Şimdi Ara

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
8
Favori
59.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ümraniye seyhanlar markette namet sucuk 33 lira idi. Sucukta genel bi düşüş var anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Deyzemin oluna dedim bugün migrosda succuklar indirime girmiş 36,90 olmuş dedi bana 15 kilo al dedim ne istiyorsun dedi coşkun al dedim coşkuna o kadar para verilmez sana bi koyarsam görürsün coşkunu dedim sana sarı etiket apikkoglu alalım gittik 15 kilo aldık müdürler tezgah altı yapıyormuş tezgahın altından koliynen çekdim aldım bunlarda fodolar.

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺Migrosta tüm sucuklar 36.9₺Migrosta tüm sucuklar 36.9₺Migrosta tüm sucuklar 36.9₺

Al işde tam komedi adam benim geçen sene aldığım resmi almış koymuş fiyatta 34,90 tl bu arada millette bana la ediyor anlama zorluğunuz var galiba geçen senede ben aldım kuzene aldım bu sene eve getirdim son dakika aklıma geldi hızlıca mutfakda resim çektim size aynı gibi geldi mikrobun biri aklı sıra prim yapacakya daha 2 ay önce kovuldu siteden üyeliği banlandı yeni üyelikle millete aklı sıra goygoy yapacak daha öncede ahlaki sorunları vardı bunun mesela traş bıçağı almıştım 33 kutu dedi inanmam sucuk aldık onuda inanmam ee şimdi buna ne denir bilemedim inanmayın siz ona bugün kamyanya yokmuydu vardı ee daha bunda anormal olan ne ki millet sabahdan beri resim atıyor biz atıncamı ters oldu tek ortak nokta mutfakda aynı yerde çektim çünkü dolaba koymam lazımdı ısınmasın diye kuzen de akşam geldi aldı olay bu

Adam seninle kafa bulmuş.😄😄😄😄😄

Ama bence boşa uğraşmış gibi. Sende bu pişkinlik varken para etmez bu espiriler.

• Ben migrosta çalışıyorum, ben de almadım.

Apikoglu dışındakiler çok avantajlı değil.

A101 de Cumhuriyet sürekli indirime giriyor. Şahin bimde 42 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Deyzemin oluna dedim bugün migrosda succuklar indirime girmiş 36,90 olmuş dedi bana 15 kilo al dedim ne istiyorsun dedi coşkun al dedim coşkuna o kadar para verilmez sana bi koyarsam görürsün coşkunu dedim sana sarı etiket apikkoglu alalım gittik 15 kilo aldık müdürler tezgah altı yapıyormuş tezgahın altından koliynen çekdim aldım bunlarda fodolar.

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺Migrosta tüm sucuklar 36.9₺Migrosta tüm sucuklar 36.9₺Migrosta tüm sucuklar 36.9₺

Sayın hocam acaba kaç yıllık gurmesiniz?

• Ben sürekli cumhuriyet sucuğu alıyordum. Bir gün, şahin sucuk alayım dedim, meğersem bugüne kadar cumhuriyet sucuğunu alarak ot yiyormuşuz. Evde yiyen bile fark etti, nereden aldın diye. Cumhuriyet sucuğu bildiğin tadsız, tuzsuz ot tadı olmuş. Ha, şahin'de biraz tat vermesi için baharat var ama yinede güzel..
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    Kipalar da var hocam armadada ki kipada gördüm hemde bayağı firesini vermiş yaş değil ama için de manda eti var yazıyor nedir iyimidir kötümüdür bilmem fiyatta 36.90 mı 38.90 mı neydi

• özcan35 kullanıcısına yanıt
    Sahin bimde 500gr 23.5 oldu yanılmıyorsam. Kilosu 47 gibi oluyor ve evlik sucuk diye satılıyor.

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Adam kafa bulmuş senle. Bu arada fotoğraflar bire bir aynı kalitesini düşürüp kırpma yapmışsın sağ üstte kırmızı kurdele gibi bişey var onun ucunu kırpmayi unutmuşsun yalnız.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇAKIR_41 -- 4 Şubat 2017; 0:12:37 >
  • Ah azizim... Nerde o eski sucuk kampanyaları...

Üzerinize afiyet her markanın en iyilerinden alırdık...

Ya şimdi azizim... İki tane Polonez baton la bitirdik kampanyayı... (seksenlik dede konuşması ile)))

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler önerkazan kodu değildi mesaj ile geldi.
  • Polonez lüks fermenteden 4.5 kg, şahin fermenteden 2 kg aldım, haber verene teşekkürler.

• 40 yıllık gurmeyim böyle rezillik görmedim...

Not: Kuzenim yazmış

• Bulunduğum yerde hep ısıl işlem vardı fermente tek gurme marka bende ondan aldım satan görevli de bu marka güzel dedi ama daha yemedim nasil bilmiyorum.

• Macrocenter marketine bakan oldu mu acaba? Orada da aynı kampanya var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiiliyol

Bulunduğum yerde hep ısıl işlem vardı fermente tek gurme marka bende ondan aldım satan görevli de bu marka güzel dedi ama daha yemedim nasil bilmiyorum.

Gurme denen marka eskiden Yeditepe olan marka...
  • Cumhuriyet sucuklarimi iyi yoksa apikoglu mu?

• Mall of a uğrayan oldu mu arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

Cumhuriyet sucuklarimi iyi yoksa apikoglu mu?

İyi neye göre iyi? Damak zevki derseniz zaten cevabı herkesin kendinde...Apikoğlu antrikot sucuk et kalitesi açısından daha iyidir...
  • Geçenlerde forumda bir arkadaş, cumhuriyet sucukları markete göre yapıyor aynı kalitede olmuyor demişti.

Bende a101 den aldığımda çok sarımsaklı ve baharatlıydı lezzeti vasattı.

Öncelik sıralamamız hangi marka olsun tecrübeli arkadaşlar bu markalardan hangisi önplana çıkıyor sizce.

• Daha sucuk felan kalmamış, ülker shop'da namet vardı onun sucuğu fena değildi.

Bu A101, Bim sucukları felan cacık. Pınar Gurme felan idare eder ama ülkede kapitalizm yüzünden artık orta seviye paranın alabileceği lezzet felan kalmadı..
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.