Şimdi Ara

mikail hoca oran orantı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alınmalı mı sizce? selim yüksel yeterli midir

• Ilk başta ağır cebir var tyt için gereksiz olur ama Doğru orantıdan sonraki kısmı harika problemlere girmeden problem çözmeyi öğretir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an ek tercih bekliyorum eğer olmazsa ben hepsini mikail hocadan dinleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Şu an ek tercih bekliyorum eğer olmazsa ben hepsini mikail hocadan dinleyeceğim.
    Hollanda işi ne oldu

• Ryo41 kullanıcısına yanıt
    Kayıt tarihine geç kaldım, geç kalmasam bile bizim lise diplomasını tanımıyorlar.
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Anladım Hocam hayırlısı ben lise işini senden öğrendim. Manita bulursan sevgili + 1 yıllık min asgari ücret olmak üzere işin olursa oturma izni veriyorlar

• Ryo41 kullanıcısına yanıt
    Bizim lise diplomasını tanımaları için 6 veya 9 ay olması lazım emin değilim ekstra hazırlık gibi eğitim almanı istiyorlar.
    Onun haricinde sadece okul ücreti 10 bin eurodan başlıyor O manita olayları falan çooooooooooooookkkk sıkıntı. Kendini avrupa ülkesinde bir vatandaş olarak düşün orta doğudan gelmiş biriyle tam olarak senin kültürüne çevrene hakim bile degil ne için yakın ilişki kurasın ?
  • Bende selim yukselin pdf'lerini çıkarıp çalışmaya başlıyacağım. Nasıl buluyorsun hocayı ?

• Emrhnn kullanıcısına yanıt
    bölme bölünebilmeye kadar çalıştım. 345 teki soruları temizliyorum yani bir sorun çıkmadı. hoca iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fulcrum43

bölme bölünebilmeye kadar çalıştım. 345 teki soruları temizliyorum yani bir sorun çıkmadı. hoca iyi.
    oran orantıyı ne yaptın kimden çalıştın?
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    mikail hocadan alacağım hocam daha çalışmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fulcrum43

mikail hocadan alacağım hocam daha çalışmadım
    konu olarak neredesin hocam oran orantıdan öncekileri hallettin mi peki? şuan oran orantıdamısın matematikte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.