Şimdi Ara

Migros ve Okul Açık Kombine (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Merto

Beyler kombineyi bugün aldım ama passoligin içinde gözükmüyor. Daha sonra mı yüklenecek acaba?

Ben de aldıktan 1-2 gün sonra yüklenmişti, sıkıntı yoktur.
  • Bende de gözükmüyor hala inşallah cumartesi akşamına yetişir
  • Kardeşim konuyu hortlatıyorum ama inanın hiç bilgim yok. Sadece reis meis laflarının dönmediği universiteli arkadaşlarla maç izlemek istiyorum. Migros mu okul açık mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egos1907

Kardeşim konuyu hortlatıyorum ama inanın hiç bilgim yok. Sadece reis meis laflarının dönmediği universiteli arkadaşlarla maç izlemek istiyorum. Migros mu okul açık mı?
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: egos1907

Kardeşim konuyu hortlatıyorum ama inanın hiç bilgim yok. Sadece reis meis laflarının dönmediği universiteli arkadaşlarla maç izlemek istiyorum. Migros mu okul açık mı?
    Ünifeb olarak maçları Okul Açık C bloktan izliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk defa kombine alayim dedim. bu yil durumum el veriyordu. arkadaslarim maraton ust B deler. ne maraton ust A'da ne B de yer kalmamis. Taraftar gruplariyla da pek ilgim yok. Okul acik alt tribunleri bayagi bostu. alip almamak adina cok kararsiz kaldim.
  • Normal'de bugün kongre ve temsilci üyeliklerin satışına çıktı kombineler ama paylaşılan fotoğraflara bakıyorum o insanların hepsi kongre ve temsilci üye mi? Sanki bir şekilde kongre üyesi veya temsilci üye olmayan insanlarda alabiliyor gibi. Nasıl oluyor bilemedim tabi.
  • Genel satışı bekliyorum bende geçmi kaldık acaba. Okul açıktan almayı düşünüyorum sizce üstmü altmı
  • Kombineyi yarın satın alabilmek için taraftar kartı mecburi mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

Kombineyi yarın satın alabilmek için taraftar kartı mecburi mi acaba
    ewt
  • İnternet üzerinden bakınca kale arkalarında boş yer gözükmüyor hiç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Koç İstifa

İnternet üzerinden bakınca kale arkalarında boş yer gözükmüyor hiç...
    öğrenciler için migros tribününde 4000 e yakın yer ayrıldı. 16 temmuz da satışa açılacak.
    bu kombineler için öğrenci kimliği ibrazı zorunlu olacak. başkasına transfer edilemeyecek, gidemediğin maçın biletini belirlenecek ücret mukabilinde kulübe devredeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytar

öğrenciler için migros tribününde 4000 e yakın yer ayrıldı. 16 temmuz da satışa açılacak.
    bu kombineler için öğrenci kimliği ibrazı zorunlu olacak. başkasına transfer edilemeyecek, gidemediğin maçın biletini belirlenecek ücret mukabilinde kulübe devredeceksin.

Alıntıları Göster
    Öğrenci kimliğim var ama muhtemelen yaş sınırı da vardır onda yolun yarısını devirdik biz

• 1994-2002 arasinda doganlar alabiliyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.