Şimdi Ara

MİGROS MONEY HEDİYELİ KART PUANLI İNDİRİM KODLU KUMANDALI ARABA MUHTEŞEM KOMBO !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
8.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: justwatch88

Konuda bırakıp kaçmış arkadaşlar + Trendyol çekiyle senden kat kat ucuza alır herkes. 😂
    O dediklerin işkembeden sallayanlar 1/20 - 1/24 ölçekli cep arabaları güle güle alsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

araştırmadım alacağım bir ürün sınıfında değil şuan ama hiçyoktan 50/25 indiirm ile trendyoldan alabilirim daha ucuza

Alıntıları Göster
    Araştırmadan nasıl konuşuyosun bi konu hakkında o trendyoldakiler 1/20-1/24 ölçekli olanlar.
  • Maaşallah konudakiler daha ucuza bulmuşlar ama vidyo izlenme rekorları kırıyor gizli gizli izliyolar ya

Ayrıca bilgi isteyenler özelden yazıyorlar merak etmeyin. Siz ucuza kaptıysanız kış kış burdan yallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 23 Mayıs 2020; 21:29:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Araştırmadan nasıl konuşuyosun bi konu hakkında o trendyoldakiler 1/20-1/24 ölçekli olanlar.

Alıntıları Göster
    https://www.google.com/search?q=Mtoys+Uzaktan+Kumandal%C4%B1+Araba+1:14&safe=off&sa=X&biw=1245&bih=742&tbm=shop&tbs=p_ord:p&ei=n2nJXsSECNeGk74Pno-wkAg&ved=0ahUKEwiE0KH_zMrpAhVXw8QBHZ4HDIIQuw0ItQQoAg

ilgimi çekmediğini söyledim ama net indirim yok senin konuda olasılıklar ile 35 TL ye inen bir üründen bahsediyorsun ki oda herkes de yok

ayrıca konuyu açan olarak gerekli araştırmayı senin yapıp piyasaya göre çok uygun olduğunu düşündükten sonra açman gerekiyor.

• Yok, bu yorumlar paylaşım yapmaktan soğutur!

Ürün iyidir kötüdür ucuz vs. değildir bilemem ama arkadaşımız açıklamış şöyle yaparak şu fiyata aldım, siz de alabilirsiniz demiş.

Yok şunu hesapladın mı, yok öyle hesap olmamış, yok kart bende yok, bilmem ne...

Her banka kampanyasını da buraya yazmayalım o zaman o kart bende değil diye

Güzel günlerde olsun hocam, hediye almıştım bir ara 100 civarına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 23 Mayıs 2020; 21:43:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

https://www.google.com/search?q=Mtoys+Uzaktan+Kumandal%C4%B1+Araba+1:14&safe=off&sa=X&biw=1245&bih=742&tbm=shop&tbs=p_ord:p&ei=n2nJXsSECNeGk74Pno-wkAg&ved=0ahUKEwiE0KH_zMrpAhVXw8QBHZ4HDIIQuw0ItQQoAg

ilgimi çekmediğini söyledim ama net indirim yok senin konuda olasılıklar ile 35 TL ye inen bir üründen bahsediyorsun ki oda herkes de yok

ayrıca konuyu açan olarak gerekli araştırmayı senin yapıp piyasaya göre çok uygun olduğunu düşündükten sonra açman gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Hocam bu attıkların batarya konusunda dezavantajlı şarjlı değil. Voltu az düşük. Yani bu gönderdiğin basit araçlarla mukayese etmen saçma olmuş.

Kaldı ki attıkların normal olarak 100 tl den başlıyor onlar bile daha geri özellikte.

Böyle googla yazmakla olmuyor hocam sadece boyutu yazayım 70-80 tl aha buldum ucuz demek komik. Bataryası şarjlı mı ışıklı mı kapı açma özelliği kasası kaliteli mi bunlar ne olacak ? Bunları da eklersen paylaştığım aracın 65 tlye alınabilmesi imkansız.

Birinin bu aracı 65 tlye alması için sadece kredi kartı olması yeterli neredeyse. Parafın eticaret kampanyası var denizbonusun market ve yüzde 10 indirim e ticaret kampanyası var diğer kartların da çoğunun bu ay kampanyası var.

Yani kredi kartı olan herkesin illa ki faydalanabileceği bir kampanya oluyor bu ay.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Yok, bu yorumlar paylaşım yapmaktan soğutur!

Ürün iyidir kötüdür ucuz vs. değildir bilemem ama arkadaşımız açıklamış şöyle yaparak şu fiyata aldım, siz de alabilirsiniz demiş.

Yok şunu hesapladın mı, yok öyle hesap olmamış, yok kart bende yok, bilmem ne...

Her banka kampanyasını da buraya yazmayalım o zaman o kart bende değil diye

Güzel günlerde olsun hocam, hediye almıştım bir ara 100 civarına.
    Teşekkürler hocam Sorma biyolojik yaş olarak muhtemelen 15 yaş civarı yorumlar dönüyor. Araştırmadan etmeden yazıyorlar.

Aynen beni ilgilendirmeyen TV başlığı buzdolabı fırsatı kapansın ben almıcam o kart bende yok ki

• tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, evet olabilir (:

Tabi kapatılması gerekiyor, hatta ben de asus tuf gaming laptop fırsatını gördüm ancak param yok o da kapatılsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Rica ederim, evet olabilir (:

Tabi kapatılması gerekiyor, hatta ben de asus tuf gaming laptop fırsatını gördüm ancak param yok o da kapatılsın
    Doğru paramız yok da güzel bi sebep Sağlık olsun hocam iyi günler

• İnsanlar sıkıldı hiç indirim yok bu aralar, bu tarz konular lazım arada :D
  • böyle azimli dh oluculeri benimde ufkumu açıyor bravo hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Peki gelen 10 paraf ile 30 moneyi . Harcarken o aldığınızıda bedava aldım diyemi düşünüyorsunuz. Gelecek şeyleri şuanki alınandan niye düşüyorsunuz.
    Doğru bakış açısı. Çoğumuz ucuz aldığımıza kendimizi ikna etmek adına bu durumları gözardı ediyoruz. Saygı duyulası bir sıcak fırsatçısınız☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Kaç para peki ? 65 tlye aldım ben evet doğrudur.

Alıntıları Göster
    Yanlışın var hocam şöyle 150 tl lik sepete 4 tl tasima ucretini ve 3 tl kod ucretini eklemen lazim dogru hesabi yapalim..Kazandigin moneyleri ve puani da migrostan harcadin diyelim.. yani 40 tl 190 tl lik urun almis oldun karsiliginda 60 tl indirimin var (10+20+30) ama 7 tl de kod ve tasima parasi var yani indirimin gercekte 53 tl..190 tl de 53 tl indirimin olmus oldu buda her bi urunde yaklasik %28 indirim demektir senin oyuncak 125 idi %28indirimle 90 tl ye gelmis oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Yanlışın var hocam şöyle 150 tl lik sepete 4 tl tasima ucretini ve 3 tl kod ucretini eklemen lazim dogru hesabi yapalim..Kazandigin moneyleri ve puani da migrostan harcadin diyelim.. yani 40 tl 190 tl lik urun almis oldun karsiliginda 60 tl indirimin var (10+20+30) ama 7 tl de kod ve tasima parasi var yani indirimin gercekte 53 tl..190 tl de 53 tl indirimin olmus oldu buda her bi urunde yaklasik %28 indirim demektir senin oyuncak 125 idi %28indirimle 90 tl ye gelmis oldu..

Alıntıları Göster
    Zaten alışveriş yapacaktım hocam. Ayrıca teslimat ücreti ödemek istemiyorsan mağazadan teslim olabilir. Moneyleri de zaten yine harcayacaksın mecbur migrosa yine gidecen.

Ayrıca yine 90 tl dahi olsa aynı ayarda bir ürün paylaşmanız lazım

• tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Hocam sepette 3 tane urun varsa olan indirimler %olarak hepsine dagitilir hesap yapilirken yukardaki hesap dogru..gidip magazadan aldiysan da %30indirimin oluyor sepetteki her urunde yani oyuncak o durumda 87,5 a gelir..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Hocam sepette 3 tane urun varsa olan indirimler %olarak hepsine dagitilir hesap yapilirken yukardaki hesap dogru..gidip magazadan aldiysan da %30indirimin oluyor sepetteki her urunde yani oyuncak o durumda 87,5 a gelir..
    Evet hocam moneyleri harcamaya eklersen öyle oluyor ama mecbur gözüyle bakarsan da direk indirim gibi düşünebilirsin.

Neyse yine de baya indirimli oldu hem yüzde elli indirim var hem de money veriyor 30 money hem de bu ay kredi kartlarına kampanyalar var market e ticaret.

Normal zamanda bile bu oyuncakları alanlar var migrostan.

Bir daha böyle avantajlı alınamaz ürünler çok zor. İşine gelen alır

Halen bu araçla aynı sınıfta aynı özelliklere sahip bi ürün paylaşımı olmadı bu fiyata ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 23 Mayıs 2020; 22:22:7 >

• ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Öyle bakarsanız arabaya 125 TL ödedim ama bu sayede kazandığım indirimle ekmek, peynirleri bedava aldım da diyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: befo

Doğru bakış açısı. Çoğumuz ucuz aldığımıza kendimizi ikna etmek adına bu durumları gözardı ediyoruz. Saygı duyulası bir sıcak fırsatçısınız☺️

Alıntıları Göster
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Benim düşüncem bu şekilde. Bu şekilde alışveriş yaparım. Alışverişimin %99 unu migrostan yaparım. Tbglerde bile olsa gelecek moneyi hesaplamam. En son biriken moneyi kullandığımda o ürünü bedavaya aldığımı düşünürüm. %99 dedim ama öyle elit zengin insanlar gibi gözüm kapalı fiyatlara bakmadan sepeti doldurup çıkmam. Her zaman comboları yaparım. En sevdiğim alışveriş (delist+gdi+katalog moneyi veya tbg +kk kampanyası) alışverişi combosu.

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Yorumunuz için teşekkür ederim. Benim düşüncem bu şekilde. Bu şekilde alışveriş yaparım. Alışverişimin %99 unu migrostan yaparım. Tbglerde bile olsa gelecek moneyi hesaplamam. En son biriken moneyi kullandığımda o ürünü bedavaya aldığımı düşünürüm. %99 dedim ama öyle elit zengin insanlar gibi gözüm kapalı fiyatlara bakmadan sepeti doldurup çıkmam. Her zaman comboları yaparım. En sevdiğim alışveriş (delist+gdi+katalog moneyi veya tbg +kk kampanyası) alışverişi combosu.

Alıntıları Göster
    Yani benim bu alışverişte yaptığım gibi alışverişi seviyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.