Şimdi Ara

Millî Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi - Size çıkarsa - Ana konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
4
Favori
4.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açık konuşmak gerekirse kendime 1-2 milyon ayırıp gerisini hayır kurumlarına bağışlarım.Daha önce piyango kazananların sonu hayırlı olmamış çünkü.
  • Umut.avi
  • Çıkmayacağına göre sorun yok.
  • amerikaya kalıcı olarak giderim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrackerTurk

Bu mesajı alıntı yapan ya da cevaplayan herkesin hesabına 5bin lira yatıracağım. Çok ciddiyim. Erkek sözü burada duruyor

denemede fayda var
  • quote:

Bu mesajı alıntı yapan ya da cevaplayan herkesin hesabına 5bin lira yatıracağım. Çok ciddiyim. Erkek sözü burada duruyor

• quote:

Bu burada dursun.

Ölümüne yerdim ama o para de ye ye bitmez ya.

Banka ya falan atarım faizi ile mahalle doyar zaten.
  • 50 bin civarı çıksa yeter bana. babamdan habersiz araba almayı planlıyorum. 1-2 hafta sonra da haftasonu arabayla yanlarına giderim böyle böyle derim. başta kızar sonra alışır.

quote:

buda nolur nolmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slp -- 29 Aralık 2013; 12:15:50 >
  • quote:

Umut.avi
  • quote:

Ne olur ne olmaz

Bu arada bana çıkarsa;

-Boş bir alana villa yaptırıp etrafını yeşilleştirip,ağaçlandırıp ferah bir ortam kurardım.
    -Bir spor araba,bir jeep
    -Güzel bir özel okula giderim.
    -Büyük bir çiftlik ve tarım alanı(Doğal beslenmek için)
    -Güzel birde spor salonu açarım ormanın ortasında
    -Çok iyi yazılım öğretmenlerinden özel ders
    -Spor salonum için alanında en iyilerden kickboks,vücut geliştirme hocaları
    - 2-3 durumu zor aileye yardımda bulunurdum veya sokaktaki kimsesiz çocuklar için güzel bir yurt yaptırırdım giyimlerini,kuşamlarını,yemelerini,içmelerini,eğitimlerini karşılardım.
    -Geri kalan parayı bankaya atardım yada bir miktarı ile iş kurardım,projelerimi gerçekleştirirdim

• Dünya turuna çıkarım.
    Türkiye'nin büyük illerine IMAX 3D sinemalarından getirtirim.
    Paranın bir kısmını bankaya yatırır faiziyle camii, kütüphane, hastane yaparım.
    Fenerbahçe'den her yıl kendime locada kombine ayırırım. Kiğılı'yı takımdan kovarım.
    Kendime ve aileme triplex villa alırım. Oraya da tatlı mı tatlı iki tane Boo cinsi köpek alırım.
    At çiftliği kurar içine safkan İngiliz ve Arap atlarını yerleştiririm. Güzel orijinden çıkan tayları da büyük haralara açık arttırmayla satarım.
    Kendime özel bir jeep ve limuzin tahsis ederim.
    Kimsesizler için özel barınma salonları açarım. Herşeylerini karşılarım..
    Parama gelmeyen gerçekten güvenebileceğim, birlikte aşk yaşayacağım sarışın bir kız alırım. Sarı sarı çocuklarımın olmasını dilerim.
    Evime sinema bölümü yaptırırım. VDSL2 bağlatırım, 16 TB ile başlayacağım özel HDD'leri 7/24 indirmede bırakırım. Özel private tracker'lardan hepsini satın alırım.
    DH forumdan şanslı 3 kişiye PS4 hediye ederim.
    Citizen'i kölem yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 29 Aralık 2013; 12:34:48 >

• Önce bizimkilere bir yemek ısmarlarım sonra dolar alırım.
  • quote:

Çekilişe katılmak istiyorum

bu arada numaram: 7497190
  • quote:

Haydi bismillah
  • Forumu satın alıp başına citizeni geçiririm
  • Bana Cıksa İlk Önce Ailemin Kredi Kart Borçlarını Öderim Sonra Aileme Yeni Bir Araç Ve Motor Sonra Bir Yazlık 10/1'de Yardım Amaçlı Bağış Yaparım Sonra Gerikalan Hayatım İçin
  • Bilet almadım. Çıkan olursa haberim olsun en azından
  • Yeni ev alırım. Ailemin borçlarını kapatırım.
  • Eğer bana çıkarsa yarısını vakıflara bağışlayıp, bi kısmını alıntılıyanlara dağıtıp, kalanını da dünya barışı için felan harcamayı düşünmüyorum. Ukrayna yada rusya ya kaçıp tamamını sarışınlarla yemeyi hayal ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Böbreğinize Talibim -- 29 Aralık 2013; 13:32:45 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.