Şimdi Ara

Millî Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi - Size çıkarsa - Ana konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
4
Favori
4.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Avrupa ülkesinden vatandaşlık almaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrackerTurk

Bu mesajı alıntı yapan ya da cevaplayan herkesin hesabına 5bin lira yatıracağım. Çok ciddiyim. Erkek sözü burada duruyor

Deneyelim şansımızı bakalım. :)

Bana çıkarsa 10 kişiye 5s.10 kişiye de 4000 tl para.Sözüm söz.
  • quote:

Bu mesajı alıntı yapan ya da cevaplayan herkesin hesabına 5bin lira yatıracağım. Çok ciddiyim. Erkek sözü burada duruyor

elime yapışmaz
  • quote:

bunun sazan. avi si olmaz
  • quote:

Hmm
  • quote:

Hadi bakalım
  • CrackerTurk kullanıcısına yanıt
    benden de adam sözü bana 5bin gelirse hepsiyle hayır işi yapacağım
  • quote:

umut.avi
  • omur kısa, hayalimde yapmak istedigim bircok sey var ve bunları yapmak icin bu para bana zaman tanıyacak
  • quote:

1 kilo ekler + Lenovo Z500 al baska bir sey istemem
  • quote:

Gel şunu 10 yapak bro
  • Ömer kullanıcısına yanıt
    Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=1156743

Pencereyi kapa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C10H15N -- 29 Aralık 2013; 14:19:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Öncelikle kendime hemen Porsche 911 Turbo S alırım. Sonra bir kaç tane daire alırım.Bir kaç arsa alırım.Dairelerin kiraları ile geçinirim bana yeter.

Klasik Türk zekası.Daire al kirası ile geçin

• Çok ciddiyim 2 ay önce rüyamda milli piyangonun çıktığını gördüm babam 4 tane çeyrek almış. Tam bilet alıcak param vardı ama rüyada çeyrek bilete çıktığını gördüm o yüzden bir tane çeyrek bilet aldım. Hayırlısı umut fakirin ekmeğidir. Bekliyorum.

Ayrıca ikramiye çıkarsa bu mesajı alıntılayan herkese 12.5 trilyonun 1 trilyonunu eşit miktarda paylaştırıcam. (Oyun oynamak için değil, bu vesileyle sevap kazanırım)

Not: Fakirler alıntılasın.
  • quote:

Belki tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: club marina

Çok ciddiyim 2 ay önce rüyamda milli piyangonun çıktığını gördüm babam 4 tane çeyrek almış. Tam bilet alıcak param vardı ama rüyada çeyrek bilete çıktığını gördüm o yüzden bir tane çeyrek bilet aldım. Hayırlısı umut fakirin ekmeğidir. Bekliyorum.

Ayrıca ikramiye çıkarsa bu mesajı alıntılayan herkese 12.5 trilyonun 1 trilyonunu eşit miktarda paylaştırıcam. (Oyun oynamak için değil, bu vesileyle sevap kazanırım)

Not: Fakirler alıntılasın.

• quote:

dursun
  • quote:

Ya tutarsa
  • Eğer bana çıkarsa kendi hayalimi gerçekleştireceğim ülkenin her yerine ağ gibi yayılan seyahat firması kuracağım en ucuza en konforlu araçları sunacağım,
    donanım haber ile anlaşıp donanım haber üyelerine özel yolcu kartı çıkartacağım her seyahatleriniz de puan birikip o puanlarla bilet alabilirsiniz.

Bekleyip göreceğiz umarım ihtiyacı olan birisine çıkar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.