Şimdi Ara

migros salla kazan DARDANEL LEVREK ŞINITZEL 200 GR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
6.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: göktuğbey

% 150 verdi

sana da mı???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: satem

Arkadaşlar bu balık ürünü 200 gr'ı 12.90 tl idi,bilen varmı acaba %60 indirimle 5.20 tl'ye gelir alınır mı yoksa yine de pahalı mı?

ben dün aldım fiyatı anca o kadar eder %80 indirim vardı giderken yürüdüm gelirken tramvay parası aynı sizin indirime denk geldi fazla bir karımolmadı yakınımdaki mjet te yoktu
  • %100 geldi, Dün 5M Migrosa gittim almaya, tam ürünü aldım raftan döndüm arkamı kasaya gidecektim hemen ürünün üst rafında domuz ürünleri gözüme ilişti, midem bulandı bırakıp çıktım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

%100 geldi, Dün 5M Migrosa gittim almaya, tam ürünü aldım raftan döndüm arkamı kasaya gidecektim hemen ürünün üst rafında domuz ürünleri gözüme ilişti, midem bulandı bırakıp çıktım..

hocam yan reyonda alkolleri görünce mideniz bulanmıyor mu? alkol alırken sıkıntı yapmayanların, domuz eti satılınca kıyamet koparmasını samimi bulmuyorum açıkçası.
  • almayı düşünmeyenler %60 ve üzeri olanlar.ben alabilirim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

%100 geldi, Dün 5M Migrosa gittim almaya, tam ürünü aldım raftan döndüm arkamı kasaya gidecektim hemen ürünün üst rafında domuz ürünleri gözüme ilişti, midem bulandı bırakıp çıktım..

hocam yan reyonda alkolleri görünce mideniz bulanmıyor mu? alkol alırken sıkıntı yapmayanların, domuz eti satılınca kıyamet koparmasını samimi bulmuyorum açıkçası.

alkol ile domuz eti dinimizce haram kılınmıştır.
    %99,9 u müslüman olan bir ülkede içki içenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla.
    domuz eti yiyenler ise yok denecek kadar azdır bana göre.

• Samsung S3 yalnız benim cihazım niye bu uygulamayı desteklemiyor anlamıyorum? Bu sıkıntıyı benden başka yaşayan var mı?

• kampanya tekrar aktif.Ama benim gibi sanal marketten denemeyin sepet güncellemesi yarsanız uçup gidiyor indirim
  • %20 ne ya :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aktif degil diyor bende yogun ilgi sebebi ile...

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    hocam bu dediğine %1000 katılıyorum mesela adam alkol içiyordur ama domuz eti yermisinin desen töbe haşa biz gavurmuyuz der fakat alkol ile arasında zerre fark yok
  • Salla kazan yüzden 80 İNDİRİM vardı ama halen kartıma yüklenmedi böyle bi sorun yaşayan oldumu içinizde acaba

• wexxe W kullanıcısına yanıt
    +1 benimde %80 di. Müsteri hizmetlerine mail yolladım. Bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizkent

+1 benimde %80 di. Müsteri hizmetlerine mail yolladım. Bakalım.

Bende telefonla kayıt actirdim bugün arastiracaklarmis bakalım ne olacak

• Almayacak varsa alabilirim

• Bizim android sanal markette salla kazan diye bisiyok..anlamadim gitti

• Başlık levrek içerik mezgit

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Sanalmarket uygulaması değil migros uygulaması olarak arayın.

• Ben bugün aldım mezgit gayet lezzetli çıtır çıtır. iki parça tavsiye ederim.

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    düz mantıkla zaten ikiside haram.domuz eti haramsa alkolde haram.zaten kasaplık et statüsüne koydular,alkol gibi serbest bıraksalar da fakir fukara ete doysa ben et tercih etmiyorum ama istanbulda gizli saklı mekanlarda çok yiyen var,macro center'da görmüştüm epeyde satıyordu.

o değilde bu kampanya cok tırt oldu bana da %20 cıktı,bi ihtimal alırım diye baktım ama yoktu.geçen salla kazanda verilen schweppes epey lezzetliymiş yeni içtim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.