Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Dün çok güzel kombo yaptım teknosadan eşime buhar kazanlı ütü aldım 1300 tlye,dekorasyon,mobilya ve beyaz eşyaya ekstra 1000 mil kampanyasından 1000 mil verdi teknosadan 2 kat mille 3600 mil kazanmış oldum :)

Hocam bende o kampanyaya katıldın 1000 beyaz eşya mili mesajı geldi ama teknosa gelmedi kayıt açtırdım sizde de öyle oldu mu katkat mil için mesaj anında geldi mi?

Kat kat için msj hiç gelmedi bana size gelıyormu? ama bende slipte görmedım katkat mil bilgisini, ertesi gün fark ettim aha garanti postundan çekmedi bende fark etmedim gitti 2600 mil deyip aradım kontrol etti mağaza koduna bakıyormuş sıkıntı yok dedi,ama msj zaten gelmiyor katkata sanırım,1000 mil için anında geldi ama msj.

Katkat mil kampanyasından teknosadan yapınca daha önce mesaj gelmişti hocam, bide dönemde kazanılan mil olarak bonus flaşta görebiliyordum öncekini ama bu yaptığım alışveriş için ne mesaj nede bonus flaşta göremeyince bende arayıp kayıt oluşturdum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu ay için bilet almayı düşünüyorum gidiş dönüşlü LAX

45.000 mil e economy business e upgrade edilebiliyor şu linkte yazana göre

https://p.turkishairlines.com/en-tr/miles-and-smiles/awards/index.html

45 bin mil ne kadardır normalde? gidiş dönüş alırsam 90 bin mil mi ödemek gerekli? Benim milim falan yok sadece classic var halihazırda kullanmadığım başkası üzerinden almak mantıklımıdır? yada nasıl almam gerekiyor bu bileti benim şimdi? Yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

1 yıl dolmak üzereydi, aidatlar gelmeden kapatmak istiyorum diye aradım. 2500 mil önderdi kabul etmedim. American Express için mil teklif etmedi. 180 lira civarı aidatları var. 2500 mil kurtarmaz kapatın dedim.

@renklinot
    bugün kapanmış kartlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsahin2003

arkadaşlar 2 hesabımda 1000 er mil var ve yıl sonunda süreleri doluyor bilet de alınamıyor o kadar mille. En mantıklı şekilde nasıl harcayabilirim o milleri? Teşekkürler...

Shellde millet harcanıyor 100mil=1.5₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, teknosa beyaz eşya 1000 mil yattı mı? Bugün yatması gerekiyordu, yatmadı

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Gece yatar 00:15 civarı

• Opette 2 kat mil kampanyasi son tarihini 31 aralık'tan 30 kasım' a çekmişler bonusflaş'da.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Her ay o şekilde yazıyor; aylık mil limiti olduğu için muhtemelen. 31 Aralık'a kadar devam sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BEYLER SELAM DAHA ÖNCE thy COM TR DEN AMEX İLE YAPTIĞIM BİLETLEMELER 6 TAKSİT VE 2 KAT MİL OLARAK YANSIYORDU. GEÇEN HAFTA ARALIK BAŞI YAPACAĞIM SEYEHATIN BİLETİNİ ALDIM AMA NOTMAL TURIZM DİYE GEÇMİŞ VE TEK ÇEKİM. AYNI KANALLA THY COM TR DEN YAPILAN İŞLEM. NEDENİNİ BİLEN VAR MI? KAYIT OLUŞTURTTUM İNCELEYECEKLER AMA DAHA ÖNCE BAŞINIZA BÖYLE BİR DURUM GELDİ İSE BİLMEK İSTERİM TŞKLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Arkadaşlar bu ay için bilet almayı düşünüyorum gidiş dönüşlü LAX

45.000 mil e economy business e upgrade edilebiliyor şu linkte yazana göre
    https://p.turkishairlines.com/en-tr/miles-and-smiles/awards/index.html

45 bin mil ne kadardır normalde? gidiş dönüş alırsam 90 bin mil mi ödemek gerekli? Benim milim falan yok sadece classic var halihazırda kullanmadığım başkası üzerinden almak mantıklımıdır? yada nasıl almam gerekiyor bu bileti benim şimdi? Yardımcı olursanız sevinirim

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi real_daywalker -- 15 Ocak 2018; 11:57:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ea85

mastercard ı kullanmazsanız kart aidatı almazlar. kapatmanıza gerek yok

Bisey sorucam.

Ben mastercard i hic kullanmadim. Bu ay ilk ekstrem geldi. Amex te yaptigim harcamalarda mastercard uzerinde gozukuyor. Bu normal bir durum mu master card icin ucret almasin durup duruken benden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega_dj

quote:

Bisey sorucam.

Ben mastercard i hic kullanmadim. Bu ay ilk ekstrem geldi. Amex te yaptigim harcamalarda mastercard uzerinde gozukuyor. Bu normal bir durum mu master card icin ucret almasin durup duruken benden?

Bu normal.Amex için kart aidatı alır.Mastercard için almaz.
  • Arkadaşlar merhabalar, bu 5.000 mil hediye için amex kartı nerede kullandınız sizler ?
  • aidat hesabınıza yansısa bile eğer ki aidat yansıdıktan sonra kartınızla hiçbir işlem yapmadıysanız kapatırsanız kart ücreti iptal edilir. Çünkü bir sonraki kullanacağın dönemin ücretini alıyor ve o dönem içerisinde işlem yapmadıysan alamaz.
  • araçtan inmeden bp ödemesine bonus verirken neden mil vermıyor bilen varmı

• srcn09 kullanıcısına yanıt
    Carrefour, Migros, A101 , BİM' de geçiyor ben buralarda kullanıyorum.

• Restaurant ta ekstra 500 mil yemek sepetinde geciyor mu?

• geçer hocam. sektör yeme/içme yemeksepeti'nde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: Vega_dj

quote:

Bisey sorucam.

Bu normal.Amex için kart aidatı alır.Mastercard için almaz.

İlk kart aidatlarını ödedim. Bundan sonra Mastercard'a para vermek istemiyorum. Acaba bundan sonra mastercard ı kullanmayı bıraksam kart aidatı ödemek zorunda mıyım yine önümüzdeki dönem?

• Şirketimim maaş anlaşmasından kredi kartı aidatı ödememe hakkım var bakalım alacaklarmı? Birde ben ekim de başvurdum ama bir kaç aksilikten kart henüz çıkabildi. O zaman 5000 mil kampanyası vardı, hala yararlanabilirim dimi ondan ?

Ayrıca olur da kaçamazsam aidattan yırtmanın bir yolu yokmu ? 15 senedir maximiles a 1tl bile ne faiz ne aidat ödemedim...

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.