Şimdi Ara

Migrosta tüm sucuklar 36.9₺ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
8
Favori
59.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tutturdu bizim kuzen ne olur apik apik diye o kadar anlattım dinlemedi 15 kg apik aldım ona istemiye istemiye :))
    Migrosta tüm sucuklar 36.9₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travegostar -- 3 Şubat 2017; 19:52:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Birazıyla test yap hocam önceki gibi ekşilik var mı 😁Bende geçen sene apik aldım ekşimtrak bi tat vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Tutturdu bizim kuzen ne olur apik apik diye o kadar anlattım dinlemedi 15 kg apik aldım ona istemiye istemiye :))

Benim aldığım Apikler çok koyu renkli

Sıkıntı olmaz dimi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanal markette geçerli mi? 15 lira indirim kuponum da var efsane olur.
    Edit geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerasuslu -- 3 Şubat 2017; 20:1:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Sanal markette geçerli mi? 15 lira indirim kuponum da var efsane olur.

Geçerli

Hadi efsane yap

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Zaten kodlar sanal markette gecerli kullanabilirsiniz, keyifli alisverisler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Birazıyla test yap hocam önceki gibi ekşilik var mı 😁Bende geçen sene apik aldım ekşimtrak bi tat vardı.

Kuzene dedim oğlum bak 15 kg çok fazla apik alma cumhuriyet alayım yok polonez lüx onada yok dedim nalet olsun alayım hadi istese hepsi elimizin altındaydı sorun yoktu bunu istedi bide diyo sakın beyaz etiketli olmasın apik sarı olsun sana bi çakarım hepsini mor görürsün diiyince ben baya gülüştük 😂 Tadını hiç merak etmiyorum beğendik gibi kaliteli bir sucuk kullandığımdan ağzımı limoni ekşi apik ile kirletmem daha

• Gecen senelerde hep alirdim amsbuzluktshic iyi olmuyor hemde hic iyi olmuyor . Bu sene almadim

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Tutturdu bizim kuzen ne olur apik apik diye o kadar anlattım dinlemedi 15 kg apik aldım ona istemiye istemiye :))

Benim aldığım Apikler çok koyu renkli

Sıkıntı olmaz dimi..

Ben vakumlu açılmamış aldım ondandır kolisi ile aldım seninki kurumuştur ondan koyudur tadına bak ekşi olma ihtimali çok yüksek direk iade et ekşi ise bununla ilgili geçen sene çok sorun yaşadım

• Aile kasabimdan tanidimdan zaten 36 tlye guvenerek aliyorum migrosun satmaya calistigi urune nedense guvenmiyorum fiyatininda 30 tlyi gecmemesi gerekiykr

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Buzdolabına

• Migrosta tüm sucuklar 36.9₺

• Sanalmarket kodum var kapıda ödeme secersem iptal olur mu sanki bir ara öyle bir şey vardı ?

• bLind kullanıcısına yanıt
    Öner kazan kodu ise iptal olur. Diğer kodlar iptal olmuyor

• 2 Azizoğlu acılı 1 Azizoğlu acısız 2 Erşanla günü kapadık

• Akşam üstü Adana Dörtyol Migros'a uğradım. (T. Özal bulvarı, K. Evren kavşağı) Fermente olarak sadece Şahin ve Gurme kangal vardı. Torku, Polonez, Maret ve Erşan'ın da ısıl işlem görmüş sucukları vardı. En çok da Şahin fermente satılıyordu. Adana'da hiç bir şubede Apikoğlu yokmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Akşam üstü Adana Dörtyol Migros'a uğradım. (T. Özal bulvarı, K. Evren kavşağı) Fermente olarak sadece Şahin ve Gurme kangal vardı. Torku, Polonez, Maret ve Erşan'ın da ısıl işlem görmüş sucukları vardı. En çok da Şahin fermente satılıyordu. Adana'da hiç bir şubede Apikoğlu yokmuş.

bursa da aynısı

sadece şahin vardı.. torku..Polonez.. vs hepsi ısıldı

Erşan.. apik filan da gelmemiş sözde

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Akşam üstü Adana Dörtyol Migros'a uğradım. (T. Özal bulvarı, K. Evren kavşağı) Fermente olarak sadece Şahin ve Gurme kangal vardı. Torku, Polonez, Maret ve Erşan'ın da ısıl işlem görmüş sucukları vardı. En çok da Şahin fermente satılıyordu. Adana'da hiç bir şubede Apikoğlu yokmuş.

Simdi dikkatimi cekti benim aldigim sucuklar kuru ve ince gidip sabah şarküteri kismindan arkada demire asılı olanlardan aldım. Ama ozellikle su fotoda gordugum sahin sucuk baya kalın sanirim bazı arkadaslarin dedigi gibi su var sanki icinde. Gidin mumkunse dolap dışından alin arkadaslar sarkuteri kismindan yeni gelenler kampanyali diye firmalar icerikle oynuyor olabilirler. Mumkunse uretim tarihi eski olanları alın.

• Polonez luks ile apikoglu fermante aldim apikoglu yok polonez fermante verelim dediler polonez isil islem gormus getirmisler...

• Afium 5m migrosta da cumhuriyet fermente, polonez çeşitleri (anlamadım ayrımlarını), gurme ve bir kaç çeşit daha vardı. Apikoğlunun bu kampanyada hiç gelmediğini söylediler. Ben 3 kg kadar cumhuriyet aldım. Stoklar yeterince var gibiydi ama bazı ürünler sanırım tükenmiş bazıları da ben alışveriş yaparken bitiyordu.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.