Şimdi Ara

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.024
Cevap
29
Favori
469.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hiç güleceğim yoktu ya..Yardımcı oluyorsunuzda ne oluyor sanki..Sanırsın sorun çözüyorsunuz..Onlarca defa yazdım...Hızım kbps..Bakın 1 Mbps gördüğümde artık internetim uçuyor demeye başlıyorum..Onlarca kez yazdım ama döndüğünüz klasik cevap..Biz şeyi şey ettik şeyi şey edince şey şey oldu düzelecek..Daha bunu çözemediniz..Sanki çok yardımcı oluyorsunuzda.. Hayır birde utanmadan arayıp size modem kitleyelim aman pardon satalım diyorsunuz..Sanki sayenizde internet kullanabiliyorumda birde yeni modeme ihtiyacım olsun..

• gezgin1621 G kullanıcısına yanıt

3 haftadır arıza kaydı actirmistim. Hergun msj geliyordu arıza uzerine çalışılıyor diye.Baktim düzelmiyor elektrikçi cagirdim 400 tl bayıldım biraz düzeltim .Mileiumdan msj geldi.Arizaniz düzeltilmiştir diyeMİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! 

Birde taahüt yok deniyordu.2ay önce abine oldum milenyum uygulamasina girince cayma bedeli 4q6 TL çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 5 ay sabit fiyat kampanyası gelmiş. Son 7 ay da dinamik.MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! 

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
  • kvardar77 kullanıcısına yanıt

Bende dün günlük rutinimi yapıp yine kbps hız veriyorsunuz diye yazdım...Onlarda bana hattınızda sorun yok diye döndüler..Ha bu defa parasını verirseniz gelir bakarız dediler..Vermediği hizmetin faturasını almayı geçtim ayrıca artık para talep eder duruma geldiler...

• Hocam bunlara güven olmaz ilk 5 ay sabit yaparlar 6.ayda 399 tl yaparlar aradaki farkı çıkarırlar yani

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lordert kullanıcısına yanıt

O firmanın kendi fiyat politikası, birşey diyemem.MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! 

• Hocam her ay sitelerindeki duyurular kısmını biraz takip etseniz her ay yada 2 ayda bi zam yapıştırıyorlar 😀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lordert kullanıcısına yanıt

• Merhaba. Yeni abonelik başvurusu yapmıştım 4-5 gün kadar önce ama bir gelişme yok. Acaba port vs sorunu mu var? Özelden irtibat numaramı göndersem bakar mısınız?

• geri kalkmış herhalde sitede göremedim

• C4L0X kullanıcısına yanıt

Neyi hocam?

• Sabit fiyat kampanyası kısmı sitede gözükmüyor acaba geri mi iptal oldu demek istemiştim

Bende çıkıyor; birde kampanyalar kısmına tıkla; iyi yıllar.

• Merhaba,

Pm üzerinden bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. İyi günler dileriz.

• befo B kullanıcısına yanıt

Merhaba ,

Pm üzerinden bilgilerinizi iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. İyi günler dileriz.

• Taahhüt sürem doluyor.. Yenilemek istiyorum .. Whatapp da ''Taahhütlü kampanyamız yok'' diye mesaj attılar

Millenicom sayfasında mı?

• kemalege2000 K kullanıcısına yanıt
    Evet ama şuan gözüküyor anlik bir durumdu herhalde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kemalege2000 K kullanıcısına yanıt

5 ay sabit fiyat garantisi için soruyorsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady-Of-Ice -- 2 Ocak 2024; 23:29:28 >
  • Merhaba, millenicoma başvuracaktım ama sitede hem aktivasyon için 400 tl hem de kurulum için 400 tl alındığı yazıyor. Bu doğru mu? bunun ikisi aynı şey değildir değil mi?

Bağlatmak için toplamda başta 800 tl mi ödemek gerekiyor?

evde türk telekom vdsl altyapı var.

modemi kendim alacağım.

@millenicom

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.