Şimdi Ara

Migros'ta Sepetini, Petrol Ofisi'nde Deponu Doldur! (2x100'e 30 TL Positive Puan) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
16
Favori
12.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanit icin tskler. Tel numarasini ne noktada istiyorlar? Bi SIP menusune girdikten sonra mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar po ya gitmeden puanın yatıp yatmadığını görebilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

Arkadaşlar po ya gitmeden puanın yatıp yatmadığını görebilir miyim

Po uygulamasını indirirseniz görebilirsiniz veya positivecard.com.tr giriş yaparak.
  • Son kullanım tarihi 31 Aralık benimde yatmamış ama bekleyeceğim biraz yatar diye.

• puanı yatan varmı arkadaşlar?
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Mesajını yaz git ama 1 sayfa öncesini okuma

• Benim de puan yatmamış, telefonla arası migrosu
    Mesaj geldi mi diye sordular, gelmedi dedim
    Sonra ek kart var filan dedi, bebe money için aile resimli o herhalde
    Kayıt oluşturdular geri dönülecek
    Puanı yatmayanlar arasın bence, yoksa yatmaz itiraz edilmezse
  • fiziki kartım yoktu. po yu aradım. önce kartsız kullanım için ayarladıgını soyledı. sonra yakınımda puanları kullanabileceğim bir istasyon tarıf ettı. sıkıntı olursa arayın dedı. saat gece 10 sularında istasyona girdim. çalısan öyle biley olmayacagını söyledı. yanı numaraylamümlün değil dedi. bende po yu tekrar arafım durumu ızah ettım. arkadas çalısanı telefona ıstedı ve hallettıler. ben sadece telefon numaramı söyledim ve 4 haneli şifremi. işlem tamam. shell bu anlamda harıkaydı. po sınıfta kaldı

• Bugün de yatmadı

• Ben positive. Com dan baktım 3000 puan yatmış hayırlı olsun

• Biraz önce aradılar, yoğunluktan yüklenmemiş dediler
    Ben aramasam düzeltilirmiyidi pek sanmıyorum
  • Beyler puani yetkili nasil kullaniyor? Ben bugun po ya gittim sadece puani soyledi, kullanamadik. Calisan bilmiyor. mudur bilmiyor, en son birini aradilar oda bilmiyor. Hatta en sonunda money kart sadece migroslarda kullaniliyor dedi.

• Petrol Ofisi çok dandik. Ne puan kullanmayı bilen var ne kampanyadan haberi olan var. Her seferinde sorun yaşadım.

• Puan kullanmayi beceremeyenler için tavsiyem oradayken petrol ofisi müşteri hizmetlerini arayın ve durumu anlatin.onlar gerekeni yapip yönlendiriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartsiz kullanabilen biri su proseduru yaziversin. O kulllanilacak tutar karsisindaki kodlardan bahsetmiyorum o zaten istasyonlarda var. Kartli kullanimda adam bakiyo ordan kodu giriyo.

• Benim money carda yatmış hatta önceden 20 lira daha yatmış ama ben bağlı bulunan positive carda yatacak diye bekliyordum sabah petrol ofisine gittim ama kart şifresi lazım dedi ben şifre filan hatırlamıyorum hiç nerden alcaz bu şifreyi?

• tano kullanıcısına yanıt
    Bu cevabı ben de bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kartı daha yeni kaydettim. Şifre geliyor. Daha sonra Po uygulamasını indirdim oraya da kaydoldum. Ayrıca kartı tanımladım. Şifre bu aşamada kullanılıyor. 3000 puan yatmış gözüküyor uygulamada...

• Money kartı Po sistemine kayıt etmeniz gerekiyor.Sonrasında şifre gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: tano

Kartsiz kullanabilen biri su proseduru yaziversin. O kulllanilacak tutar karsisindaki kodlardan bahsetmiyorum o zaten istasyonlarda var. Kartli kullanimda adam bakiyo ordan kodu giriyo.

bende kartsız kullandım. istasyondaki eleman da bilmiyodu. müşteri hizmetlerini arayıp teli elemana verdım. görsüğüm kadarıyla telefondan bişiler söledi be iş bankasının posuna kod girdi. 50050 kodunu. ben 50 tl kıllandım. sonra numaramı istedı. kndan sonrada şifremi. dediğim gibi ben bunları gördüm.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.