F

Teğmen
17 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
13 – 22 Mart 2007 tarihleri arasında Turkcell, İşTcell, gnçtrkcll ve turkcell-im kampanya ve yeniliklerinden her ay düzenli olarak haberdar olup bir de 10 kontör ya da 2.5 dakika ücretsiz konuşma kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Şöyle:www.turkcell.com.tr’deki "Beni Haberdar Et" linkine tıklayarak e-bülten grubumuza ücretsiz üye olmanız yeterli.

Eğer siz daha önce e-bültenlerimize üye olduysanız siz de "Beni Haberdar Et" linkine tıklayıp, üyelik bilgilerinizi güncelleyerek 10 kontör/2.5 dakika kazanabilirsiniz.
--------------------------------------------------------------------------------

Kampanya Koşulları
Kampanya 13 – 22 Mart 2007 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan Beni Haberdar Et e-bülten listesine üye olanlar ve eski üyelik bilgilerini güncelleyenler hediye kontör/dakika kazanacaktır.
Kampanyaya sadece Turkcell, Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri, sahip oldukları hat sayısı kadar sadece 1 defa katılabilirler.
Kazanılan kontör/dakikalar 1 hafta içerisinde yüklenecektir.


http://www.turkcell.com.tr/index/0,1028,400014,00.html
aveanın sitesinde ,AVEA hakkında bölümünde daha önceleri Yaklaşık 7 milyon abonesi ile pazar payının yüzde 17'sine sahip deniliyordu.şu anda yazan :Avea

Yaklaşık 7.5 milyon abonesi ile yüzde 15 pazar payına sahip olan ve Türkiye'nin hızla büyüyen mobil iletişim operatörü Avea yenilikçi hizmetlerini bireysel ve kurumsal müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

http://www.avea.com.tr/sta/hakkinda/hakkinda/aveahakkinda.shtml?pagemenu=hakkinda.hakkinda

aveanın pazar payının % 17 den %15 e düştüğü doğru mu acaba ?
benim anakartta intel 694X , mevcut olan 2 tane 8 chipli sd ram var. Şu an elimde oem 512 sd ram 16 chipli ram var . ben bunları bir arada ( 8 chip ve 16 chip ) kullanabilirmiyim ? sadece 16 chipli rami bu anakartta kullanabilir miyim ?
anakartın tam modeli intel via - VT82C694X

yardım ederseniz sevinirim ...
C de A=(x^5+x^4+x^2+4) B=(x^6+x^4+x^2+6) A*B= nasıl bulurum?
transfer fonksiyonu 10^-9 . s / ( 1+ s/10) . (1+ s/10^7) bode grafiğini çiziniz.s=jw ve 0.01<w<10^9 olmasi tavsiye edilir.

doğrusal , semilogx, semilogy ve log-log grafikleri olarak da çizilmesi isteniyor.excel yada matlab ile çizebilirmisiniz ?
Aralarinda 2a uzaklıgı bulunan ve b genişliğindeki iki iletken levha sirasi ile 0 ve V1 potansiyellerine sahiptir.Ara bölgede oluşan elektrik alan E=(V1 / 2a).Ey iken, ara bölgeye tam ortasından ve yatay V0 ilk hızı ile giren bir elektron x=c düzlemindeki özel bir maddeye çarparak ışıklanmasına neden olmaktadır.özel maddedeki ışıklanma noktasının yüksekliğini bulunuz?
Ekim ayı boyunca Turkcell Online İşlem Merkezi kullanıcıları KontörTransfer hizmetinden %50 indirimli faydalanıyor. KontörTransfer hizmetindenwww.turkcell.com.tr üzerinden, SüperŞifreniz ile giriş yaparak ulaşabileceğiniz Turkcell Online İşlem Merkezi'nden %50 indirimli yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya dönemince Hazırkart sahibi bireysel müşterilerimiz için KontörTransfer işlemi 2 kontör yerine 1 kontör.

Faturalı hat sahibi bireysel müşterilerimiz için de KontörTransfer işlemi 0,15'YTL yerine 0,075 YTL'dir.


böyle saçma sapan kampanyalara

telsimde kontor transferi ücretsiz .
FonSes servisi ile telefon görüşmeleriniz sırasında karşınızdaki kişiye ses, melodi yada efekt dinletebilir konuşmanıza eğlence katabilirsiniz. FonSes servisinden faydalanabilmek için öncelikle telefonunuza FonSes uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Daha sonra, satın alacağınız her bir FonSes paketinde yer alan 6 farklı içeriği görüşme sırasında kullanabilirsiniz.

avea bi dunya içerisinde
Hakkında
Konum: İstanbul,Bayrampaşa
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 152
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 194
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.260 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.