Şimdi Ara

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
8
Favori
59.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E120 aslında şu ünlü böcekten üretilen renklendirici.

https://onedio.com/haber/sofranizdaki-olu-bocek-e120-21586

Torku'da bu madde yok.
    Renklendirici olarak pancar kullanıyor.
  • Cumhuriyet için A101 e ikinci kalite üretiyor denmiş ama ben Afyon'danda aldım yine beğenmedim.İkbalde öyle Afyon sucuğu olarak birtek Ahmet İpek tat olarak hoşuma gidiyor İzmir'de mesela gürmarlarda var farklı lezzet arayanlar bir denesin. Ayrıca gürmar çakallık yapıyor sucukları tartıp etiketleyip koyuyorlar 10 gün önce etiketlenmiş sucuk mesela 100 grama kadar az gelebiliyor. Olurda alırsanız tekrar tattırıp yeni etiket bastırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLind kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tartma işlemi birçok yerde aynıdır,çünkü işyeri de vakumlu ve yaşken alıyor,haliyle de zarar etmemek için hemen tartarak etiket,barkod basmak zorunda,aslında fiyat hilesi gibi gözükse de değil.Müşteri olarak bizler zararlı çıkıyoruz ama,evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Tartma işlemi birçok yerde aynıdır,çünkü işyeri de vakumlu ve yaşken alıyor,haliyle de zarar etmemek için hemen tartarak etiket,barkod basmak zorunda,aslında fiyat hilesi gibi gözükse de değil.Müşteri olarak bizler zararlı çıkıyoruz ama,evet.

Öyle birşey kabul edilemez bence. Açık sucuklarda firesini hesap ederek fiyat yazmaları gerekir. Ben senelerdir kipadan alırım sucuğu hiç böyle bir etiketleme işlemi göremedim, istediğim ürünü seçerim o an tartar etiketler verirler olması gerekende budur.
  • Arkadaşlar Polonez acılı kangal var mı? Varsa gideyim alayım, çok lezzetli bi sucuk tavsiye ederim.
  • Çoğunun son kullanım tarihi yakın alırken lütfen kontrol edin

• Sanal markette gözükürken, mağazada olmaması normal midir? Yoksa işin içinde bir katakulli olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzenime söyledim tırları yanaştırıyor migrosun kapısına ne var ne yok hepsini doldurucam tıra yerde kalırsa söyledim kuzene raflarıda yüklesin tıra masanın üzerine koyar resimleri çekerim

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Cumhuriyet için A101 e ikinci kalite üretiyor denmiş ama ben Afyon'danda aldım yine beğenmedim.İkbalde öyle Afyon sucuğu olarak birtek Ahmet İpek tat olarak hoşuma gidiyor İzmir'de mesela gürmarlarda var farklı lezzet arayanlar bir denesin. Ayrıca gürmar çakallık yapıyor sucukları tartıp etiketleyip koyuyorlar 10 gün önce etiketlenmiş sucuk mesela 100 grama kadar az gelebiliyor. Olurda alırsanız tekrar tattırıp yeni etiket bastırın.

Bir sucuk markasi veya gida urunu diyelim market market kalite farkedecegini aklom almiyor..

Simdi sen a101den aldigin icin begenmedin bi sucugu migrosdan alinca cok guzel dersen tamam ama neden boyle bi risk alsinlar cunki genelde olacak olan sey sudur

A101 den aldim guzel degildi baska marka aliyim diyecekain.. e bunu tahmin edemiyor mu uretici..

• Arkadaslar hazir sucuklarin icinde sodyum nitrit var. Google a yazin ve kanserojen etkilerini okuyup oyle alin. Saglik yonunden tavsiyem evde yapmaniz ya da nitritsiz terbiyeleme yapan kasaptan kasap sucugu almaniz. Tuketici olarak biz nitritsiz sucuga yonelirsek uretici firmalar da nitritsiz sucuklar yapmaya başlarlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nowhere_man -- 4 Şubat 2017; 8:53:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sodyum Nitrit= e250

• Alsancak Migros' ta Polonez, Gurme, Torku vardı. Apikogluna hiçbir yerde rastlamadım. Fermente sucuk yoktu. Zaten sucuklar çok yaştı, gittim A101' den 2 paket fermente sucuk aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Cumhuriyet için A101 e ikinci kalite üretiyor denmiş ama ben Afyon'danda aldım yine beğenmedim.İkbalde öyle Afyon sucuğu olarak birtek Ahmet İpek tat olarak hoşuma gidiyor İzmir'de mesela gürmarlarda var farklı lezzet arayanlar bir denesin. Ayrıca gürmar çakallık yapıyor sucukları tartıp etiketleyip koyuyorlar 10 gün önce etiketlenmiş sucuk mesela 100 grama kadar az gelebiliyor. Olurda alırsanız tekrar tattırıp yeni etiket bastırın.

Bir sucuk markasi veya gida urunu diyelim market market kalite farkedecegini aklom almiyor..

Simdi sen a101den aldigin icin begenmedin bi sucugu migrosdan alinca cok guzel dersen tamam ama neden boyle bi risk alsinlar cunki genelde olacak olan sey sudur

A101 den aldim guzel degildi baska marka aliyim diyecekain.. e bunu tahmin edemiyor mu uretici..

Büyük firmalar bu şekilde marka değerini düşürmez. Ya ikinci bir marka oluşturup onu ikinci kalite yaparlar veya tamamen aynı kalitede bir ikinci marka oluşturup daha uygun fiyatlı ve kaliteli ürün arayan tüketiciyi elinde tutarken bir yandan da pahallı markalı ürününün fiyatında gereksiz indirim yapmamış olurlar

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    a101 de 2 tip ürün var,

350 gram fermente resim ekte (tavsiye etmem)

250 gram fermente VAKUMLU
    bu ürünü tavsiye ederim,
    ancak 9 tl den satışa girip şuan 13,45 tl oldu
    2.ürün %50 indirim kampanyalarında yakalanırsa alınırlığı var

x % - = tanesi 10.09 Tl ye geliyor
    bu hesapla alınırlığı var,
    vakumlu, 250 gramlık paketler + iyi kalite denemenizi tavsiye ederim.

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺

• dostlar ankara ankamall migrosta son durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: nowhere_man

Arkadaslar hazir sucuklarin icinde sodyum nitrit var. Google a yazin ve kanserojen etkilerini okuyup oyle alin. Saglik yonunden tavsiyem evde yapmaniz ya da nitritsiz terbiyeleme yapan kasaptan kasap sucugu almaniz. Tuketici olarak biz nitritsiz sucuga yonelirsek uretici firmalar da nitritsiz sucuklar yapmaya başlarlar...

Ağzına sağlık hocam keşke sadece nitrit olsa.... Haftalardır sucuk muhabbeti dönüyor ama benim gibi düşünen bir kişi bulabildim çok şükür :)

• Polonez fermante baton sucugu az baharatli sucuk sevenlere tavsiye ederim.

• Eryaman5m bol bol ısıl işlem görmüş sucuk var.
    Apikoglu Ankara da yokmuş öyle dedi eleman. Polonez baton 1tane depodan cikarttirabildim 2 adet torku aldım çıktım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun uğraşlar sonucu aldım 470 tl lik 13 adet polonez özel lüks baton sucuk 2 adet şahin fermente 1 adette gürme fermente. 10 mağaza dolaştım. Sultanbeyli 5m migrosta bolca BULDUM.

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺Migrosta tüm sucuklar 36.9₺Migrosta tüm sucuklar 36.9₺

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.