Şimdi Ara

MİGROS MONEY HEDİYELİ KART PUANLI İNDİRİM KODLU KUMANDALI ARABA MUHTEŞEM KOMBO !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
8.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam önce piyasa araştırması yapsaydın keşke.

Ne diyelim, güle güle kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asakarya19 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat süper. Migros fahiş fiyat yazmış 250 nedir. 100lira yapıp 60tl ye satıyordu daha önceden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye’de arabanın amacı a noktasından b noktasına götüren vasıta olmak yerine yatırım “aracı” olduğu için oyuncağı dahi olsa ucuzlamayacak şeydir benim gözümde

• quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Olur hocam Kod çek bölümünden hemen o gün satın aldım birinden. Karta gelince şu an biçok kartın 10 tllik bi e ticaret market falan kampanyası var sonuçta

Alıntıları Göster
    Yakaladım seni çeki aldığıniz fiyatı eklememissiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuusuuf -- 23 Mayıs 2020; 21:2:13 >

• Eğlenceli konu

• quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Hocam önce piyasa araştırması yapsaydın keşke.

Ne diyelim, güle güle kullan.
    Buyur hocam paylaş daha ucuzunu böyle yazıp ürün paylaşmamak nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Yakaladım seni çeki aldığıniz fiyatı eklememissiniz

Alıntıları Göster
    Bütün sırrı bozdun hocam ya Ama olsun kodu kendisi alabilecek olan için güzel fırsat o zaman

• Buraya gelip de 1/24 lük cep kadar araba linki paylaşanlar var komik. İnananlar da var daha komik.

Ayrıca pahalı diyenler neyin kafasındalar daha ucuzunu gösterin madem amaç bu değil mi ?

Diğer bi husus bende paraf kart yok diyenler bende de garanti bonus yok hadi tüm bonus başlıkları kapansın

Hey Allah'ım ya neler var.
  • şimdi bir empati yapıyoruz, migrosun gözünden

50 tl lik arabaya 250 tl fiyat çekil %50 indirim vererek 125 e sattım. Arada kod money vs ile göz boyayarak 65 tl ye aldığını düşünmesini sağladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: justwatch88

Bu mesaj silindi.
    Ne alakası var soran var ki cevap yazıyorum sen de bulaşma madem mesaj yazarak konuyu üste taşıyosun
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam, ama lütfen sıcak fırsat olarak böyle şeyleri paylaşmayın daha ucuza alınabilecek şeyleri. Sen YouTube izlenmesi kasmaya çalışmışsın fırsattan ziyade.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

şimdi bir empati yapıyoruz, migrosun gözünden

50 tl lik arabaya 250 tl fiyat çekil %50 indirim vererek 125 e sattım. Arada kod money vs ile göz boyayarak 65 tl ye aldığını düşünmesini sağladım :)
    Önerin nedir bu fiyata ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: justwatch88

Haklısın hocam, ama lütfen sıcak fırsat olarak böyle şeyleri paylaşmayın daha ucuza alınabilecek şeyleri. Sen YouTube izlenmesi kasmaya çalışmışsın fırsattan ziyade.
    Daha ucuza derken ürün göstermen gerekiyor ? istemeyen izlemez hocam yasaksa silinsin bu kadar basit ben aldım vidyo çektim koydum ihtiyacı olan izlemek isteyen izler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Önerin nedir bu fiyata ?

Alıntıları Göster
    araştırmadım alacağım bir ürün sınıfında değil şuan ama hiçyoktan 50/25 indiirm ile trendyoldan alabilirim daha ucuza
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Konuda bırakıp kaçmış arkadaşlar + Trendyol çekiyle senden kat kat ucuza alır herkes. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.