Şimdi Ara

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
8
Favori
59.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam bana cumhuriyet sucuk indirime girdiği zaman hiçbir mağazaya göndermiyorlarmış dedi
  • harunkmc H kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam cok sallamisim, canim sıkılmisti girip foruma yalan sallayip trolluyum demistim. Cok iyi yakaladin...Gazi de calisiyorduk, iyi saklamis kimligini demek ki;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunkmc

Şahin sucuk sahibi tek kisi değil kardesim ortaklari var en büyük ortagi salih fazlioglu oğlu ishak istanbulda porshce ile geziyor oyle cimri falanda değiller sallarken destekle salla bariz kizida evli calismiyor

Şahin sucukta değilmiydi geçen ay acıklanan .. urunlerınde kanatlı hayvan eti yakalananlardan birisi...
  • 2 adet maret altin serisini 21e aldim

• ender E kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlis olmasin ben Şahin sucuklarini savunmuyorum bizzat gördüm gezdim uretim yapılan yeri kayseride yaşıyorum ben muhasebe departmanında da arkadaşım var bana göre en iyi sucuk Şahin diyemem zaten kanatli hayvan vs olayını ilk kezsizden duyuyorum

• Az önce migrostan geldim, Maret ısıl işlem doldurmuşlar, sucuk epey kurumuştu yalnız. Arada karambole 2-3 polenez ısıl işlem görmüş var, içi hamur gibiydi. Torku nun acılı fermente si vardı. Onunda biberi nasıl dayadılarsa rengi mora çalmış duruyordu. Leblebi şekeri alıp yiye yiye geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 3 Şubat 2017; 17:15:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunkmc

Hocam yanlis olmasin ben Şahin sucuklarini savunmuyorum bizzat gördüm gezdim uretim yapılan yeri kayseride yaşıyorum ben muhasebe departmanında da arkadaşım var bana göre en iyi sucuk Şahin diyemem zaten kanatli hayvan vs olayını ilk kezsizden duyuyorum

Şahin Sucuklarında kanatlı hayvan Eti olayını netten araştırdım.

http://www.memurlar.net/haber/443536/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    http://www.hurriyet.com.tr/tavuk-sakatati-cikti-25472839

• Sucuk işinde çok hile var.

Veremli hayvanları sucuk yapan firmayı matahmış gibi nasıl alıyorsunuz hayret.
  • Midyat migrosta bile var.

Cumhuriyet ve apikoglu yoktu.

• ender E kullanıcısına yanıt
    Melek sucuklari evet Şahin in 2.sinif sucugu normalde Şahin de varmi bilmem zaten bir kayserili olarak en iyi sucuk bana gore başyazici dir

• Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Geçen sene hepsi vardı ama sizin dediğiniz yoktu yakın olan migrosta buradaki, internet stoğuna da bakmamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 kangal fermente aldım

Ama nasıl ve nerede saklanır?

• quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

İzmir optimumda durum nedir ? Giden arkadaş var mı?

Optimum gaziemirde sucuk çoktu. Torku göremedim onun haricindeki markalar vardı. Maret, Gurme, Namet, Polonez, Şahin aklımda kalanlar. Isıl işlem mi görmüş yoksa fermente mi bilemem. Ben polonezin lüx dedikleri baton şeklinde olanından aldım. Polonez kasap sucuk da vardı ama onu 57 tl gibi bir fiyata indirmişler 37 tl değildi. Sucukları soğutuculu dolaplarda mağazadaki kasaların önünde bir kaç yerde sergiliyorlardı sadece şarküteri reyonunda aramayın.
  • Galleria Migros ta polonez baton buldum.Bir kaç tane ondan aldım.

• Parça parça bölerek buzdolabı poşetiyle dondurucuya atabilirsiniz.

• İzmitte 4 migrosa baktım. Sadece Torku, Namet, Polonez ve Erşan'ın ısıl işlem görmüş sucukları var. Başka markayı bırak fermente sucuk bile göremedim.
  • Sultanbeyli 5m bolca var

• Alt tarafı sucuk la sucuk

Sanki arsa alıp yatırım yapıyorlar şu havalara bak 15 sayfa yazmislar bide

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Parça parça bölerek buzdolabı poşetiyle dondurucuya atabilirsiniz.

Eyvallah

• İsteyen varsa alabilirim lüküsünden kargolarım

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.