Şimdi Ara

Migros MağazaM uygulaması ile 3000 metre yürü 5 Money kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
39
Favori
106.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı Telefonlarınıza Migros MagazaM uygulamasını indirerek giriş yaptıktan sonra "Harekete Geç" deyip 3000 metre yürü 5 money (5 tl ) kazan

Migros MağazaM uygulaması ile 3000 metre yürü 5 Money kazan

KAMPANYA DETAYLARI

*3000 metreye 5 Money Kampanyası 05 haziran-2 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
    *Kayıtlı Money Club üyeleri kampanyadan faydalanabilir.
    *Bir günde en fazla beş Money kazanılabilir.
    *Puanlar yürüyüşün yapıldığı günden itibaren 2 İş günü içinde uygulamaya kayıt edilen karta yüklenecek, 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Android

Iphone

SIKÇA SORULAN SORULAR VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

*Yürüyüş sırasında GPS ve Mobil verinin açık olması gerekmektedir.
    *Yürümeden önce uygulamayı açıp "Harekete geç" ve ardından "Başla" butonlarına tıklayın
    *Günlük 3000 metreyı ister tek seferde isterse parça parça olarakta tamamlayabilirsiniz
    *3000 metreyi tamamlayınca durdur dediğinizde mesafeyi kayıt edip Türkiye geneli ve İl sıralamanız görünüyorsa 5 money kazanmışsınızdır (bazen bildirimde gelebilir 5 money kazandınız diye)
    *Uygulamayı açıp başlat dediğinizde GPRS sabitlenince metre saymaya başlar Sabitlendikten sonra 10 metre yürüyün ekrana yansır
    *1 money 1 tl'dir.
    *Money club kartınız yoksa uygulamadan sanal kart oluşturabilirsiniz.
    *Kazanılan moneyleri migros mağazalarında herhangi bir alt limit olmadan harcayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsdrn -- 19 Haziran 2014; 1:05:43 >

• Sistem sorunlu metre sayacı düzgün çalışmıyor gps de problem oluyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugün denicem hocam güncelleme falan gelmiş bakalım

Edit: 2 gündür sorunsuz sekilde kullaniyorum GPRS mobil veri açık yürüyorum 3000 metreyi tamamlayın ca kayıt da yapıyor 5 tl kazandiniz bildirimi de geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsdrn -- 9 Haziran 2014; 17:17:03 >
  • kampanya boyunca her gün kazanılıyor mu puan ?
    Eğer öyleyse 3 kart var 3 telefonda var alırım telefonları yanıma çıkarım 3 km fazla bişey değil ki
    hergün 15 lira 10 günde 150 lira iyi para
  • Arabayla gidince?...

• S3'te metre ilerlemiyor GPS acik oldugu halde.Sisteme girememe problemini cozduler ama bu sefer de mesafe ilerlemiyor.Kampanya bitene kadar tum problemleri cozerlerse iyi.Migros uygulamayi yapan firmayi aceleye getirmis herhalde,hergun sorunla karsilasiyoruz.

• günde 5 tl money hocam 3 telden günlük 15 lira
  • İnsanlara para ver, binlerce kilometre yürüt. Ancak para ile yaptırabilirsin, bir de ölüm korkusu ile. Paranın kölesi olmuş insanları ortaya çıkarak bir uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

İnsanlara para ver, binlerce kilometre yürüt. Ancak para ile yaptırabilirsin, bir de ölüm korkusu ile. Paranın kölesi olmuş insanları ortaya çıkarak bir uygulama.

ben hergün neredeyse 3 km yürüyorum paradan ziyade normal olarak yürüyorum bu uygulama ekstra olmuş olacak üzerine 5 tl ne var ki bunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsdrn -- 7 Haziran 2014; 17:17:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

İnsanlara para ver, binlerce kilometre yürüt. Ancak para ile yaptırabilirsin, bir de ölüm korkusu ile. Paranın kölesi olmuş insanları ortaya çıkarak bir uygulama.

Adamlar hem sana spor yaptırıp sağlıklı yaşamanı sağlıyor hem de üstüne para veriyor ve şikayet ediyorsunuz. Pes vallahi

• helal olsun migrosa
  • ynsdrn kullanıcısına yanıt
    play store a girince Migros mağazam diye arıyorum sadece almanca Migros uygulaması çıkıyor

onu da yükledim ama nafile

uygulama linki var mı acaba
  • buyrun hocam

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.migrosmagazam&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsdrn -- 7 Haziran 2014; 17:22:32 >
  • Iphone 4 ile kullandım 2 gün önce kazandım 5 money halen yüklenmedi 2/4 gün içerisinde yükleniyormuş MH söyledi ...

• @omer hocam bazı telefonlarda gözükmüyor sanırım benim telefon da wildfires mesela ve o uygulamayı görmüyor store'da. ama bilader iostan yükledi dünde 3000i geçti bakalım gelecek mi. Bugün baktım uygulamaya çıkış yapıp diğer kartıma girebiliyorum. Nerdeyse her gün dışardayız zaten biladerin telefonundan giderken bi karta dönerken bi karta yaptırsam her gün 10 gelir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

play store a girince Migros mağazam diye arıyorum sadece almanca Migros uygulaması çıkıyor

onu da yükledim ama nafile

uygulama linki var mı acaba

android ise işletim sistemi 2.3.6 ve 2.3.4. de görmüyor

ama 4.0.4 te ve üstünde görüyor
  • bugün 10 km yol gittim arabayla ama kazandığıma dair bir bilgilendirme gelmedi.bazı arkadaşlara kazanıldığına dair mesaj gitmiş. neden bana gelmedi acaba.
  • android için konum erişimi kısmından gps uydularına giril yaparak agps'ide açın internet desteğiyle çok daha hızlı buluyor uyduları
    Ve migros uygulamasını açtığınıda uydu ve internetide açınki hemen bulsun uyduları
    Migros programında ilerleme başlayınca koyun cebinize teli koşun =)
    misal 3300 m oldu programın ekranında 3300ü görünce durdurabilirsiniz paylaşmak önemli değil
    5 Tl kazandınız uyarısı gelicektir bildirimlere

• kimsenin aklına gelmemiş heralde araba otobüs vs. motorlu taşıta bindiğinizde uygulamayı açarsanız olmuyor mu? yürümeye ne gerek var?
  • Otobüs, arabadada oluyor hocam. 10dk da 3km yapılabiliyor böylelikle :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.