Şimdi Ara

Migros MağazaM uygulaması ile 3000 metre yürü 5 Money kazan (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.678
Cevap
39
Favori
106.878
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nedenini çözemediğim problemim hala devam ediyor. türkiye sıralamasını il sıralamasını kat ettiğim mesafeyi profilim sayfasında uygulamada göremiyorum. eski sürüm apk'yi kullanıyorum ondan dicem ama yeni sürüm de de olmuyo lanet şey. farklı telefonlarla da denedim olmuyor. what the problem diye soruyorum kendi kendime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

nedenini çözemediğim problemim hala devam ediyor. türkiye sıralamasını il sıralamasını kat ettiğim mesafeyi profilim sayfasında uygulamada göremiyorum. eski sürüm apk'yi kullanıyorum ondan dicem ama yeni sürüm de de olmuyo lanet şey. farklı telefonlarla da denedim olmuyor. what the problem diye soruyorum kendi kendime.

Apk'yi nerden buldunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16-17 km hızda seyirettiğim oluyor sıkıntı yok

• Bugün değil yarin yükleyecek galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

nedenini çözemediğim problemim hala devam ediyor. türkiye sıralamasını il sıralamasını kat ettiğim mesafeyi profilim sayfasında uygulamada göremiyorum. eski sürüm apk'yi kullanıyorum ondan dicem ama yeni sürüm de de olmuyo lanet şey. farklı telefonlarla da denedim olmuyor. what the problem diye soruyorum kendi kendime.

Apk'yi nerden buldunuz

eski sürüm apk;

https://yadi.sk/d/XiogJBQbSyuVb

• 140km hizla bmw tokatlarken sarj bitti olacak iş degil

• tabletler için olan apk başka sürüm varmı arkadaşlar migros mağazam açılıyor ama harekete geç bölümü yok
  • bu konu ile cezanın hırsızlığın ne alakası var birader?
  • parça parça günlük toplam 3km yapınca kesin yatıyor mu? bugün şarjım bitecek diye durdurdum bitmeyince tamamladım.

tecrübe eden yoksa tekrar yapalım.

dışarısı da fırtına arkadaş bu nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Apk'yi nerden buldunuz

eski sürüm apk;

https://yadi.sk/d/XiogJBQbSyuVb

teşekkür ederim walkman'e yükledim oldu

• 2500 metrelerdeydi atm den para çekmek için biraz oyalandim sıfırlanmis 5 dk yerinde dursaydın ne olurdu sanki

• Lan bi kere bile 5 tl kazanamadık iyi mi
  • Cuma Günü Gelir hocam artık gelmez.

• Ilkgunden beri takopteyim.hergun yeminle yürüyorum ama bi kere bile 5 miney yuklenmedi.kayd etmiyor cunku.ekran goruntusu mevcut her günün. Ispatlayabilirim.ama canım sagolsun.ramazana kadar yururuz...

• En iyi arkadaş, sana hatanı söyleyen arkadaştır. Adam hiçbir mecburiyeti yokken yanlış yapanlara yanlış yaptığını ve neden böyle olduğunu anlatmaya çalışıyor iki gündür. Hala birileri işi başka yerlere çekme peşinde. Bence yazılacak herşey yazılmış. Uygulamanın sağladığı fırsat ile ilgili olmayan mesajlar yazılmaması herhalde hemen herkesin ortak paydası olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Konunun seviyesi zaten bayadır düştü. Amacından da saptı. Konunun kapatılması için yazdım şikayet butonundan. Aldığımız 10 moneyi de kaptıracağız böyle giderse.

Size de tavsiye ederim şikayet etmenizi.

Bilgilenme amaçlı konu açıyoruz konuyu şikayet etmek yerine o konuyu saptiranlari şikayet etsen daha iyi olmaz mi acaba en azından program da sorun olunca çıkıp boşuna yürümüyoruz haberimiz oluyor konu sayesinde illa baltamak mi amacınız anlamadım isteyen istediği gibi kazanır o onların vijdanina kalmış birsey ilk günden beri yürüyorum ne hile ne otobüs metrobüs adam gibi yürüyorum tıkır tıkır da param yatıyor içim de vijdanimda rahat yani başkası nasıl yapmış beni ilgilendirmez sonuçta parayi ben vermiyorum ha onlar yüzünden kampanya biterse orası ayrı

• hala Money yüklenmedi
  • Kaç gündür okuyorum sonunda dayanamadım yazıyorum...Ya arkadaş şöyle yaptım böyle yaptım bu kadar kazandım vs vs vs...Tamam bir halt yiyorsun bari gizli yap, hem usulsüzlük yapıyorsun hemde bunu eşkare açıklıyorsun...Birde üstüne haklıymış gibi atıp tutuyor ve diğer şartlara uygun katılım yapanları mesajları ile enayi yerine koymaya çalışıyorsun...Pesss...Eeee ne demişler baş nereye giderse kuyruk onu takip eder...Şaşırmamak lazım...Şu andaki Türkiye gerçeği bu maalesef...Ha birde şıkışınca hemen yine bazıları gibi "camiye ayakkabı ile girdiler, içki içtiler, dine hakaret ettiler, kitaba sövdüler vurun dinsizlere vs vs vs"...Taaaa Osmanlı zamanından beri bu kafanın taktiği bu...İnsanların hassas noktalarını sömürmek...Burda bile bu basit konuda bile bunu yapıyorlar...@Twinkie35 nin dediği gibi masum insanları, çocukları öldürüp insanları yerinden yurdundan eden bu adamlar bu işleri din adına yaptıklarını söylüyorlarsa ben onlarla aynı dine inanmıyorum arkadaş...

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    geçen sene cola sanırım saat 24'de açık verdi 2.5 cola kapağına normal kapak kabul etti işte orada arkadaş hepsiburada ne bileyim 2.5 litre kapağının verdiği hediyeleri 1 saat kapmış onları söylüyor

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    hocam bu arada uygulamanın sürümü nasıl değişiyor? ben hiç güncelleme yapmadım.
    hız sınırını aşmana rağmen saymaya devam etmesi ise bahsettiğiniz açık benimki de uygulamayı arka plana atınca saymaya devam ediyor

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.