Şimdi Ara

Millenicom Upload (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
9.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yazık ki henüz yok. Diğer internet servis sağlayıcıların çoğu upload hızının yükseltilmesini desteklemiyor. Türk Telekom zaten oldukça isteksiz. Biz elimizden geldiğince baskı yapıp değişmesi için uğraşıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 78/2 gözüküyor arayüzde.Mesaj attım Alper beye inşallah çözüm sağlanır.Çağrı merkezi 50 defa arıza kaydı aldı çözüm yok ,normal diyolar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alper bey ilgilendi sağolsun iletişime geçtiler.upload 4 oldu ama dowload 70 oldu bu seferde.ikisi aynı yüksek olmuyor galiba ,neyden kaynaklı bilmiyorum.Ilgisi için alper beye teşekkür ediyorum

• Hocam konuyu açalı 1 sene olmuş hala bir gelişme yok canlar sıkkın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Ne yazık ki henüz yok. Diğer internet servis sağlayıcıların çoğu upload hızının yükseltilmesini desteklemiyor. Türk Telekom zaten oldukça isteksiz. Biz elimizden geldiğince baskı yapıp değişmesi için uğraşıyoruz.
    Hocam her gün bir kez arasanız her gün bir dilekçe yazsanız şimdi upload 10 olurdu yaw :D Bana daha çok gazımızı alıyorsunuz gibi geliyor . Yok şu gün yok bu gün. Sene 2020 farkındasınız değilmi. ESL deki diğer caster lara uploadımdan bahsettim Kullandığı kelime şu " fuuuuu " oldu. Bilmem anlatabildimmi
  • Neden istemiyorlar, niye gelişimin önü hep tıkanıyor.

• Bu hafta Türk Telekom toptan yönetimiyle bu konuya dair tekrar görüşme yaptık. Yakın zamanda sonuç çıkması olası görünmüyor ama daha önemli gördükleri konular netleştiği için gündeme gelme ihtimali var sene içinde.

• Şimdi bu cevabınızın bizi idare etmesi mi gerekiyor :D . Konu 9 ay öncesine gidiyor buda bi 9 ay kadar sonra tekrar kaşınır muadil bir mesaj atarsınız. Derken böyle sürer gider :D
  • 2021 yılında tekrar sorarız yine verilecek olan cevap aynı olur muhtemelen. "Telekomla görüştük yakın zamanda yükseltmezler ama yükseltilmesi için görüşüyoruz"
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    Türkler çok sıcak kanlı millet ve eşya, hizmet benim çünkü buna para verdim mentalitesinden çok bende var herkeste olsun yoksa paylaşalım anlayışı var. Köyden kente bu kadar hızlı göç olduğu için ülkede herkes cemaat gibi yaşıyor dolayısıyla 8 daireli bir apartmana 100mbit down 100mbit up verilse bütün apartman ortak kullanır diye korkuyorlar.
  • BerkayAltok B kullanıcısına yanıt
    Bu bahane yüzünden bütün millete 4 megabit uploadı dayatmak ne kadar doğru? Ayrıca sebebinin bu olduğuna inanmıyorum şu anda bile zaten dediğiniz olay yapılsa yapılır bahsettiğiniz insanların internet kalitesiyle hızıyla çok ilgilendiklerini düşünmüyorum onlar için facebook instagram açılsın yeter. Olan bizim gibi upload ihtiyacı olan insanlara oluyor. Tamamen paragöz olduklarından vermiyorlar uploadı.
  • Bende Millenicom'luyum ve evet hala daha bu upload için uğraşıyoruz bekliyoruz. VAE'lerden ziyade TT ve SOL'la alakalı bir durum diye biliyorum. Acilen uploadların muasır medeniyetler seviyesine çıkmasını istiyoruz. Defalarca kez uplaod için Millenicom'u aradım ama yapacak birşeyimiz yok diyorlar. Onlarda haklılar. Umarım Alper beyin bahsettiği girişimler ciddi boyutlardadır. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarım tekeller VAE'lere upload sınırlarını kaldırır veya yüksek seviyelere taşır bizde parasıyla istediğimizi alırız ve umarım bu konudaki öncü firma müşterisi olduğum Millenicom olur.
  • Özel bir kişiye gelmeyecekse herkes faydalanabilirse millenicom a tekrar dönerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TürkTelekom ikinci çeyrekte upload hızını 8 yada 10 civarına yükseltmeyi planlıyor. Kendi paketinde böyle yapınca diğer işletmeciler için de fırsat doğacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frops

TürkTelekom ikinci çeyrekte upload hızını 8 yada 10 civarına yükseltmeyi planlıyor. Kendi paketinde böyle yapınca diğer işletmeciler için de fırsat doğacak.
    Zannedersem haberiniz yok. bi 44 0375 i arayın ve paketleri sorun. 20 gb upload dan sonra upload hızını 2 ye indiriyorlar :D. yılbaşından sonra peydah oldu 6 ay sonra geri çekecekler mi sanıyorsunuz :D
  • Helal olsun adam milleti nasıl şeyine doluyor konu 2018-17 de açılmış yıl olmuş 2050 he bu gün yapaca he yarın insanları eşşek yerine koymaktan başka bir şey değil adam gibi diyinki yapmıyoruz ama diyemezsiniz reklamınız ününüz sarsılır 3 kağırtcılık alayı aynı muhtemelen yayınlamazlar çünkü bu gibi sitelere halkın gözünü boyamak için destek oluyorlardır tüm mesele ne kadar çakal olduklarını gizlemek reklamlara bakın tüm ülke fiber he he he aq
  • şimdi upload arttı ya hep böylemi kalacak ?
  • Ardahocuk kullanıcısına yanıt
    Şu anda bize iletilen bilgi bu döneme özel olduğu. Kalıcı olması için elimizden geleni yapacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Şu anda bize iletilen bilgi bu döneme özel olduğu. Kalıcı olması için elimizden geleni yapacağız.
    Alper Bey selamlar . Bende Millenicom kullanıcısıyım . 100 mbit hizmet almaktayım .Upload halen 4-5 aralığında. Bu kademeli olarak mı veriliyor ? Beklemelimiyiz , yoksa bir talep mi oluşturmalıyız .
  • xYaKuBux kullanıcısına yanıt
    100 mbps’lerin tamamlanmış olması gerekirdi. Siz müşteri numaranızı ve durumu “millenicom” destek hesabına PM atabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.