Teğmen
30 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Usb den sarj olan bataryalar için usb charger lazım arkadaşlar. Nerden bulabilirim?
Elinde 3.7V 500mA lık li po pil var dronun. Ama sarj aleti olmadığından kullanamıyorum. Istanbul icinde nerden bulabilirim?
Elinde fazla bulunan var mı arkadaşlar usb sarj cihazı, uygun fiyata verebilecek sipariş ettim ama 22 gün oldu gelen giden yok. İstanbul içi alabilirim.
1 gün oldu birden gitti kablolarda sıkıntı yok. Mh yi aradım ilgileneceklerini söylediler. 2 3 hafta oldu bağlatalı. Bu sorunu yaşayanlar var mı?
2 gün once basvurdum, turk telekom ekipleri gelip halledecek sonrasinda da vodafone ekipleri halledecek dediler, turk telekomcular bina girisine 20 cmlik kablo cikarip birakmis, vodafone u aradim ,dairenize kendi imkanlarinizla cekeceksiniz dedi, nasil is bu arkadaslar musteriyi yuz ustu biraktilar resmen, bu sistem boyle mi isliyor?
http://m.n11.com/asus-x550jx-xx171d-i7-4720hq-4gb-1tb-156-gtx950m-4gb-dos-P84251714

Arkadaslar 150 tl n11 indirimi var 2300 e geliyor son 5 bilgisayar . Bu fiyata bulamazsiniz az once verdim siparisi.
Istanbulda nerede yaparlar bilen varmidir?
Tofas kartal beynini tamir ettirmem gerek arkadaslar, istanbul icinde nasil yaptirabilirim?
?
Arkadaşlar gönderdiğimiz resimi karşı taraf görünce kutunun içi boşalıyo ya , karşıdaki gördüğü halde boş değil niyeyki acaba?
Hakkında
Forum İmzası:
Başarıya giden yol daima yapım aşamasındadır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.391
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.116 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.811 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.