evde oturmak ne mümkün.
  • Hanim bile Ti ye alıyor artık. " Sen kur sistemi kurar kurmaz da kalk yazlığa git" diye.
  • gala ne zaman
  • Baya bir sonraya " gala " cak.
  • Şu dolara bakıyorum da MK S150 leri zamanında almışım sanırım.
    Şu anki kurla baya bir farkediyor.
  • Şuanki kurla olsa almazdın ki zaten.
  • Doğru
    Senin sisteme talip olurduk abi biz de
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.