Şimdi Ara

Miles&Smiles QNB Finansbank - Asıl Şimdi Uçacaksınız (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
46
Favori
174.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayir hocam mili geri alamazlar. Bu suna benziyor, kartla bir kampanyadan kazandigin bonuslari, karti kapattığında geri almazlar. Bu da onun gibi. Rahat ol👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

M&S private ı olan adama aidat mı ödetiyorlar yani ?

Alıntıları Göster
    Mesela private’sın daha sonra first plus a düştün, düşünce aidat alıyorlar

Aktif olarak private durursan almazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ridvantalya R kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam ben thy nin yüklediği statü mili sandım kusra bakmayın, bankadan aldıysanız sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
  • ilk çıktığında kartı alıp , 100k avans kullandım. , 2 ay sonra kapattım, şimdi avans alamıyor normal kartlar
    mevduat yatırınca avansı hemen verıyormu? bilgisi olan , alan varmı

• Kuveyt Türk’ün mil kartıyla ilgili bilgisi olan var mı ? Adiosum vardı eskisi kadar avantaj sağlamadığı için iptal ettim.. eşim first miles&smiles kullanıyor, ek kart mı çıkarmak yoksa Kuveyt Türk’ü mü beklemek çok karasızım.
    Ek kartta avans mil kullanabiliyor muyuz bilen var mıdır ?

• egegeka E kullanıcısına yanıt
    Finansbank Miles&Smiles kartta ek kart çıkartılamıyor.

• Mevduat olmaz ise pek bir avantajı kalıyor mu?

• Geçen yıl ‘ bize ulaşın ‘ dan kart ücret iadesi almıştım ama bu sefer vermediler. Deneyen,bir şekilde iade alabilen var mı?

• First statüde olanlardan kart ücreti alınmıyor. First Statu icin sürekli birikim bulundurmak gerekli diyor şube, birikim olmadi mı kart ücretide anında yansıyormu bilen var mı ? Yada kart ücreti yansımaması icin günlük veya anlık para giriş çıkışı ile hangi aralikla hesaba giriş çıkış olursa kart ücreti almama çözülür ?

Birde paranın belli periyotlarla girip çıkması durumunda First Statu bir müddet uygulama ekranında yazıyor fakat kart harcamalarında mil kazanımı standart oluyor First e göre olmuyor. Bunun nakit bulundurmak harici bir çözümü varmi? Aklıma sadece ay sonu bakiye bulundurmak geldi ama şubedeki temsilci oda olmuyor dedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ondemand -- 4 Ağustos 2020; 8:56:35 >
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    merhabalar, benimde aylık 30-40 bin tl civarı fb ve google harcamam oluyor. Mil olaylarını hic bilmiyorum tavsiye edermisiniz bu kartı acaba?

yada benim icin en mantıklı kart nedir. Hey ay en az 1 kere dubai seyahatim olur, ama mil olaylarından pek anlamadıgım dan en ucuz fly dubai ile, normal kart ücreti dahi olmayan bir kartla biletimi alıyorum.

Sizden ricam bana bir kart tavsiyesi vermeniz olucak.
  • egegeka E kullanıcısına yanıt
    Artık finansbank’ta miles&smiles için ek kart veriyor.
    Ama düşündüğünüz gibi ek karta avans mil vermez.

İlk çıkardığınız ek kart’ın harcamalarına asıl kartın yarısı kadar mil veriyor.
    İkinci ve daha sonraki ek kartlar harcama yapınca mil kazanamıyor.

• aldığım ancak henüz harcama yapmadığım kartıma 100tl ve üzeri harcamaya 1000 mil kampanya yapmışlar. açtırmaya değer mi?
    first olmadan kazanımlar gerçekten çok az. first için geçerli olan 150k'yı ne şekilde getirebiliyoruz en optimal olarak? usd, eur, gram altın hesapları geçerli mi? yatırım fonları? hisse senedi vs zaten geçmiyordur qnb invest tarafında sayıldığı için.
  • evereve kullanıcısına yanıt
    Hepsi dahil, cinga finans’daki BES bile dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail513

merhabalar, benimde aylık 30-40 bin tl civarı fb ve google harcamam oluyor. Mil olaylarını hic bilmiyorum tavsiye edermisiniz bu kartı acaba?

yada benim icin en mantıklı kart nedir. Hey ay en az 1 kere dubai seyahatim olur, ama mil olaylarından pek anlamadıgım dan en ucuz fly dubai ile, normal kart ücreti dahi olmayan bir kartla biletimi alıyorum.

Sizden ricam bana bir kart tavsiyesi vermeniz olucak.
    Garanti Bankası Facebook ve Google ödemelerine puan veriyor. Bonus flaş a baktınız mı

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan400

Hepsi dahil, cinga finans’daki BES bile dahil.
    cigna finans'ta döviz ödemeli hayat sigortam var, bu sayılıyor mu? sayılıyorsa nasıl sayılıyor acaba? total 10 yıllık değer sayılmıyordur herhalde?
    qnb finans invest tarafından emin misiniz? onların sayılması bayağı saçma olur çünkü.
  • evereve kullanıcısına yanıt
    Hayat sigortası, varlık olarak sayılmaz.
    Varlık = birikim + yatırım + BES

• Hocam garanti bonus flash uygulamasini kullanarak Miles Smiles kampanyalarindan yararlanabilirsiniz. MSmiles Garantiden cikarmanizi tavsiye ederim.

• 12 kasım itibariyle mil kazanımı tekrar düşecekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: egegeka

12 kasım itibariyle mil kazanımı tekrar düşecekmiş

Komediler gerçekten. Ekstrede mi yazdı ? Detay paylaşabilirmisiniz ?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.