Şimdi Ara

Migros'ta Rüşvet Teklif Edildi !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
5
Favori
38.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
426 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stoklar anlık görünmez kardeşim. Mi 8 lite için stok sordurdum ta ebesinin nikahindaki migrosa gittim o stok dün dü dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Migros ta fiyatlari yöneticiler değiştiremez sistemden. Ana merkez değişir sadece

• Warlords W kullanıcısına yanıt
    Mağaza çalışanı olma ihtimalin çok düşük, zira elinde 200 adet olan ürünün 50 tanesi ni mağaza müdür bilgisi dahilinde ürünün satış hızına ve ilerleyen günde ki aksiyon a göre 50 adet 40 adet 10 20 30 80 100 neyse duruma göre verebilirsin.cunku o ürüne ödenen bir para var ve o ürün depoda kaldıkça senin zararınadir. 200 in tamamını vermezsin verirsen zaten aptalsin müşteriye yok cekemezsin asla zaruri bir durum olmadıkça.

• togiksk T kullanıcısına yanıt
    Kardeş migrosta indirimle 10 TL olan ürün u dışarıda en baba 13 TL ye bulursun ne temiz parası

• Boş mevzu olmuş zaman kaybı daha önemli işlerim var ne yaparlarsa yapsınlar alan razı veren razı oda parfümü mü yok xD

• quote:

Orijinalden alıntı: engineerolduenginar

Stoklar anlık görünmez kardeşim. Mi 8 lite için stok sordurdum ta ebesinin nikahindaki migrosa gittim o stok dün dü dedi.
    Anlık stoklar 1 saat sonra güncellenir sistemde kardeşim. 1 saat sonra da gidip sordurdum emin olun ona. Anlık stoğun da işleyişin de çok şükür nasıl olduğunu biliyoruz. Fakat bu yöneticiler karşısındakini bilgisiz sanıp aptal yerine koyuyor. Sallıyor işte bazı elemanlar ya başından savmak için ya da bilmediği için. Olay öyle değil aslen ama işte.
  • Senin givi gereksiz tiplere gıcık oluyordum, şehir efsanesi değil gerçekmiş. Sanane kardeşim isteyen istediği kadar alır bu kadar basit. Mesela benim çok param olsa her sabah bı metrobüs kapatır ise giderim ama fakirliğin gözü kör olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş konu falan diyenlerde galiba aynı kafadalar veya öyle yapıyor olmalılar
    bu işe sadece 2 tane sprey gözüyle bakmayın ,çoğu ürün normal vatandaş ulaşamadan bir şekilde yok ediliyor

ha bu işlerde bencillik yapanlar kadar ,firmalarda hatalı
    belli sayıda alma kotası koyarsan sorun çözülür (gerçi bazı mağazalarda buna da çözüm bulmuşlar ,çalışanlar kendi dost ve akrabalarına ayırıp normal vatandaş almış gibi işlem yapılıyor)

bu işi yapanlar için asgari bencil denilebilir ,yazık değil mi başkaları da faydalansa daha iyi olmaz mı ?

üstelik madem toplu satış serbest o zaman marketlere haber versinler ,böylece vatandaş hiç faydalanamasın
    ticarette yazılı kurallar olduğu kadar ,birde etik kurallar vardır
    misal perakende satış mağazaları toptan satış yapamaz
  • cirkevlik boş adam isi

• Bazen donanımhabere konu açarken ya acaba çok boş bir soru mu soruyorum, acaba konu açmadan biraz daha mı araştırma yapsam diyorum ancak böyle başlıklar görüyorum ve ardından daha da vahimi beğeni sayısını görünce bunun yalnızca bir hayıflanma olduğunu görüyorum
  • Çok iyi etmişsin gardaşım. O ürünler tek kişinin alması için değil herkes faydalansin diye indirime giriyor. Ve bu uyanıklığa da bir migros çalışanı dahil oluyor. Alıcının yaptığı insanlık olarak etik değil. Çalışanın da iş etiği olarak uygun degil. Migros müdürlüğü de bu konunun üzerinde durmuyorsa tüküreyim onların mağazacılığina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan ve iftira videoyu buraya ekle

• Migros un tek yapacağı böyle ürünlerde adet sınırı koymak. Kasiyerle işi bağlayan gene bi yolunu bulur (boştayken tek tek fiş keser filan) ama işleri uzar.
  • Kimsede dememis.serin hikaye yegen diye

Zerre inanmadim😋

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kardeşim migros calisaniyim. Elimizde mi 8 yok ama stokta 5 tane gözüküyor 3 gündür. Sistem olması gerektiği gibi çalışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: engineerolduenginar

Kardeşim migros calisaniyim. Elimizde mi 8 yok ama stokta 5 tane gözüküyor 3 gündür. Sistem olması gerektiği gibi çalışmıyor
    Şu anı bilemem. O gün patır patır düşüyordu hiçbir sıkıntı yoktu.
  • Dün başgimpa açıldı Ülker 70 gr çikolata 2 tl yapmışlar 11 kutu yani 66 tane aldım 4.620 kg Ülker sütlü çikolata için 132 tl ödedim

10 kutu daha alacaktım izin vermediler yarın anne ve kardeşimle gidicem hepimiz ayrı ayrı alıcaz büyük indirim normal fiyatı 4 lira falandı sevindirdik oldum

• Bırak bu işleri

• fazla abartmissin hocam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.