Şimdi Ara

Millenicom'a sakın ama sakın bulaşmayın !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Millenicom'a interneti taşıyacaklara tavsiyem bir daha düşünsünler !!!
    Ben hayatımda böyle acemi, disiplinsiz yönetilen bir firma görmedim.
    Diğer firmalar nur nimet yemin ederim. Sürekli "aciliyetinizi bildiriyorum" diyen müşteri hizmetlerinden başka bir şey yok.
    Çözüm yok, iletişim yok. Her gün bir şans verdim çözülür diye ama ısrarla müşteriyi ciddiye almıyorlar.
    Telefon numaraları varmış, whatsapp'ları varmış aman gözünüz boyanmasın çile çekmek istiyorsanız buyrun geçin.
    Kurumsallıktan eser yok.

• Yaptık bir hata iste bende çok pişmanım hemde çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşadığınız sorunu anlatsaydınızda bizde ona göre karar verseydik. Bir sorun olduğunda bütün iss'ler böyle çünkü
  • Hizmeti ve desteği 5 para etmez siz siz olun bu firmaya bulaşmayın.
  • faruk321 kullanıcısına yanıt
    dostum sıkıntı yapma geç çoğu boş yapıyor köyde, alt yapı bozuk olan yerde yaşayıp neti hep kopuyor yook şöyle bla bla.Mevcut Netin TürkTelekom ve stabilse 20 30 50 100 kaç alabiliyosan geç tt de netim 50mb 6sene kullandım soorunsuz.AKN muhabbetine fiyatları uçunca mecbur geçtik.TT 100mb geçmek isteğimde desteklemez fln diyip vermiyoordu.Al şuanki milleni istatistikleri (TT 50mb hızdaykende max hızı 80 90 arası gösteriyordu modem)Modemde gösterdiği max hız geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logat -- 12 Mart 2019; 2:43:41 >

• Sırf kendi kodunu kullandırmak için milleniyi övenlere kanmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altyapınızın değerleri sağlıklı değil ise internet sağlayıcıların yapıcağı pek birşey yok zaten. Altyapım sağlam netspeede geçiş yaptım sorunsuz şekilde çok eskiden ttnette kullanıyordum sorunsuzu ardından superonline geçtim yine sorunsuz son olarak netspeed kullanıyorum sorunsuz hepsi. Bir çok arkadaşımda millenicom kullanmakta hepside halinden çok memnun.
  • Millenicom kullananlar pes 2019 online serverlarına bağlanamıyolar, 4g ile WiFi üzerinden bağlanabiliyoruz ama millenicom ile olmuyor. Steam üzerinden 2 kişi buldum millenicom kullanan aynı hatayı alıyoruz, ne ile alakalı bilmiyorum hız vs konularda sıkıntım yok. Müşteri hizmetleri whatsap sorun yok dedi, dhden yazdığım gerekli birimlere iletti bir haftadır cevap bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşın görüşlerinin altına imzamı atarım. müşteri hizmetlerinin acemiliğiinden dolayı 15 gündür internetim bağlanmadı.
  • Ben de çok büyük sıkıntılar yaşadım Millenicom'da. Müşteri hizmetleri var diye güvenmeyin. En ufak bir sorunu çözemiyorlar. Whatsapp hatları ise kopyala/yapıştır yapıyor sadece. İptal ettirirken bile 50 kere aramanız gerekiyor dilekçe göndermeden önce. Aman, sakın. Millenicom pişmanlıktır.
  • brnk kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu durum için ilgili birimimiz detaylı inceleme sağlıyor. Bir gelişme olursa bilgi paylaşacağız.
  • Yeni reklamımızı izlediniz mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=TQcyTxnYVOw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.