Şimdi Ara

MILAN'IN 2014/2015 İÇ SAHA FORMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
3.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

quote:

Orijinalden alıntı: Jracool

quote:

Katılıyorum. Futbolun dini diili ırkı olmaması gerek.. Şu dünyada bütünleştirici öğelerden biri ama malesef İtalyan kulüpleri bunu sıkça yapıyor.. Malum italya biraz katoliktir :)

Aşağıdaki formayı Fenerbahçeli arkadaşlar hatırlayacaktır. 3-0 lık inter maçından sonra gazeteler haçlı zaferi diye manşet atmışlardı..

/>

Biz o muharebeyi kadıköyde çoktan bitirmiştik

EVET BENDE ONU DİYORDUM

3-0 yenildiğimiz maç italyada oynandı dostum. Biz ilk maçı kadıköyde interi ağlata ağlata aldık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Katılıyorum. Futbolun dini diili ırkı olmaması gerek.. Şu dünyada bütünleştirici öğelerden biri ama malesef İtalyan kulüpleri bunu sıkça yapıyor.. Malum italya biraz katoliktir :)

Aşağıdaki formayı Fenerbahçeli arkadaşlar hatırlayacaktır. 3-0 lık inter maçından sonra gazeteler haçlı zaferi diye manşet atmışlardı..

/>

EVET BENDE ONU DİYORDUM

3-0 yenildiğimiz maç italyada oynandı dostum. Biz ilk maçı kadıköyde interi ağlata ağlata aldık.

kimse yenmediniz demedi dostum sidik yarışı yapmanın lüzumu yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

/>

EVET BENDE ONU DİYORDUM

kimse yenmediniz demedi dostum sidik yarışı yapmanın lüzumu yok

neyse uzatmayacağım iyi geceler.

• Milanı yönetenlere Allah akıl fikir versin, gerçi vermiş olsa bu durumda olmazlardı ya.
    Milan'ın 200. yılı falan değil, özel amblem kullanmanın manası ne onu zaten çözemedim. Madem kullanacaksınız bu amblemi neden bu kadar büyük yaptınız, zaten rezalet bir şey iyice felaket olmuş.
    Güzelim Milan forması daha rezil hale nasıl getirilirdi düşünemiyorum.
    Yine madem bu amblemi bir formada kullanmaya karar verdin, 2. 3. formaya falan koy.
    Bazı arkadaşlar satışlarını etkilemez diyor ama bal gibi de etkileyecektir, hem de ciddi oranda.
  • Formalarda dinsel ögelere yer verilmesine ben de sıcak bakmıyorum. Fanatik bir Interli olmama rağmen kulübün 100. yıl forması diye çıkardığı o malum forma beni çok rahatsız etmişti. Ben o formayı giyip de dışarda dolaşmam kimse kusura bakmasın. Aynı şekilde Fenerbahçe maçına o formayla çıkması ve galibiyet sonrası atılan başlıklardan çok rahatsız oldum. Her ne kadar Milano bayrağından esinlenerek yapılmıştır denilse de bilmeyen adama bunu anlatmak çok zor. "Neden Inter'i tutuyorsun, onlar haçlı formayla çıktılar bir ara" gibi benzeri söylemler karşısında her defasında açıklama yapma gereğinden ben bile rahatsız oluyorum ve savunmak içimden gelmiyor.

Milan formasındaki amblemin hem büyük hem kötü durduğu konusunda buradaki çoğunlukla aynı fikre sahibim.
  • Dinsel sembol olduğu için değilde estetik olarak hoş olmadığı için bi' çok kişi almayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇÖP. Umarım bizim formaları da katletmezler yine. Keşke Nike'a geçseydik.
  • Ah her zaman yine dar goruslu Italyanlar biri islami ulkelerde sattigi formasindan hac isaretini kaldirir digeri gozumuze sokar.

Nasil radikal bir karardir arkadas hep bu katolikler her yerdeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  MILAN'IN 2014/2015 İÇ SAHA FORMASI

Şu soldaki forma da var.Tam halini bulamadım, hac kısmı olmasa alt/üst/çorap takım halinde çok güzel forma esasında.Benim verdiğim fotoda soldaki formadan bahsediyorum.
  • OnrbK kullanıcısına yanıt
    Gömlek bu hocam git diktir. Forma mı ya o cidden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Gömlek bu hocam git diktir. Forma mı ya o cidden?

1899 forması imiş.

MILAN'IN 2014/2015 İÇ SAHA FORMASI
  • Bakın bu resimde amblem daha küçük:

Renkler de daha hoş durmuş, amblem mevzusu ilginç ama.

Bu resimdekinin amblemi daha farklı aynı forma değiller ama demek böyle gömlek modeli varmış eskiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 7 Mayıs 2014; 13:54:53 >
  • İyi
  • felaket bu adidas hiç anlamıyor tasarımdan
  • Güzelim armanın içine etmişler.
  • Emirates ile daha komik duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 17 Mayıs 2014; 13:23:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renkler güzel de arma hiç uymamış cidden.Zaten Milan'ın güzel bir arması vardı sanırım geçen günlerde Roma da arma değişikliği girişiminde bulundu ve baya da tepki yemişti taraftarlardan. Tamam yöneticiler amatör ruhlu olsun demiyorum ama en azından taraftarın görüşüne de saygı göstersin,ayıptır yahu.Onlar senin sefanı da cefanı da çekiyorlar,şu yapılan forma Milan'ın Müslüman taraftarlarına yapılan bir saygısızlıktır.Kendi tuttuğum takım olan Real Madrid formasında da bir hac işareti var boyutları küçük olsa da bu arada onu belirteyim ama bu sonradan eklenen bir şey olmadığı için çok tepki görmedi. Aslında kimse takımından etkilenip din falan da değiştirmez,zaten değiştirenin kendini sorgulaması da gerekir. Eğer adam dinine çok bağlıysa bu formayı almaz eğer bağlı değilse ve de serbest bir hayat stili varsa pek tabi bu formayı alabilir . Ama forma hoş olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain obvious

Emirates ile daha komik duruyor

Aynen Sponsor arma uyumsuzluğu
  • bunlar kara muratın hala yaşadığını bilmiyor sanırım
  • Bu senelik Milan amblemi pek kullanmayalım demişler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.