Şimdi Ara

mikser için bir kulaklık arıyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kulaklıklardan hıc anlamam desem yeridir diye düşünüyorum o yüzden direk konuya giricem...

konu baslıgında da yazdıgım gibi mikserle kullanabileceğim güzel bir kulaklık arıyorum. mymemory'den veya amazondan alısverıs yapabılırım,yurtdısında oldugum ıcın<avusturya>
    bu arada yardımı olurmu bılmem ama kullanacagım mıkser 32 gırışli ve salonda yaklasık oturarak 500 kişilik flan.. eger yardım dokuncaksa baska ne gibi bir bilgiye ihtiyac varsa lütfen sorunuz..
    bırde fıyat olarak maksimum 100 € dusunuyorum.

tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum...
    tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 2 Haziran 2011; 15:48:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fosther

http://www.amazon.com/Audio-Technica-ATHM50-Studio-Monitor-Headphones/dp/B000ULAP4U

hocam cok sagol onerın ıcın ama fıyat asıyor benı... daha uygun bır onerınız varsa beklıyorum..
    hocam senın verdıgım markayı bıraz arastımda, senın verdıgım modelın ıkı dusugu olan ATH M30 benım ısımı gorurmu acaba, ne dersınız? onuda yaklasık 70€ buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 3 Haziran 2011; 3:03:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetm

quote:

Orijinalden alıntı: fosther

http://www.amazon.com/Audio-Technica-ATHM50-Studio-Monitor-Headphones/dp/B000ULAP4U

hocam cok sagol onerın ıcın ama fıyat asıyor benı... daha uygun bır onerınız varsa beklıyorum..
    hocam senın verdıgım markayı bıraz arastımda, senın verdıgım modelın ıkı dusugu olan ATH M30 benım ısımı gorurmu acaba, ne dersınız? onuda yaklasık 70€ buldum.

Olabilir hocam ama ufak bir fark için daha iyisini alın size tavsiyem ath m50 olacak 70 euro dediğiniz 160 lira üstüne 100 daha koyun iyisini alın içiniz rahat olsun hem müzikde dinlersınız.

• Sony mdr v600 , Shure srh840 , Sennheiser hd280 pro da bakabilirsin.
  • @fosther hocm ath m50 ile ath m30 arasında 80 € fark var yanı pekte ufak degıl benım ıcın, ayrıyeten ucretı verecek ben olmadıgım ıcın belırlenen mıktarın ustune cıkamıyorum.. yınede tavsıyenız ıcın cok tesekkur ederım..

@pea. hocam sende saol senın onerdıklerınden de sony ıncelıyorum suan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.