Şimdi Ara

Millenicom Upload (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
9.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TT rezilliğidir, COVID-19 virüsünüde fırsatça çevirmişler. Bu ülkede o hızı gördüğünüze şükür edin hocam teknoloji cehaleti bir ülkeyiz, kimse sesini çıkarmıyor, toplu bir kampanya başlatmadıkça ve BTK ya dilekçeler yazılmadıkça bu iş olmaz. Çok para minimum hizmet ve yatırım politikası devam.
  • xYaKuBux kullanıcısına yanıt
    merhaba, sizin bu durumunu çözüldü mü? çözüldü ise nasıl çözdünüz. bende de şuan aynı durum var whatsapp hattı yada öteki destek ekipleri düzgün bir şekilde yardımcı olamadı hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibaydin

merhaba, sizin bu durumunu çözüldü mü? çözüldü ise nasıl çözdünüz. bende de şuan aynı durum var whatsapp hattı yada öteki destek ekipleri düzgün bir şekilde yardımcı olamadı hala.
    Selamlar . Ben upload konusunu dile getirdim ama aksiyon alınmadı . 100 mbit internet kullanıyorum son zamanlarda sürekli hız düşüklüğü yaşıyorum. 10mbit ancak var yok . Diğer servis sağlayıcılarında hız düşüklüğü var mı araştırmak gerek . Böyle devam ederse iptal edip superonline kullanmaya başlayacağım.
  • xYaKuBux kullanıcısına yanıt
    hız düşüklüğü arada bendede oluyor ama modemi resetledikten sonra düzeliyor. herkesin evde olmasından dolayı sağlayıcılara ağır geliyor sanırsam. gece saatlerinde hızlarım çok daha iyi ama gündüz ile gece arasında gözle görülür bir fark oluyor
  • 100 MBPS FİBER PAKET KULLANIYORUM DOWNLOAD AKŞAMLARI YERLERDE, UPLOAD HIZIM HALA ARTMADI ARAYIP ANA BACI KAYASIM GELİYOR
  • merhabalar, hala sonuç alamadık bu upload hızı arttırılması için ne olacak bu durum? 1 ay olucak bu gidişle hala upload hızları arttırılmadı
  • Benim upload hızım arttı 7leri gördü ama download hızım 80-100den 60lara düştü ama upload bozulmasın diye şimdilik laf etmiyorum xd
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.