Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.393
Cevap
40
Favori
136.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Superonline altyapısı ile kullanıyorum ben de. Yaklaşık 3 ay oldu. Bir sorun yok şimdilik.

Bursadayım. Ben de burdaki bir arkadaş kodu ile abone oldum ilk ay bedava kullandım.

Ben de kodumu paylaşıyorum.

E78D1095
    Merhaba;
    Memnuniyetiniz adına çok mutlu olduk iyi günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

Değerli arkadaşlar Referansımı kullanarak üye olan bir çok arkadaşımız var ve hepsi memnun olduklarını dile getiriyorlar. Benimde aklımda soru işaretleri varken araştırıp üye oldum. altyapım fiber destekliyor. 35 mb' kadar olan tarifeyi aldım. Ve gerçekten inanılmaz memnunum. Çok şükür herhangi bir sıkıntı yaşamadım . Sizlerde üye olmak için düşünüyorsanız referans kodumu sizlerle paylaşıyorum. Aklınıza takılan herhangi bir şey olursa çekinmeden rahatlıkla sorabilirsiniz , saygılar :)

Referans kodum : 0143F120

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Alper Sevimli
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

• Millenicom 1 AY UCRETSIZ İnternet Kampanya indirim kodu:
    44 EF8 BA7
    Bu kodla beraber 0850 333 0 333'u arayarak basvurabilirsiniz.
    isim: İbrahim Kaya

Not: Arkadaşlar Millenicom a 24 mayıs tarihinde ttnet den geçiş yaptım bir problem yaşamadım tavsiye ederim. VDSL altyapı var, ttnet ile aynı hızı alabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir kodu toplam 24 kişi kullanabiliyor şuan benim kodumu 11 kişi kullanmış. 13 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

Kod: C3CBA339
    Abonelik : Mehmet Çiçek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Abonelik için Müşteri Hizmetlerini aradığınızda kodu iletin...

isim: Erdi YILDIZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya indirim kodu 6F775073

Hüseyin GÜNDEN
  • Referans Kodum : 0143F120

Arkadasinızı Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasınıza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

• 3EC83A04
  • CE7BC08B
  • yeni başvuruda 1 ay ÜCRETSİZ internet kodum: ED5EC4C9 Kullananlar pm atsın varsa kurulum ücretini 1 ay karşılayabilirim ( sıkışık olmadığım ay)

08503330333 Müşteri hizmetlerinden başvuru yapıldığında 1 ay bedava sağlanıyor hem size hem bana.
  • YENİ

Millenicom 1 AY UCRETSIZ internet hediyesi

Kampanya indirim kodu EA96A82C1 .

İsim : Tekin Baydaş

• Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu 00D058FB

(Sıfır-Sıfır-D-Sıfır-Beş-Sekiz-F-B)

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Ad-Soyad : Asım TOPKARCI

1 Ay oldu millenicom a geçeli, 35mbps istedim şu an için 34 ün altına düşmedi gece/gündüz farketmiyor. Tavsiye ederim.

Not: Kullananlar ad-soyad bilgisini iletirlerse internetin bedava olduğu ay kendilerine 30 TL ödeme yapacağım. Tabii Müşteri Hizmetlerinden teyit almak koşulu ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boz Birlik -- 30 Mayıs 2019; 3:6:45 >
  • BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Abonelik için Müşteri Hizmetlerini aradığınızda kodu iletin...

isim: Erdi YILDIZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millenicom Superonline Altyapısı ile başvuru Hikayesi anlattığım konu

Millenicom Başvuru Hikayesi

1 ay Ücretsiz Kullanım için kod: DB1A7C31
  • Başvuru yapacaklar SAKIN bu linki incelemeden başvurmasın.Başınız ağrımadan, sağlıklı ve hızlı bir geçiş/yeni bağlantı işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen linkteki konuyu okuyun ve ondan sonra başvurunuzu yapın.

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-a-basvurmanin-en-iyi-yolu--138361184

1 Ay bedava kodu :

50 B6 ED F1
  • Referans Kodum : 0143F120

Arkadasinızı Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasınıza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

• Kampanya indirim kodu 6F775073

Hüseyin GÜNDEN
  • millenicom a gelene karşılıklı 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

3 arkadaş benim kodu kullandılar. memnunlar.

arkadaşlar taahhütsüz zaten geçin deneyin bir kez.
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0F7B14CC4 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Ad-Soyad:Furkan Cihat Sanlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu 00D058FB

(Sıfır-Sıfır-D-Sıfır-Beş-Sekiz-F-B)

Ad-Soyad : Asım TOPKARCI

1 Ay oldu millenicom a geçeli, 35mbps istedim şu an için 34 ün altına düşmedi gece/gündüz farketmiyor. Tavsiye ederim.

Not: Kullananlar ad-soyad bilgisini iletirlerse internetin bedava olduğu ay kendilerine 30 TL ödeme yapacağım. Tabii Müşteri Hizmetlerinden teyit almak koşulu ile.

Not2 : Şimdiye kadar forumdan 1 arkadaş kullandı, 23 kişi daha limitim var.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.