Şimdi Ara

Miles&Smiles QNB Finansbank - Asıl Şimdi Uçacaksınız (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
46
Favori
174.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mil verme oranini yine düşürmüşler. Yuzde 25’ten yuzde 10’a düşürmüşler first müşteriler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Islander kullanıcısına yanıt
    Finansı çoğu kişi terk etti bu yüzden, ben dahil.
    Yakında üstüne biz mil vereceğiz bankaya.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ben sadece hsonu 300 lira üzeri restaurant harcamalarında 1e1 mil verdigi için kullanıyorum cokta memnunum. garantide kampanya kovalamak bana saçma geliyor açıkcası

• Bu kartı yeni aldım, herkes kapatıyor gibi sanki. Geç mi kaldık ne ? Daha ilk ekste kesilmedi, aidat iadesi de pek çıkmıyor dedi müşteri temsilcisi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığında hesabınızdaki nakite göre %82,50 oranında mil veren kart şu an %6 veriyor.
    Hesap edin.
    Bu karta aidat ödemek bile gereksiz.

• Haftasonu 300₺ restoran harcamasına 1 e 1 mil kampanyası ekim22 itibari ile sona ermiş

• 3 yılın ardından qnb m&s kartımı bugün itibari ile kapatmış bulunuyorum. Son 1 yıldır neredeyse hiç kullanmiyordum, sadece kampanya içindi. Artık kampanya da yok, gereksiz oldu.

• deepkurt kullanıcısına yanıt

Ben bu kartı 6 ay falan önce almışım,sadece e-ticaret ve market kampanyalarına katılıp toplam 8200 mil kazanmışım. Tahminimce bu kartla toplam alışverişim 20 bin TL'ye bile ulaşmamıştır. Kampanyalarının en iyi tarafı aynı gün farklı işyeri şartı olmamasıydı,gerçi çoğu kampanyanın süreleri de 1-3 gün arasındaydı. 319 TL aidat ödedim ve kendisini amorti etti diye düşünüyorum. Ama aidat gelmesine yakın ben de kapattırmayı düşünüyorum

• Restoran kampanyası bitmiş. Eskiden e-ticaret vardı şimdi o da yok. Artık neredeyse hiç mil vermiyor

• bydemirci B kullanıcısına yanıt

Iptal ettireli cok oldu

• Ben yılbaşından beri kullanmıyorum.
    %1 mil veriyor neredeyse dalga geçer gibi.

• Bana bugun ilk yil kart ucreti almayacagi diye popup gonderiler ben de basvurdum. Ancak websitesine baktigimda THY icin dahi mil kampanyasi goremedim. O kadar kotu mu bu kart? Yillardir garanti miles smiles kullaniyordum baya iyiydi ancak onun kotulesmesi uzerine shop and fly a gexmistim.

Miles&Smiles QNB Finansbank - Asıl Şimdi Uçacaksınız

• Kazanılan puanlar nerede geciyor. Nereye sorsam gozukmuyor diyir

• kertenkele16 K kullanıcısına yanıt
    Kart neredeyse %1-3 arası mil veriyor.
    Yani çöp.

• Bugün beni aradılar. İlk yıl kart ücreti almayalım. 2. Yıl 400 bin tl mevduat tutarsanız yine aidat almayız dediler kabul etmedim. İyi mi kötü mü yaptık bilemiyorum

• Qnb first ile havaalanı lounge giren var mıdır ?

• last_uk kullanıcısına yanıt
    Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum öğrenebildiniz mi?

• adios yada shop miles yerine WINGS tercih edip yurtdışına çıktım. size tavsiyem uzak durun.

para çekim limiti 5000 tl ve dolar kuru 19,6 iken 22 gibi bir fiyattan size satıp onu çektiriyor.. vergi dahil 100 lira gibi bir de komisyon kesiliyor.

mşteri temsilcisine bağlanmak imkanız..

ıphone aldık provizyonda 27043 lira gösterdi.. fakat hesap eksetersine 27650 olarak yansıdı.

yurtdışında tanıştığım türk e yardımcı olmak için kredi kartımı kullanmasına izin vermiştim bu 600 lirayı türk bana sonradan ödemedi. arıyorum açmıyor..

sadece 100 liralık harcamaya 10 lira gibi BLACK indirimi yapıyor.

bazı kampanyaları güzel mesela 750 liralık alışverişe 3 4 defa yapınca indirim geliyor

yurt dışına uygun değil bu kart.

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

yurtdışında harcama yaparken hangi kartı kullanmak mantıklı sizce? mil kazandıran bir kart almak için bakınıyordum ama anladığım kadarıyla şu an hepsi kötü sizin kullanıp memnun kaldığınız var mı?

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.