Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.400
Cevap
39
Favori
137.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 95ADFB275 Millenicom Kampanya indirim kodu 1Ay bedava kullan abone olurken bu kodu söylemeniz gerekmektedir...

,.-~*'¨¯¨'*•~-.¸-(_Ali Akbaş_)-,.-~*'¨¯¨'*•~-.¸

• işine yarayan olursa...

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu
  • BENİM KAMPANYA KODUMLA ÜYE OLANLARA 40 TL + 1 GB GÜNLÜK MOBİL İNTERNET VERİYORUM OPERATÖR FARKETMEZ.

İsim Soyisim: volkan aydın.

KOD : 7E247199. (08503330333) ÇAĞRI MERKEZİNE BAŞVURU YAPARKEN REFESANS KODU İLE ÜYE OLUN. SONRA BANA HABER VERİN HEDİYELERİNİZİ İLETEYİM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davetiye kodumu kullanırsanız

50TL nakit hesabınıza göndereceğim

Kod: 8B F6 D5 36 (soyadım Güleç)

----------------------------------------------------------------

Kodu kullandıktan sonra iletişim için özel mesaj atınız

Para veya hediye vaadinde bulunan insanların üyeliklerinin ne kadar eski veya kaç referansı olduğuna dikkat ediniz

• Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu BE 4C 7A 17

Erdi

• 1 ay bedava internet kazanmak ilk ay fatura ödememek için aşağıdaki referans koduyla üye olabilirsiniz 845147B6A Ozan Şahan adına hesap abonelik ile ilgili her türlü sorunuzu özelden yazın yardımcı olurum Kod günceldir

• Referans Kodu: A08 80F 478 (rakam olarak sıfır)

Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için 0850 333 0 334 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.Mevcut internetiniz varsa herhangi bir kesintiye uğramadan direk millenicom'a taşıma yapabilirsiniz.Ayrıca 200 tl'ye kadar cayma bedelini'de karşılıyorlar.Konu hakkında detaylı bilgi almak için özel mesaj atabilirsiniz

Referans Kodu: A08 80F 478 (rakam olarak sıfır)

Kod vermeniz yeterli,isim ve soyisim gerekmemektedir.Size teyit amaçlı isim bu mu diye sorarlar onay verebilirsiniz

1 yıla yakın kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım :) Tahahutsuz 100 mbit VDSL kullanıyorum.

• GÜNCEL KUPON SAYIM 3

35 megabitlik pakete üye oldum 39 megabit hız alıyorum

9C80AECE

başvurunuzu https://www.milleni.com.tr yada  0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden yapabilirsiniz isim soy isim gerekmemektedir başvururken kodu söylemeniz yeterlidir Bu sayede hem siz hemde ben 1 ay ücretsiz kullanmış oluruz.

• Tekrar dan herkese merhaba. Profil geçmişimden bakabilirsiniz eski üye ve millenicom kullanıcısıyım. Elimde kullanabileceğiniz bir kod var. İhtiyacı olan arkadaşım kullanabilir.

Yeni yilin ilk hediyesi, 1 Ay Bedava Internet! Arkadasini Millenicom'a getir, hem sana hem de arkadasina 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu B72F668F3
    Mehmet çiçek

Kullanan arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim.
    İyi günler.
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 5 senedir aile evinde de öğrenci evinde de türknet kullanıyordum fakat bu sene fifa 21 oyununda inanılmaz derecede ping dalgalanması vardı, türknete video olarak bile ping dalgalanmasını attım ping 5 saniyede yaklaşık 6 7 farklı değer alıyordu 80 150 240 75 150 90 120 gibi alakasız değerlere fırlıyordu fakat hiç bir şekilde yardımcı olmadılar bende sinirlenip aynı altyapı olmasına rağmen 5 Kasım gibi millenicoma geçtim, sorunum internetin açılmasından itibaren düzeldi internetten memnunum. Buradan 3 veya 4 kişinin referans kodunu yazdım, sonuncusuna kadar müşteri hizmetleri beni arayıp 24 kişilik haklarını kullandıklarını söylediler sanırım son olarak Furkan adlı bir arkadaşın kodunu söyledim o işe yaradı. 4. aya gireceğim millenicomda benim referans kodumu da kullanırsanız sevinirim, ayrıca bana türknetten geçtiğim için bedava ay harici 2 ay da %50 indirim yaptılar sanırım herkese yapıyorlar müşteri hizmetlerine kodun yanında 2 ay %50 indirim isterseniz vereceğini düşünüyorum. iyi forumlar herkese

Referans Kodum : 904BA949

Mehmet Erdi Kurt

• BENİM KAMPANYA KODUMLA ÜYE OLANLARA 40 TL + 1 GB GÜNLÜK MOBİL İNTERNET VERİYORUM OPERATÖR FARKETMEZ.

İsim Soyisim: volkan aydın.

KOD : 7E247199. (08503330333) ÇAĞRI MERKEZİNE BAŞVURU YAPARKEN REFESANS KODU İLE ÜYE OLUN. SONRA BANA HABER VERİN HEDİYELERİNİZİ İLETEYİM

• Arkadaşlar 1 ay ücretsiz kullanmak isteyenler için taze taze kod : 8C1F67601 - isim Abdullah AKKAYA

Millenicom'a Geçiş sürecimi anlattığım konum: https://forum.donanimhaber.com/turknetten-millenicom-a-gecis-surecim--139242002#139242002

Fiber alt yapım yok vdsl kullanıyorum hızımdan memnunum

Nperf Test Sonucu

Speed Test Sonucu

UPLOAD HIZLARI 8'E ÇIKARTILDIKTAN SONRAKİ TESTİM:

• GÜNCEL KUPON SAYIM 3

9C80AECE

başvurunuzu https://www.milleni.com.tr yada  0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden yapabilirsiniz isim soy isim gerekmemektedir başvururken kodu söylemeniz yeterlidir Bu sayede hem siz hemde ben 1 ay ücretsiz kullanmış oluruz.

• 0850 333 0 333 Müşteri hizmetlerine referans koduyla abone olmak istiyorum deyip aşağıdaki indirim kodunu söyleyin, beraber 1 ay bedava kullanalım.

Kampanya indirim kodu 804 465 20 .
    Yunus Emre

• Tekrar dan herkese merhaba. Profil geçmişimden bakabilirsiniz eski üye ve millenicom kullanıcısıyım. Elimde kullanabileceğiniz bir kod var. İhtiyacı olan arkadaşım kullanabilir.

Yeni yilin ilk hediyesi, 1 Ay Bedava Internet! Arkadasini Millenicom'a getir, hem sana hem de arkadasina 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu B72F668F3
    Mehmet çiçek

Kullanan arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim.
    İyi günler.
  •  Referans Kodu: A08 80F 478 (rakam olarak sıfır)

Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için 0850 333 0 334 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.Mevcut internetiniz varsa herhangi bir kesintiye uğramadan direk millenicom'a taşıma yapabilirsiniz.Ayrıca 200 tl'ye kadar cayma bedelini'de karşılıyorlar.Konu hakkında detaylı bilgi almak için özel mesaj atabilirsiniz

Referans Kodu: A08 80F 478 (rakam olarak sıfır)

Kod vermeniz yeterli,isim ve soyisim gerekmemektedir.Size teyit amaçlı isim bu mu diye sorarlar onay verebilirsiniz

1 yıla yakın kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım :) Tahahutsuz 100 mbit VDSL kullanıyorum.

• BENİM KAMPANYA KODUMLA ÜYE OLANLARA 30 TL VERİYORUM

HEM 1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANACAKSINIZ HEMDE 30 TL

İsim Soyisim: Berkay ŞENOL

KOD : 730BD709

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Arkadasinizin bu 730BD709 kodla beraber, https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir B016

•    Arkadaşını Getir Kampanyası kodu: 

1 ay internet hizmeti Millenicom’dan hediye! 

1F9F54351 kodu ile beraber https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330334'u arayarak başvurmanız ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra kodu söylemeyin. Başvuru alınırken belirtin.

İstenirse isim: İsa AKYER

Aktivasyon Tarihi: 17.06.2019 Çok şükür sorun yaşamadım. Daha iyisini aramam.

Hız ;) 100mbit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isaac74 -- 1 Şubat 2021; 9:5:5 >

• GÜNCEL KUPON SAYIM 3

9C80AECE

• 1ay bedava internet kazanmak ilk ay fatura ödememek için aşağıdaki referans koduyla üye olabilirsiniz 845147B6A Ozan Şahan adına hesap abonelik ile ilgili her türlü sorunuzu özelden yazın yardımcı olurum Kod günceldir 

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.