Şimdi Ara

Miller&Kreisel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
3
Favori
15.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Miller&Kreisel baktım da forumda pek bilen yok bende şahsen 3-4 aydır takip ediyorum burda mk hakında bilgi alış verişine devam edelim arkadaşlar
    İtalatçısı MAVİ HİFİ demo da en üst model olan MK 150 THX 5.1 olarak kurulu daha uygun fiyatlı olan M SERİSİ ni de demo da görebilirsiniz ben kendime MK 150 THX serisinin sub olan MX 350THX sub u aldım müzikte çok başarılı buldum sinema performansı da iyi mk 150 serisi 5.1 olarak dinledim ses öncelikle hiç yormuyor insanı yani benim gibi yüksek vol de filim ve müzik dinliyen insanların filim ve müzik bittik ten sonra ki en büyük sorunu dur insanın kafası zom oluyor ama bu mk 150 de böyle bir sorun yok ve bu özellik bile benim mk ya yönelme me büyük bir sebeptir kesinlik le enazından gidin bi dinleyin derim mk 150 serisini kendinize bir iyilik yapmış olursunuz alta ilgili linkler

MAVİ HİFİ

http://www.mavihifi.com.tr/urunler1.asp?islem=tumurunler&ID=14&KatID=36&UstID=36

S 150 THX

http://www.mavihifi.com.tr/Resimler/SiteIcerik/MK-S150_20090506_132704.pdf

HOLLYWOOD STUDYOLARI

http://www.mavihifi.com.tr/Resimler/SiteIcerik/MK-HOLLYWOOD_20090506_150244.pdf

MK EFSANESI

http://www.mavihifi.com.tr/Resimler/SiteIcerik/MK-LLIST_20090506_150451.pdf

PROFESYONELLERİN SEÇİMİ, MK SOUND..

On yılı aşkın zamandır gerek ses dizayn odalarımız için ,
    Gerekse resim ve ses düzeltmede MK SOUND ‘a güveniyoruz.

MK SOUND olmasaydı ne STAR WARS u ne de YOUNG INDIANA JONES u yapamazdık!
    MK SOUND tek seçimimiz olmaya devam edecek.

Rick McCallum
    JAK Productions – Yapımcı
    STAR WARS; 1, 2 & 3. Bölümler

Akademi Ödüllerine layık görülen sound designer Ben Burtt,

Skywalker Sound da yer alan sound desing suitinde

3 adet S-150, 2 adet MX-350 ve 4 adet SS-150 nin yer aldığı bir sistem kullanmakta..

Bu sistem aynı zamanda ilk 6.1 Dolby EX sound track oluşumunda ve

Disney’in yeni filmi Wall-E ‘de kullanılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eresgü -- 5 Şubat 2010; 22:12:58 >

• nuri üst deki linkleri incelemiş olsan böyle dalga geçmezsin tabi senin için 2 el olması lazım dimi kusura bakma bunun ikinci elini bulamazsın

bak bakim nerelerde kullanıyorlarmış mk yı mk için açılan bir konu tam 72 sayfa http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=744887

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eresgü -- 31 Ocak 2010; 18:03:09 >
  • önemli olan ürünün performansı fiyatına göre bildigin üzere sıfır ürün alabilcek durumum fazlasıyla var olayı çarpıtmayalım bende diyorumki madem efsane burdaki çogu kişide benim gibi ilk kez duyuyor bu markayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 31 Ocak 2010; 18:06:13 >
  • bence de dalga geçilecek set değil. resimlerinden bile belli ne kadar profesyonel oldukları. Tam bir sinema canavarı gibi gözüküyor.
  • http://www.mavihifi.com.tr/Resimler/SiteIcerik/MK-HOLLYWOOD_20090506_150244.pdf

47 tane HOLLYWOOD STUDYO sunda kullanılan bir ürünü hala neymiş diyorsun pes sana diyorum başkada bişe demiyorum
  • eresgü resimleri acamıyorum direk acılmış atabilirmisin
  • üst deki pdf yi açamıyanlar için hangi studyolar kullanıyor listesi

20th Century Fox
    DTS
    Dolby Laboratories
    DreamWorks SKG
    HBO Productions
    Lucasfi lm LTD
    Paramount Studios
    Saturday Night Live-NBC
    Ascent Media
    4 Media Company (4MC)
    A-Bomb Post
    Casablanca Film & Video
    Chace Productions
    Chicago Audio Works
    Complete Post
    Clacson Milano
    Danish Broadcasting Corp
    Danish Radio Mobile
    Digimix
    Digital Sound and Vision
    Electric Switch
    Enterprise DVD & Post
    FotoKem Film & Video
    Gateway Mastering
    Georgetown Mastering
    Imagica Shinagawa
    JAK Productions
    Korean Broadcasting Corp
    Laser Pacifi c
    KGO TV (ABC) - SF
    Monterey Post
    Motorola DSP
    Nordisk Film Post
    Out of Eden
    Radio Recorders
    Saban Entertainment
    Skywalker Sound
    Sony Music
    Sony Pictures
    Sony PCL Tokyo
    Universal Studios
    Walt Disney Studios
    Warner Brothers Studios
    Seventeen Grand
    Sun Studio
    The Post Group
    Wavemaster Studios

• Fiyatlarına nereden bakabilirim? Çünkü bir ürün çok iyi olabilir ama fiyatı uçuk kaçıktır; bu durumda bize diyerek çoğul konuşmayayım ama en azından bana uymaz.

Fiyat Hollywood stüdyoları için elbet sorun olmayacaktır. Onlar binlerce, yeri gelir milyonlarca doları bastırır en iyisini alır.

Neyse uzatmıyayım...fiyat/performans oranı nasıl ürünlerdir bunlar. Şöyle yaklaşık da olsa bir kaç modelinin fiyatlarını bilen varsa söylerse iyi olur. Böylece boş hayaller kurmamış oluruz veya uygunsa almanın yollarını araştırırız...
  • fiyatları yurtdışı fiyatlarıyla nerdeyse aynı bide bu ürünleri tek bile alabiliyorsunuz ben şimdilik sub aradan çıkartim dedim şimdi bide centır alıcam ama biraz daha beklicem benim gibi düşük gelir seviyesine sahip bile insanların biraz sabırla bu takımı alabiliceni düşünü yorum gidin bi dinleyin fiyatta nakit alımda hatırı sayılır bir indirim oluyor benim sub modeli MX 350THX fiyatını pm olarak yazdım size
  • bu setin tamamı yanliş hatırlamıyorsam 12 15 bin ytl civarı nasıl oluyordu düşük gelirli biri bu sistemi tamamlar ? tabıkı bu sistemide aldıktan sonra kullanıcagın avr ,bluray ve ara kabloları hesaba katmıyorum.Kabataslak bir hesapla 20 bin ytl civarı komple mal olucak bir sistemin kolonlarının 8 9 kg agırlıgında olması ayrıca düşündürücü bence verdigin paranın yarısı lucas amcanın kasasına gidiyor
  • arkadaşlar adam almış yada alacak. neden olayı farklı boyuta taşıyorsunuz?

ne efsanesiyse elinizin altında internet denen bir nimet var araştırın bakın. paranın nereye gittiğinin bir önemi yok. sonuçta verdiğimiz paralar birilerinin cebine bi şekilde giriyor.
    bu durumda giren hep bize oluyor.

daha bilmediğimiz bir çok marka ve ürün olabilir. önemli olan kullananın ve alanın memnun olması. gerisi hikaye.

hayırlı olsun eresgü. en kısa zamanda tamamlaman dileğimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

arkadaşlar adam almış yada alacak. neden olayı farklı boyuta taşıyorsunuz?

ne efsanesiyse elinizin altında internet denen bir nimet var araştırın bakın. paranın nereye gittiğinin bir önemi yok. sonuçta verdiğimiz paralar birilerinin cebine bi şekilde giriyor.
    bu durumda giren hep bize oluyor.

daha bilmediğimiz bir çok marka ve ürün olabilir. önemli olan kullananın ve alanın memnun olması. gerisi hikaye.

hayırlı olsun eresgü. en kısa zamanda tamamlaman dileğimle.

teşekürler ali bey inşallah en kısa zamanda tamamlarım sistemi

• inşallah eresgü tamalarsın sistemini en kısa zamnda benimde bundan sonra alacağım marka kesinleşti artık % 99 KLİPSCH takılıcam öteki sayfayı kapattım . yazın bir aksilik olmassa bir cift en üst seri ve arkalarada orta sınıftan bir takım alıp bırakıcam .
  • eresgü;

Hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin...
  • teşekürler dostlar
  • Eresgü,

Allah iyi günlerde, huzurla, sağlıkla dinlemek nasip etsin.
  • @eresgü,
    Hayırlı olsun, güle güle kullan, keyifli dinletiler, darısı setin diğer parçalarına.
  • @eresgü
    uygunsa bana PM den fiyat atabilir misin? mavi hi-fi'den aldığın değer rakamlarını şöyle etraflıca.
    bu arada efsane tamam da MK sound kaç kere önerdik forumdç haksızlık yapılmış gibi hissettim de kendimi. bu arada güle güle kullan.
  • iyi dilek leriniz için teşekür ederim forum daşlar

the_cantan pm attım üstad
  • az önce benim sub geldi ama haftasonuna kadar balamıcam anfiye balasam da başka doru düzgün hoparlörüm yok iyi ses alamam bide ev çocuk yuvası gibi oldu okullar tatil olunca hepsi bizde yienlerin haftasonuna kadar artık sabredicem süper cüp le inceler detaylı resim lerini hafta sonu paylaşırım forumda arkadaşlar darısı takımın dier parçalarına
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.