Şimdi Ara

migrosta çalışıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 aydır Antalya da migrosta çalışıyorum. Son 2 aydır part tezgahtar oldum Dersaneye gittiğim icin. Part maaşı 700-750 civarında aliyorum. Haftada 30 saat çalışıyorum. Hafta içi Günde 4 saat. Hafta sonları 8saat çalışıyorum. Haftada bir gün izin. Işimden gayet memnunum. Arkadaş ortamı baya bi fazla ama artık arkadaşlari azaltmaya çalışıyorum çünkü ne kadar çok arkadaş o kadar çok dert demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURT COBAIN -- 24 Aralık 2014; 1:43:29 >

• En cok hangi ürün satılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdns

En cok hangi ürün satılıyor?

Mısır unu. Fıstık ezmesi ve garnitür
    Ha bide Erikli su
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURT COBAIN

quote:

Orijinalden alıntı: muratdns

En cok hangi ürün satılıyor?

Mısır unu. Fıstık ezmesi ve garnitür
    Ha bide Erikli su

Alıntıları Göster
    Migrosda ürünler neden pahalı,çalışanlar geliş fiyatlarını görebiliyormu ürünlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco1

Migrosda ürünler neden pahalı,çalışanlar geliş fiyatlarını görebiliyormu ürünlerin

Aslında pahalı olanda var ucuz olanda var. Migrosun kampanyalarıni takip ederseniz ne kadar ucuz olduğunu anlarsınız. Migrosta istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Yurtdışından ithal getiriyorlar bazı ürünleri. Sırf biz yeni lezzetler tadalim diye.
  • Hırsızlık oluyormu? Şubenin günlük kazancı ne kadar? Parasını ödemeden çikolata alıp yersrn nolur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: luluruk

Hırsızlık oluyormu? Şubenin günlük kazancı ne kadar? Parasını ödemeden çikolata alıp yersrn nolur?

Hırsızlık çok oluyor. Hatta ben bi keresinde Gürcü uyruklu hırsız yakaladim.
    Ürünleri yemek yasak tabiki. Satın almamiz lazım. Yiyecek yardımi yapıyor migros her 3 ayda bir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: luluruk

Hırsızlık oluyormu? Şubenin günlük kazancı ne kadar? Parasını ödemeden çikolata alıp yersrn nolur?

Hırsızlık çok oluyor. Hatta ben bi keresinde Gürcü uyruklu hırsız yakaladim.
    Ürünleri yemek yasak tabiki. Satın almamiz lazım. Yiyecek yardımi yapıyor migros her 3 ayda bir.

Alıntıları Göster
    Denemek için parfümler var migrosta.O parfümleri sıka sıka bitirirsek para ödüyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknolojiyeAtarlananAdam

Denemek için parfümler var migrosta.O parfümleri sıka sıka bitirirsek para ödüyor muyuz?

Alıntıları Göster
    Hoca nasıl işe girdin nette mi başvurdun ?
  • SSK yapiyorlarmi yani zorunlumu?Bende girecegim ama sigorta istemiyorum.
  • Diyelimki ben girdim cikolatayi yedim copunu de reyonun arka tarafina attim gittim ne olacak?
  • Kanguruyami tapiyorsunuz
  • Yere düşen kanguruları ne yapıyorsunuz
  • 18 yas altina alkol satisi varmi kimliklere bakiyorlarmi
  • İşe nasıl başvuruyoruz
  • Nerede ki Migros?
  • Basvuru süreci nasil ?
    Part time parasi vs alintilarmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakiCS

Diyelimki ben girdim cikolatayi yedim copunu de reyonun arka tarafina attim gittim ne olacak?

Kimse gormesse sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagirdap

SSK yapiyorlarmi yani zorunlumu?Bende girecegim ama sigorta istemiyorum.

Kurumsal şirket migros. Tabikide sigorta yatar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HakiCS

Diyelimki ben girdim cikolatayi yedim copunu de reyonun arka tarafina attim gittim ne olacak?

Kimse gormesse sorun yok

Alıntıları Göster
    migros ' ta eğer ki iyi mağazaya düşüp başınızda da iyi yöneticiler var ise şanslısınız demektir. bunun tam tersi durumda ise psikolojik olarak çöküyorsunuz ve size yapılan baskılara dayanamayıp istifa etmek durumunda kalıyorsunuz. yani demek istediğim çalıştığınız mağaza çok önemli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.