Şimdi Ara

MİGROS MONEY HEDİYELİ KART PUANLI İNDİRİM KODLU KUMANDALI ARABA MUHTEŞEM KOMBO !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
8.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir kez daha anlaşıldı ki forumun seviyesi iyice yerlerde..

Biri çıkıyor çok pahalı ama o fiyata aynı sınıfta araç gösteremiyor çünkü yok

Diğeri çıkıyor bende paraf yok diyor. Konudaki bütün fırsatlardaki kartlar herkeste varmış gibi.

Öteki çıkıyor google dan baktığı en ucuz arabayı gösteriyor ki pil gücü zayıf 3 pilli ve şarjlı olmayan ayrıca en küçük boyutlu araba paylaşıyor araba markası aynı olunca aynı ürün olduğunu sanıyor

Yahu eleştir de düzgün araştırarak aklını kullanarak yaz. Edep adap ve üslubuna dikkat ederek yaz yorumunu.

Sonra niye fırsat yok yok tabi bu şekilde birçok kişi vazgeçer zaten.

He şunu da belirteyim o paylaştığınız linklerdeki arabadan geçenki migros oyuncak indiriminde SADECE 25 TLYE ALDIM ŞARTSIZ ŞURTSUZ..Ahan da araba bu bakın stok bulursanız alın çok uygun moneysiz parafsız hem de Hadi size kıyağım olsun 2 adet alırsanız 15 money yatar ve aracın tanesi 17,5 tlye gelir aa durun o konuya girmeyelim

Sizin attığınız o 50-60-70 tl lik araç işte bu ve ben bunu 25 TLYE ALDIM :

MİGROS MONEY HEDİYELİ KART PUANLI İNDİRİM KODLU KUMANDALI ARABA MUHTEŞEM KOMBO  !!!MİGROS MONEY HEDİYELİ KART PUANLI İNDİRİM KODLU KUMANDALI ARABA MUHTEŞEM KOMBO  !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 24 Mayıs 2020; 2:17:34 >

• Beyler kusura bakmayın da bi oyuncak araba için niye birbirinize bu kadar yükseliyosunuz. Arabanın bilmediğim özelliği mi var. Koleksiyonluk falan mı. Sonuçta migros rafında satılan bi oyuncak yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Beyler kusura bakmayın da bi oyuncak araba için niye birbirinize bu kadar yükseliyosunuz. Arabanın bilmediğim özelliği mi var. Koleksiyonluk falan mı. Sonuçta migros rafında satılan bi oyuncak yani
    Anlamazlar hocam hiç yazmasaydın boşuna...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesap şöyle olmalı:

250(asıl fiyat) + 25(150'ye tamamlamak için alınan ürün) + 10(paraf) + 30(money)=315 TL'lik ürün alınmış olacak toplamda. Paraf ve money kullanılırken bu değerde ürün alınmak zorunda. Nakit karşılıkları yok.

Sonuçta ödenen= 137 TL. (market + kupon + nakliye)

Yani 315 TL'lik ürün 137 TL'ye alınmış olacak. Paraf ve money kullanıldığında.

Sonuçta yüzde 56,5 İndirim sağlanmış olacak.

Arabaya uygularsak indirimi, arabaya 108,75 TL ödenmiş olacak.

Araba normalde 250 tl eder mi bilmiyorum ama Migros indirim yaptığını söylüyorsa ben inanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0AEB06AB0 -- 24 Mayıs 2020; 15:39:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz daha zorlarsanız 125 TL OLAN SATIŞ FİYATINDAN DAHA FAZLA HESAP YAPAN ÇIKACAKTIR
  • başlık yanıltıcı ,vaktimi çaldın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o oyuncak zaten 80 100 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı düşünen varsa bugün son gün arkadaşlar indirimlerde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.