Şimdi Ara

Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.598
Cevap
20
Favori
76.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 3ADC56F0 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi biz kullanamadik icimizde ukte kaldi 19.gune girdik kuruluma gelmediler iyice sinirnolmaya basladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Bi biz kullanamadik icimizde ukte kaldi 19.gune girdik kuruluma gelmediler iyice sinirnolmaya basladim
    Arkadaşa yardımcı olamıyor musunuz ?

Sizin sorun bence milleni degilde bolgenizdeki Sol kaynakli hocam gidin bayiyi basın tavsiyem :D
    Arkadas vodafone baglatirken ise yaramisti oda 20 gun beklemisti 21.gun Sol bayiyi basıp ayni gun aksami kurdular

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sevgili hocam bayiyiye gideyim sikinti degil de ne diyeyim ? Hizmet no vs hicbir sey yok elimde. Bana kurulum yapin desem cumlenin altini dolduramayacagim. Bugun onu da yapmayi planliyorum.

• quote:

Sevgili hocam bayiyiye gideyim sikinti degil de ne diyeyim ? Hizmet no vs hicbir sey yok elimde. Bana kurulum yapin desem cumlenin altini dolduramayacagim. Bugun onu da yapmayi planliyorum.
    Sizin kurulum onların ekranına düşmüşse direk görürler ama dediğinizde haklısınız düşmediyse çokta birşey yapamazsınız.Gerçi Sol düşsede ekrana kurulum yapmaya gelmiyor
    Aynı neti turkcellden alsanız 1 güne bağlarlar.Madem vermek istemiyorsun vodafone milleni ile niye anlaşıyorsun hem kendileri geçen senelerde tt port vermiyor diyordu aynısını kendileri yapıyor.Umarım sorununuz çözülür milleniden superonline'a ilettikleri bilgileri mi isteseniz acaba en azından bilgi versinler size sizde sol bayisine gidin tek aklıma bu geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 19 Şubat 2019; 11:1:59 >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam superonline servise de geldim sag olsunlar milleniyi falan da aradilar cozum yok.

Superonline a basvurdum. Milleniyi iptal icin aradim. Iptal icin baska isleme gerek yok sanirim ?

• quote:

Hocam superonline servise de geldim sag olsunlar milleniyi falan da aradilar cozum yok.

Superonline a basvurdum. Milleniyi iptal icin aradim. Iptal icin baska isleme gerek yok sanirim ?
    Yok hocam kurulum yok sonucta yinede arayin kuruluma gelmeyin diyin.Btk danda yazin iptalini istiyorum diye ozelden metini atiyorum degistirip yollarsiniz btk ya

• Bıktım şu rezil ip bloklarınızdan Superonline herhaldi elinde ne kadar kötü ip bloğu varsa size tahsis etti sizde bize tahsis ediyorsunuz 6 sene boyunca Superonline ile yaşamadığım sorunları sizinle yaşıyorum, 2019 yılında youtube üzerinden video izleyebilmek için modem resetliyorum düzgün bir bloktan ip alsında izleyebileyim diye. Sabit ip alayım diyorum onlar daha da rezil o zaman hiç bir siteye erişimim yok, gerçekten size geçtiğime çok pişmanım. Müşteri hizmetleri üzerinden arıza kaydı bırakıyorum dönüş dahi yapmıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr34

Bıktım şu rezil ip bloklarınızdan Superonline herhaldi elinde ne kadar kötü ip bloğu varsa size tahsis etti sizde bize tahsis ediyorsunuz 6 sene boyunca Superonline ile yaşamadığım sorunları sizinle yaşıyorum, 2019 yılında youtube üzerinden video izleyebilmek için modem resetliyorum düzgün bir bloktan ip alsında izleyebileyim diye. Sabit ip alayım diyorum onlar daha da rezil o zaman hiç bir siteye erişimim yok, gerçekten size geçtiğime çok pişmanım. Müşteri hizmetleri üzerinden arıza kaydı bırakıyorum dönüş dahi yapmıyorsunuz.
    Merhaba,

Müşteri numaranızı ve iletişim bilgilerinizi PM olarak iletmeniz durumunda sizi bilgilendireceğiz.
  • acaba millenicomun fiber hızı ne alemde? yani gündüzleri iyi, akşamları kötü müdür? şöyle düşünüp de soruyorum, superonline altyapısını kullanıyorlar sonuçta. superonline kendine bandwidthi daha fazla verip millenicom'u kısabilir mi? veya benzer aklıma gelmeyen sorunlar...
    ben net o hızı mı alıyorum? zira şuan superonline fiber kullanıyorum (50 mbps) yaklaşık bu hızı alıyorum. ve şuana kadar da en ufak bi sorunla karşılaşmadım. eğer millenicom'a geçersem bi sorun olduğunda hızlı çözülüyor mu? yoksa "sallıyorlar" mı? çok sorum var. bilgilendirebilcek, tecrübesini aktarabilecek olan var mı?
    ankara'da yaşıyorum.
  • ozgurr34 O kullanıcısına yanıt
    Ben 20 gun bekledim iptal ediyorum dedim 1 saatte iptal ettiler. 20 gun boyunca beklet ve iptalde bile ugrasma.

Superonline ayni gun gelip kurulumunu yapti.

Paranizla rezil olmak durumunun karsiligi.

• ahmett_cann kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun muhtemelen şu Superonline elindeki kötü ip bloklarını tahsis etmiş onlarda haliyle bize bu ip bloklarını tahsis ediyorlar, 6 sene superonline kullandım 1-2 kez genel arıza harici hiç bir problem yaşamadım ve buna güvenerek milleniye geçtim ama maalesef hayal kırıklığına uğradım.
    yaklaşık 50 mbps?
    ben 100 mbpslik paketteyim ortalama 110 görüyorum hız testinde
    ping konusuna gelecek olursak, default gateway istanbulda, ona gecikme 7ms
    yurtdışına tata dan çıkıyoruz
    frankfurta 45-50ms gecikme var
    throttle yok, paket hızı neyse o
    https://forum.donanimhaber.com/millenicom-a-basvuru-surecim-ve-yasananlar--137157120#137221602

Hocam mesaj mesaj yasadigim sureci paylastim baglanti surecinde. Baglatmayi dusunuyorsaniz dikkate alin derim.

• @SeniorAwesome, @schipht, @ozgurr34
    hocamlar, cevaplarınız için çok teşekkür ederim. millenicom için aklımda bir şeyler canlamasında faydalı oldular. Büyük ihtimalle süperonlineda kalacağım. ama o da çok pahalı geliyor. ne seçeceğim anlamış da değilim açıkçası.
    Ancak, Ankara için (Balgat bölgesi için) öneride/tecrübelerini aktarmak isteyenler olursa onları da dinlemek isterim.
    Teşekkürler.
    öveçlerdeyim, millenicomda 50 mbps 90 lira tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü
  • @schipht, teşekkürler hocam ilginiz için, düşüneceğim. merak ettim: nasıl 50 mbps kullanıp, 100 ~ 110 mbps alınıyor?
    50 mbps kullanıyorum demedim hocam siz superonline kullanıyorum *yaklaşık* 50 mbps alıyorum diyince garipsedim sadece
  • SpeedTest cortladı ;)

Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 22 Şubat 2019; 1:5:16 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.