Şimdi Ara

Migros ve Okul Açık Kombine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, malum öğrenciyim bu taraflardan kombine almayı düşünüyorum ucuz diye. Ancak ben bu ünifeb tayfasıyla maçı izlemek istiyorum ki, genel olarak herkes orayı öneriyor şimdi bunlar hangi tribünde olacak? Kısaca hangi tribünde hangi tayfa olacak?

• Dodgers kullanıcısına yanıt
    üni fen noluyor
  • okul açık C blok kardeşim.
  • Okul açık C ve D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar bir de bu C-D bölümleri biter mi ağustosa kadar? Ağustosun 10u gibi almayı düşünüyorum da.

• Guldurdun kardeş:)
    Yer bulamazsin ordan

• Kalmayabilir.
  • Arkadaşlar ani bir kararla üç tane kombine almaya karar verdim. Ancak bir tanesini arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum onun yerine alabilir miyim?
  • Merto kullanıcısına yanıt
    Hayir

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Hocam kişinin kimlik fotokopisi olsa da alamaz mıyız
  • Merto kullanıcısına yanıt
    Hayir:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Merto

Arkadaşlar ani bir kararla üç tane kombine almaya karar verdim. Ancak bir tanesini arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum onun yerine alabilir miyim?

Alabilirsiniz hocam.Şehir dışında bir arkadaşımın passo ligi,fbkartı,kimliği dahi yok elimde,ama aldım.Alınıyor yani.
    Sadece Kimliğinin fotoğrafını çek yeter.Renkli fotokopisi ile passoligini alırsın arkadasın.Kombine merkezinden Fenerbahçe kartını alırsın hemen.Sıraya girersin,kimliğinin ön yüzünün renkli-renksiz fark etmez fotoğraf çıktısı ile de ucreti mukabilinde kombinesini alırsınız.Aldığınız kombine yaklaşık 24 saat içinde aktif olur. Sürprizin 24 saat içinde arkadaşınızın cep telefonuna mesaj olarak gider.(passolig alırken cep numarasını veriyorsunuz arkadasınızın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulanbu

quote:

Arkadaşlar ani bir kararla üç tane kombine almaya karar verdim. Ancak bir tanesini arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum onun yerine alabilir miyim?

Alabilirsiniz hocam.Şehir dışında bir arkadaşımın passo ligi,fbkartı,kimliği dahi yok elimde,ama aldım.Alınıyor yani.
    Sadece Kimliğinin fotoğrafını çek yeter.Renkli fotokopisi ile passoligini alırsın arkadasın.Kombine merkezinden Fenerbahçe kartını alırsın hemen.Sıraya girersin,kimliğinin ön yüzünün renkli-renksiz fark etmez fotoğraf çıktısı ile de ucreti mukabilinde kombinesini alırsınız.Aldığınız kombine yaklaşık 24 saat içinde aktif olur. Sürprizin 24 saat içinde arkadaşınızın cep telefonuna mesaj olarak gider.(passolig alırken cep numarasını veriyorsunuz arkadasınızın)

Hocam benim kombinem bir dernek başkanı tarafından bu şekilde alındı yaklaşık 1 hafta önce fakat henüz kombinem geçmedi passolige bir sorun var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

Orijinalden alıntı: mulanbu

quote:

Hocam benim kombinem bir dernek başkanı tarafından bu şekilde alındı yaklaşık 1 hafta önce fakat henüz kombinem geçmedi passolige bir sorun var mıdır?

Hocam hangi tribün,hangi blok,hangi dernek pm atın.Bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışayım.

• dostum bugün d bloktan kombine aldık arkadaşıma ama neredeyse bitti kombineler eğer c veya d den istiyorsan bence sabah 5te dikil stada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bloğun bi önemi yok ama yakındır bitmesi :)
  • Blok önemli değil önceden kombinem vardı biliyorum tribünü :) Passolige karşı olduğumuz için ayrı kalmıştık da fenerbahçe sevdamız daha büyük geldi :) Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Dnipro maçıyla başlayalım sezona :)
  • Tüh ya valla ağustos'da müsait oluyorum almak için, artık geriye ne kalırsa onu alacaz valla alamazsam bu yıl bu kadroyla bir de Şampiyonlar Ligine gidersek, kendimi mikerim.
  • Unifeb passolig varsa biz yokuz diye bildiri yayinlamamis miydi gecen yil? Bu sene de olmayacaklar sanirim tribunde.
  • Beyler kombineyi bugün aldım ama passoligin içinde gözükmüyor. Daha sonra mı yüklenecek acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.