Şimdi Ara

Miller&Kreisel (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
3
Favori
15.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eresgü

quote:

7.1 yerine 5.2 olsa bence daha deli olur

tabi maliyet ortalama 1000 dolar daha yüksek olur gibi 55 m2 de sonuç süper olur ama 1 çift ss150 yeter bence zaten ses kayıtları hep 5.1

O fark önemli değil.

Bu arada Sfrkd / Akusta için ne diyorsun? Haberin varmıydı?
  • Erdinc normal dairede 2 mx350 yikar binayı :)
    Ben su an 2 subla kullaniyorum.
    Dehset :)
    Kentsel donusume katki icin apartmani yikicam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ön Frontların her birinin içinde 1500 Watt'lık Supercube I var ve bilindiği gibi bir de Supercube Reference var. Vallaha benim oda da akustik sayesinde kuzu gibi çalıyorlar. Üçü bir arada kardeş kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknika

quote:

quote:

7.1 yerine 5.2 olsa bence daha deli olur

tabi maliyet ortalama 1000 dolar daha yüksek olur gibi 55 m2 de sonuç süper olur ama 1 çift ss150 yeter bence zaten ses kayıtları hep 5.1

O fark önemli değil.

Bu arada Sfrkd / Akusta için ne diyorsun? Haberin varmıydı?

evet haberim var ama akustada liste fiyatlarına artı kdv olarak satılıyor diye biliyorum mavi liste fiyatına artı nakitte güzel fiyatlar verebiliyor ama ne zamana kadar mavi hifi mk satış larına devam eder bilmem geçenlerde demir beyle konuşmuştum s 150 yok tu hiç ellerinde ama sipariş üzerine getirebiliriz diyordu mk için ne zamana kadar sipariş alır lar bilmem sonuçta yeni italatçı tam olarak aktiv deil gibi mk için heralde mavinin sıtoklarını bitmesini bekliyor olabilirler vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eresgü -- 18 Haziran 2012; 22:44:59 >

• quote:

Benim ön Frontların her birinin içinde 1500 Watt'lık Supercube I var ve bilindiği gibi bir de Supercube Reference var. Vallaha benim oda da akustik sayesinde kuzu gibi çalıyorlar. Üçü bir arada kardeş kardeş.

teknika da mk alıcakmış
  • quote:

quote:

Benim ön Frontların her birinin içinde 1500 Watt'lık Supercube I var ve bilindiği gibi bir de Supercube Reference var. Vallaha benim oda da akustik sayesinde kuzu gibi çalıyorlar. Üçü bir arada kardeş kardeş.

teknika da mk alıcakmış

Olm o kolonlar benim kolonlardan sonra psikolojik olarak bile tatmin etmez beni. Ben ta 2004 senesinde hem onlara hem de Atlantic Technology'e zaten bakmıştım. Sonra yok dedim Ben Definitive Alacağım. Onun da zaten alınabilecek en üst serisini aldım. Sen de biliyorsun ki, gayet memnunum. Zaten sen de her fırsatta ne kadar hoşuna gittiğini söylüyorsun.

• Muzik de dinlenen bir setup icin zaten uygun dusmez.

• Doğru. Ama zaten Kevin sadece Sinema için istiyor ve bence de düşünülebilir bir seçenek MK. Gayet uygun!

• verdiğiniz bilgi ve fikirleriniz için teşekkür ederim ama 7.1 son kararımdır yada sizi dinleyip kutumamı gitsem acaba yada morpheusun uzattığı kırmızı ve mavi haplardan hangisini almamı istersiniz

teknika hocam verdiğiniz linkleri görünce mavi hi-fi ye doğru yola çıkmış bulunmaktayım boğaz köprüsünü geçtim 15 dakikaya erman beyin yanında olurum şaka bir yana mk aklıma gelince kriz tutmaya başladı yada kaşıntı bu

• iyi iyi gule gule kullanin sevindim sizin adiniza
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

iyi iyi gule gule kullanin sevindim sizin adiniza

birazdan mk'nın dez avantajlarını beraber öğrenicez nuri beyden
  • herhalde thx set icin benden baska yorum yapicak yoktur birde refik abi var o kadar ama neyse uzatmiyorum hayirlisi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 19 Haziran 2012; 16:40:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin_rymaN

quote:

dezavantajı herkesçe bilinen şey,sistem sinema bazlı kurulmuş olunuyor stereo kanadı zayıflamış oluyor...

aynı şeyi Nuride Klipsch Ultra2 set varken onada söylemiştim ama bugün olsa demezdim herkes kendine göre sistem dizmeli...

• quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

quote:

Orijinalden alıntı: Kevin_rymaN

quote:

dezavantajı herkesçe bilinen şey,sistem sinema bazlı kurulmuş olunuyor stereo kanadı zayıflamış oluyor...

aynı şeyi Nuride Klipsch Ultra2 set varken onada söylemiştim ama bugün olsa demezdim herkes kendine göre sistem dizmeli...

dez avantajlar başka kanattan geldi ben zaten sinema amaçlı düşündüğüm için o benim için dez avantaj değil, stereo ile ilgilenmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeterna_victriX -- 19 Haziran 2012; 18:47:11 >

• daha gençsin
    gün gelir sen de stereo ya illaki gönül koyarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

daha gençsin
    gün gelir sen de stereo ya illaki gönül koyarsın

tufan abide dinledikten sonra kafama girmedi değil ama çaktırmıyorum onuda başka odaya kurarız olmazsa
  • KEN KREISEL dönüş yaptı. Hemde acayip ürünlerle duyurulur.

http://www.kreiselsound.com/photopage.php
  • Iyiymiş

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.