Şimdi Ara

Migros'ta Sepetini, Petrol Ofisi'nde Deponu Doldur! (2x100'e 30 TL Positive Puan) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
16
Favori
12.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler PO 2 kartta tamamdır

• migros mobil de gözükmüyor ama positive sayfasından 4 rakamlı positive şifrenle girince yattığı gözüküyor.teşekürler
  • bugunde gelmezse po yumu yoksa money card müşteri hizmetlerini mi arıcaz?

• benim ikisine de yatmamış migros artık iyice zıvanada çıktı. Her türlü entrika var, kipa-migroslarda yüksek ürün fiyatları, puan yatmamalar v.s . Giderim yerel marketlerden alışveriş yaparım indirimi anında alırım.
  • Yatmamış

• benim 3000 puanım yatmış. (migros uygulamasında görünmüyor.) Migrosta hep cep telefonunu numarasını kullandığım için kartım kayıp. ne yapmam gerekiyor acaba.
  • Sanal karta yüklemişler.Kart olmadan nasıl kullanacağız bunu şimdi?
  • Benimde migros uygulamasında değilde PO uygulamasında gözüküyor toplamda 200e 50 aldık Tisikkirler migris

Migros'ta Sepetini, Petrol Ofisi'nde Deponu Doldur! (2x100'e 30 TL Positive Puan)

• Benim de yatmamış iyi mi, kayıt açtıralım bakalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaragul40

3 karttan sadece mesaj gelmeyene yatmış. Gerekli harcamayı yaptınız diye mesaj gelenlere yatmamış :)

2.ye de yattı. Bir tanesi kaldı.

• Kartı kırıp atıyorum.po defterini kapadım.gecen sefer de yatmamisti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırıkkale kırşehir güzergahında kaç tane po ya girdimse hiçbiri puan kullandırtmadı. resmen rezillik. bizde program yüklü değil diyorlar po yu aradım bana güzergah üzeri bi istasyon söyledi. akşam giderken bide orayı deneyecem. ama shell başka biley bi kez daha anladım.

bu arada fiziki kartım yoktu. tel no ile yapmıştım alışverişi migrostan. po yu aradıgımda kartsız tanımlama yaptı. dediğine göre numaramı söyleyip şifreyi verince tamam olucakmış. sıkıntı olursa bızı arayın dedi. yarın yazarım sonucu 🤓

• benim de bir karta yatmış diğer kartta birşey yok iki kart farklı telefon numaralarına kayıtlı ama isim aynı bundan bahane bulmamışlardır umarım
  • Yatmadı, mesaj da gelmemişti.

• quote:

quote:

3 karttan sadece mesaj gelmeyene yatmış. Gerekli harcamayı yaptınız diye mesaj gelenlere yatmamış :)

2.ye de yattı. Bir tanesi kaldı.

3.ye de yatmış ama alışveriş yaptığım karta değil bağlı olduğu asıl karta yatmış.

• Sanal kartla bugün denedim. Ben böyle bir eziyet görmedim.

Gittiğim benzinlik sanal kartla ödeme yapmayı bilmiyordu. Müşteri hizmetleriyle görüştürdüm ve öğrendiler. Bu sefer de pin hatalı dediler. Aradık yeni şifre aldık fakat yine olmadı. Yine aradık müşteri hizmetlerini. Mobil ödemeye başka kart tanımlıymış onu düzelttiler ve alabildim. Yakıtı aldıktan sonra başlarım böyle işe dedim ve sanal kartları hem po dan hemde migrostan kapadım.

Elimde iki tarafta da kullanılabilen positive kart var. Bunu kullanacağım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • puanı yatmayanlar nereye şikayet ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOHER

Sanal kartla bugün denedim. Ben böyle bir eziyet görmedim.

Gittiğim benzinlik sanal kartla ödeme yapmayı bilmiyordu. Müşteri hizmetleriyle görüştürdüm ve öğrendiler. Bu sefer de pin hatalı dediler. Aradık yeni şifre aldık fakat yine olmadı. Yine aradık müşteri hizmetlerini. Mobil ödemeye başka kart tanımlıymış onu düzelttiler ve alabildim. Yakıtı aldıktan sonra başlarım böyle işe dedim ve sanal kartları hem po dan hemde migrostan kapadım.

Elimde iki tarafta da kullanılabilen positive kart var. Bunu kullanacağım artık.

Hocam istasyona ne soylemek veya nasil yaptirmak gerekiyor kartsiz puan kullanabilmek icin. Bilmiyorlarsa en azindan sayenizde biz de rezillik cekmeyelim. Cok tskler simdiden..

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Bu burada dursun Harcama yaparken bu detayları unutmayın

Migros'ta Sepetini, Petrol Ofisi'nde Deponu Doldur! (2x100'e 30 TL Positive Puan)

Alıntıdaki mesajda mevcut. 20 ve 10 şeklinde iki kere işlem yapılıyor. Yine anlamazlarsa benim gibi müşteri hizmetleriyle görüştürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aduket atan adam -- 29 Ağustos 2017; 21:58:48 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.