Şimdi Ara

Millî Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi - Size çıkarsa - Ana konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
4
Favori
4.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler biseyler cikarsa bu fakirede biraz yollarsiniz degil mi
  • Bana çıksın hiçbirinizin yüzüne bakmam.
  • beyler biseyler cikarsa bu fakirede biraz yollarsiniz degil mi
  • bana çıksa iş kurmaya bakarım. parama para katınca fakirlere, şehit ailelerine, gazilere, kurumlara yardım ederim.
  • çıkarsa foruma felan girmem sonra burdan bile akrabalar çıkar hiç yeni akrabaya ihtiyacım yok

zaten bilet de almadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrackerTurk

Bu mesajı alıntı yapan ya da cevaplayan herkesin hesabına 5bin lira yatıracağım. Çok ciddiyim. Erkek sözü burada duruyor

Umut.avi
  • Kendi üniversitemi açıp mezun olurum..
  • Çeyrek bilete 10.000 çıksa yeter
  • quote:

Bu mesajı alıntı yapan ya da cevaplayan herkesin hesabına 5bin lira yatıracağım. Çok ciddiyim. Erkek sözü burada duruyor

insallah sana cikar
  • quote:

alinti
  • Ömer Bey işini garantiye alıyor
  • quote:

Hayır falan da olmaz o parayla gidip bir ada alırım yeni devlet kurarım Türkiye Cumhuriyeti 2 namuslular çetesi (isim üzerinde düşünüyorum önerilerinizi beklerim)
  • quote:

Şansımızı deneyelim
  • Bisiklet fabrikası açıp dünya markalarına rakip olacağım .

Edit: Çıkarsa forumda çekilişle 10 kişiyi Tomorrowland'e götürecem .Yeme,içme,konaklama,vize ücreti,first class,uçak bileti,isteyene 3 Rus dahil .Alıntı yapan çekilişe katılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcomposer -- 29 Aralık 2013; 9:01:58 >
  • quote:

• Öncelikle kendime hemen Porsche 911 Turbo S alırım. Sonra bir kaç tane daire alırım.Bir kaç arsa alırım.Dairelerin kiraları ile geçinirim bana yeter.
  • bı tane bılet aldım buyuk ıkramıyede gozum yok soyle 10 bın 20bınlık ıkramiyeler bıle bana yeter
    Onu gectım amortıye razıyım zarar etmeyelım gecen sene 10lu serı aldım 100tl ye toplam 35 tl gerı aldım 65 tl zarar sansım bu kadar ıste :)
  • quote:

Şansımızı deneyelim
  • Alsam mı diye düşünüyorum Çeyrek için 12 çok pahalı

quote:

Ne olur ne olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breakage -- 29 Aralık 2013; 15:09:52 >
  • sayısal da oynadım mp'da

lan sayısaldan 3 tane 3 çıktı. 15 tl cepte. geçen hafta 4 bilmiştim. mp'ye kaldı ümitler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 29 Aralık 2013; 11:43:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.