Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.393
Cevap
40
Favori
136.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türktelekom fahiş fiyatlar çektiği için ben de millenicom'a katıldım.

Geçiş yaptıktan sonra 1 ay bedava internet kullanıp bir de 30 TL kazanmak istiyorsanız aşağıdaki kodu müşteri hizmetlerine iletin.

Kampanya katılım kodu: D82AB3CD

Geçiş sağlandıktan sonra 30 TL'niz tarafımdan sizlere gönderilecektir.

• GÜNCEL KUPON SAYIM 3

35 megabitlik pakete üye oldum 39 megabit hız alıyorum

9C80AECE

başvurunuzu https://www.milleni.com.tr yada  0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden yapabilirsiniz isim soy isim gerekmemektedir başvururken kodu söylemeniz yeterlidir Bu sayede hem siz hemde ben 1 ay ücretsiz kullanmış oluruz.

•  Referans Kodu: A08 80F 478 (rakam olarak sıfır)

Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için 0850 333 0 334 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.Mevcut internetiniz varsa herhangi bir kesintiye uğramadan direk millenicom'a taşıma yapabilirsiniz.Ayrıca 200 tl'ye kadar cayma bedelini'de karşılıyorlar.Konu hakkında detaylı bilgi almak için özel mesaj atabilirsiniz

Referans Kodu: A08 80F 478 (rakam olarak sıfır)

Kod vermeniz yeterli,isim ve soyisim gerekmemektedir.Size teyit amaçlı isim bu mu diye sorarlar onay verebilirsiniz

1 yıla yakın kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım :) Tahahutsuz 100 mbit VDSL kullanıyorum.

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu

• 0850 333 0 333 Müşteri hizmetlerine referans koduyla abone olmak istiyorum deyip aşağıdaki indirim kodunu söyleyin, beraber 1 ay bedava kullanalım.

Kampanya indirim kodu 804 465 20 .

Yunus Emre

• Referans Kodu: 991959133

Başvurunuzu https://www.milleni.com.tr yada  0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden yapabilirsiniz isim soy isim gerekmemektedir, başvururken kodu söylemeniz yeterlidir. Bu sayede siz de ben de 1 ay ücretsiz internet kullanmış oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6F7C32E03 kodu ile millenicom'a abone olursanız bir ay siz bir ay ben ücretsiz internetten faydalanabiliriz.

İsim: Burak Kaya

• Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu 78 18 B0 E3D

Erdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ay_erdi -- 24 Ocak 2021; 18:11:23 >
  • BENİM KAMPANYA KODUMLA ÜYE OLANLARA 40 TL + 1 GB GÜNLÜK MOBİL İNTERNET VERİYORUM OPERATÖR FARKETMEZ.

İsim Soyisim: volkan aydın.

KOD : 7E247199. (08503330333) ÇAĞRI MERKEZİNE BAŞVURU YAPARKEN REFESANS KODU İLE ÜYE OLUN. SONRA BANA HABER VERİN HEDİYELERİNİZİ İLETEYİM

• Arkadaşlar 1 ay ücretsiz kullanmak isteyenler için taze taze kod : 8C1F67601 - isim Abdullah AKKAYA

Millenicom'a Geçiş sürecimi anlattığım konum: https://forum.donanimhaber.com/turknetten-millenicom-a-gecis-surecim--139242002#139242002

Fiber alt yapım yok vdsl kullanıyorum hızımdan memnunum

Nperf Test Sonucu

Speed Test Sonucu

UPLOAD HIZLARI 8'E ÇIKARTILDIKTAN SONRAKİ TESTİM:

• Arkadaşlar MİLLENİCOM arkadaşını getirene 1 ay bedava internet kampanyası başlattı.

BC6677F58 KODUYLA www.milleni.com.tr veya 0850 333 0334 e yeni internet basvurusu yaparsanız hem siz hem ben 1 ay internet faturası ödemiyoruz yeni başvuru yapacak arkadaşlar üstteki kodu kullanabilir

Bana gelen mesajın içeriği:

Yeni yilin ilk hediyesi, 1 Ay Bedava Internet! Arkadasini Millenicom'a getir, hem sana hem de arkadasina 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu BC6677F58 . Arkadasinin bu kodla beraber,https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330334 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir. Saglikli gunler dileriz. B016

1AY ÜCRETSİZ İNTERNET=>BC6677F58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theRhapsody -- 24 Ocak 2021; 14:12:57 >

• Tekrar dan herkese merhaba. Profil geçmişimden bakabilirsiniz eski üye ve millenicom kullanıcısıyım. Elimde kullanabileceğiniz bir kod var. İhtiyacı olan arkadaşım kullanabilir.

Yeni yilin ilk hediyesi, 1 Ay Bedava Internet! Arkadasini Millenicom'a getir, hem sana hem de arkadasina 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu B72F668F3
    Mehmet çiçek

Kullanan arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim.
    İyi günler.
  • Selam millet!
    1 ay ücretsiz internet için aşağıdaki kodu başvuru esnasında söylemelisiniz.
    Kod: 28D2A00BB
  • Selamlar, kodu paylaşıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yeni yilin ilk hediyesi, 1 Ay Bedava Internet! Arkadasini Millenicom'a getir, hem sana hem de arkadasina 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 86D05B069
  • Yeni yilin ilk hediyesi, 1 Ay Bedava Internet! Arkadasini Millenicom'a getir, hem sana hem de arkadasina 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu F5A7DC7F9 . Arkadasinin bu kodla beraber,https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330334 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.
  • 0850 333 0 333 Müşteri hizmetlerine referans koduyla abone olmak istiyorum deyip aşağıdaki indirim kodunu söyleyin, beraber 1 ay bedava kullanalım.

Kampanya indirim kodu 804 465 20 .

Yunus Emre

•  Referans Kodu: A08 80F 478 (rakam olarak sıfır)

Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için 0850 333 0 334 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.Mevcut internetiniz varsa herhangi bir kesintiye uğramadan direk millenicom'a taşıma yapabilirsiniz.Ayrıca 200 tl'ye kadar cayma bedelini'de karşılıyorlar.Konu hakkında detaylı bilgi almak için özel mesaj atabilirsiniz

Referans Kodu: A08 80F 478 (rakam olarak sıfır)

Kod vermeniz yeterli,isim ve soyisim gerekmemektedir.Size teyit amaçlı isim bu mu diye sorarlar onay verebilirsiniz

1 yıla yakın kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım :) Tahahutsuz 100 mbit VDSL kullanıyorum.

• BENİM KAMPANYA KODUMLA ÜYE OLANLARA 40 TL + 1 GB GÜNLÜK MOBİL İNTERNET VERİYORUM OPERATÖR FARKETMEZ.

İsim Soyisim: volkan aydın.

KOD : 7E247199. (08503330333) ÇAĞRI MERKEZİNE BAŞVURU YAPARKEN REFESANS KODU İLE ÜYE OLUN. SONRA BANA HABER VERİN HEDİYELERİNİZİ İLETEYİM

• Yeni yılın ilk hediyesi, 1 Ay Bedava Internet! Kampanya indirim kodu F6D317282 . Bu kodla beraber,https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330334 cagri merkezimizden basvurulması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.
  • GÜNCEL KUPON SAYIM 3

35 megabitlik pakete üye oldum 39 megabit hız alıyorum

9C80AECE

başvurunuzu https://www.milleni.com.tr yada  0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden yapabilirsiniz isim soy isim gerekmemektedir başvururken kodu söylemeniz yeterlidir Bu sayede hem siz hemde ben 1 ay ücretsiz kullanmış oluruz.

• BENİM KAMPANYA KODUMLA ÜYE OLANLARA 30 TL VERİYORUM

HEM 1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANACAKSINIZ HEMDE 30 TL

İsim Soyisim: Berkay ŞENOL

KOD : 730BD709

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Arkadasinizin bu 730BD709 kodla beraber, https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir B016

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.