Şimdi Ara

Migros MağazaM uygulaması ile 3000 metre yürü 5 Money kazan (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
39
Favori
106.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Arkadaşlar 3000 metreyi parça parça yürüyebiliyormuşuz ya, ben 2 km yürüyüp sonra uygulamayı, gps ve mobil veriyi kapatabilir miyim, sonra bunları açınca 2 km'nin üzerine mi sayar? Uygulamayı az önce indirdim.

Ek: Yukarıdaki mesajları okudum da, uygulama içinden durdur deyip mi ara vermek lazım yürümeye, yoksa durdur demeden uygulamadan çıkıp, sonra giriş yapıp yürümeye devam edip, 3000 metreye ulaşınca mı durdurmalı? 23:59'a kadar 3000 metre değil mi?

Bugün ilk kez uygulamayı yükledim kullanayım istedim.

GPS ve mobil veri açık 2000 metre saydı, işe geldim. Sonra GPS'i kapadım. Uygulamadan çıktım. (Durdur demedim.) O an bir denemek için uygulamayı açınca 0 metre gözüküyordu, akşam eve dönerken tekrar uygulamayı açmadım 3000 metre yapamayacağım için.

Ben parçalı yürüyüşleri nasıl yapmalıyım? BElli bir mesafa yürüyünce ara vermek nasıl olmalu? GPS'i kapatabilir miyiz? Kapalı bir mekana giriyorum çünkü?
    Peki ya uygulama nasıl kalmalı?

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    hocam 2000 metre oldu mesela durdur diceksin o gün için profile 2000 metre işlenecek ardından gün bitmeden 1000 daha yapıp durdur dicen gün toplamı 3000 metreye ulaşacak ve 5 lira kazanmış olacaksın tek seferde 3000 şartı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrmbrk -- 20 Haziran 2014; 1:01:56 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar 3000 metreyi parça parça yürüyebiliyormuşuz ya, ben 2 km yürüyüp sonra uygulamayı, gps ve mobil veriyi kapatabilir miyim, sonra bunları açınca 2 km'nin üzerine mi sayar? Uygulamayı az önce indirdim.

Ek: Yukarıdaki mesajları okudum da, uygulama içinden durdur deyip mi ara vermek lazım yürümeye, yoksa durdur demeden uygulamadan çıkıp, sonra giriş yapıp yürümeye devam edip, 3000 metreye ulaşınca mı durdurmalı? 23:59'a kadar 3000 metre değil mi?

GPS ve mobil veri açık 2000 metre saydı, işe geldim. Sonra GPS'i kapadım. Uygulamadan çıktım. (Durdur demedim.) O an bir denemek için uygulamayı açınca 0 metre gözüküyordu, akşam eve dönerken tekrar uygulamayı açmadım 3000 metre yapamayacağım için.

Ben parçalı yürüyüşleri nasıl yapmalıyım? BElli bir mesafa yürüyünce ara vermek nasıl olmalu? GPS'i kapatabilir miyiz? Kapalı bir mekana giriyorum çünkü?

sanırım durdurunca kaydoluyor, gerisi önemli değil

• quote:

quote:

Parçalı yürüyüşlerimin hepsi başarılı oldu şimdiye kadar.

1-)Benim tecrübeme göre GPS kapatılınca herşey boşa gidiyor.
    2-)gps açıkken interneti kapadım saymaya devam etti. En son dur demeden önce interneti açtım. ve daha sonra dur deyip paylaştım.
    3-)Hiç bir şekilde programdan çıkmadım sadece arka plana attım.

Not: Sabah işe giderken gps açık bir kısım mesafe oluşuyor daha sonra akşam işten dönerken 3km yaparım dedim ama akşama kadar bataryanın dibini gördüm. Buda ek bildi olsun :) bina içinde tüm gün gps açıkken batarya felan kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felixculpa -- 20 Haziran 2014; 1:06:01 >

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    "Durdur" yapmayınca, belli bir süre sonra sıfırlamaya başladı zaten güncel uygulamadaki metre kendini.
  • ynsdrn aga rahat ol bunlar bişey değil. bende de daha fenaları var. ben işime yarayacak olana girerim. aslında böyle açık falan arayan birisi değilim. ama bi işte kolaya kaçmayı basite indirgemeyi severim. bu kampanya içinde 3000m yürüyeceğime giderim metrobüsle akarım. 1 saatte işimi bitiririm. sonra başka şeyler kovalarım. açıkcası bu arkadaşın kazandığı şeyler bana göre tırt. ben biraz daha para yapacak şeyler kovalarım. elektronik cihazlar. notebooklar netbooklar telefonlar tabletler büyük etkinliklere onlarca biletler. tabi bunları hileyle hurdayla kazanmıyorum tabi ki. kovalıyorum. kulvarlarım sizinle çok farklı. ama bu kampanya da güzel olduğu için varım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

"Durdur" yapmayınca, belli bir süre sonra sıfırlamaya başladı zaten güncel uygulamadaki metre kendini.

2000 metre olunca durdur deyip, kaydedip GPS kapatıp..

birkaç saat sonra, GPS açıp uygulamaya girip tekrar 2000 üzerine saydırabiliyor muyuz?

Her iki sayım (yürüyüş) arasında GPS kapatma mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felixculpa

quote:

quote:

Parçalı yürüyüşlerimin hepsi başarılı oldu şimdiye kadar.

1-)Benim tecrübeme göre GPS kapatılınca herşey boşa gidiyor.
    2-)gps açıkken interneti kapadım saymaya devam etti. En son dur demeden önce interneti açtım. ve daha sonra dur deyip paylaştım.
    3-)Hiç bir şekilde programdan çıkmadım sadece arka plana attım.

Not: Sabah işe giderken gps açık bir kısım mesafe oluşuyor daha sonra akşam işten dönerken 3km yaparım dedim ama akşama kadar bataryanın dibini gördüm. Buda ek bildi olsun :) bina içinde tüm gün gps açıkken batarya felan kalmıyor.

Kesinlikle kapanmamalı mı diyorsunuz yani? Mümkün değil mi iki yürüyüş (sayım) arasında GPS kapatmak?

GPS kapanıp, yarıda kaydetmiyorsa parçalı kaydetmenin mantığı pek yok gibi! Ben 6-7 saat GPS'i açık bırakırsam, kapalı mekanda uydu bulacağım diye pil mil dayanmaz.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Valla bugün uygulama sapıttı, o yüzden cevaptan emin değilim Hocam.

(Profil'de ne evvelki günleri, ne o günkü parçaları, ne son yürüyüşü göstermemeye başladı)
  • bu konunun silinmesi hepimizin yararına olacaktır. çünkü google'a yazınca direk burası çıkıyor. program geliştiricileri de buraya bakarak güncelleme yapıyorlardır muhtemelenhttps://www.google.com.tr/#q=3+km+y%C3%BCr%C3%BC+5+money+kazan
  • Pazartesi gününden beri yürüyüşlerim profilime yansıdığı halde hala moneyler yüklenmedi. Moneyleri yüklenen var mı şu 3 gündür falan??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: ithal_et

bu kampanyadan çok kazandım ben. bunu normalde söylemem ama başkalarının kazandığından rahatsız olan kişileri görünce inadına söyleyesim geldi. bu kişileri her kampanyada görebilirsiniz. birisi bir açık bulduğunda ilk itirazları bizim hakkımızı yiyorsun olur. ama hediyelerde stok problemi olmazsa bu seferde günah ayıp gibi argumanlar kullanırlar ve hemen gidip şikayette bulunurlar. alan memnun satan memnundur. ne migrosta para biter ne kampanya erken biter. ama bu kişiler kendinden fazla kazananı görünce çılgına döner kıskanır ve gidip şikayet ederler. bununla ilgili güzel bir fıkra var.

cehennemde her ülkenin bir kazanı varmış içinde Sıcak kaynayan yağ olurmuş günah işleyenler bu kazanlarda cezalandırılıyormuş.kazandan kafasını çıkaranları zebaniler kafasınıa vurarak geri kazana sokuyormuş. baş zebani bir bakmış diğer kazanlarda her kes çıkmaya çalışıyor ama türkiyenin kazanından kimse kafasını bile çıkarmıyor baş zebani zebanilerden birini çağırmış ve sormuş

- niçin türkiyenin kazanından kimse çıkmıyor yoksa orda günahkar yokmu?

zebani:

- olmazmı, ama çıkmaya çalışanı alttakiler geri çekiyor...

ben bu arkadaşları daha çok sinirlendirmek için geçmişte kazandığım hediyeleride anlatmak istiyorum.

coca cola ramazan kasasındaki sistem açığından 800 adet hepsiburada kodu 200 küsür markafoni kodu
    kırmızı kasadan yüzlerce sinema bileti futbol topu ıvır zıvırlar buzdolabı
    lipton ice tea yeşil kapaktan 600 şişe 500 ml ice tea
    pepsi opet kampanyasından 3000 tl lik mazot
    daha hatılamadığım br sürü hediyeler.

benden size tavsiye. kimsenin kazandığında gözünüz olmasın. kimseyi şikayet etmeyin. kendi kazancınıza bakın. insanların mutsuzluklarıyla mutlu olacak kadar küçülmeyin.

birde sistemde açık bulan yada seri şekilde uğraşıp kazanan kişiler. sizlerde ağzınızı biraz sıkı tutun. kimseye yönteminizi anlatmayın. açığa çıkan açık hemen kapatılır. sizde kazandığınızdan olursunuz. abartmadan kazanın. ağzınızı sıkı tutun.

bizim bakkal kapısını açık unutuş, adresi vereyim mi ? nede olsa sistem açığı :)

la biz bilmiyor muyuz kart almayı, eski sürümün açığını, metrobüsü, gps hilesini vs ? sanki açık bulanlar çok zekiymiş gibi göstermeye çalışman da takdire şayan.

o bahsettiğin ramazan kampanyası ramazana özel kodlarlaydı, ama sistem normal kodlara verdi, hani o kodu alıp girenlerin hakkını yedin. burda 3-5 tl ye sattın da, öteki tarafta nasıl hesabını vereceksin ?

lipton olayı da hak hukuk değil, cafede çalışıyorsan ya da çöpleri geziyorsan gidiyorsun alıyorsun. burda bi ihlal vs yok. kırmızı kasa da aynı şekilde, kod gir al, he tabi kodları uydurarak girdiysen yine değişir :)

siz bu pişkinlikleri söyleyebiliyorsanız, izin verin biz de yapılanın yanlış olduğunu da söyleyebilelim.

Burda kimin hakkına giriyoruz ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLL-MaN

Pazartesi gününden beri yürüyüşlerim profilime yansıdığı halde hala moneyler yüklenmedi. Moneyleri yüklenen var mı şu 3 gündür falan??

hocam ben de bugune bekliyodum ama sanirim yarina yuklenecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Commander_1905

quote:

Orijinalden alıntı: CeLL-MaN

Pazartesi gününden beri yürüyüşlerim profilime yansıdığı halde hala moneyler yüklenmedi. Moneyleri yüklenen var mı şu 3 gündür falan??

hocam ben de bugune bekliyodum ama sanirim yarina yuklenecek

İnşallah yarın yüklenir. Olmazsa telefonla aramamız farz olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Babanın Oğlu

quote:

quote:

bu kampanyadan çok kazandım ben. bunu normalde söylemem ama başkalarının kazandığından rahatsız olan kişileri görünce inadına söyleyesim geldi. bu kişileri her kampanyada görebilirsiniz. birisi bir açık bulduğunda ilk itirazları bizim hakkımızı yiyorsun olur. ama hediyelerde stok problemi olmazsa bu seferde günah ayıp gibi argumanlar kullanırlar ve hemen gidip şikayette bulunurlar. alan memnun satan memnundur. ne migrosta para biter ne kampanya erken biter. ama bu kişiler kendinden fazla kazananı görünce çılgına döner kıskanır ve gidip şikayet ederler. bununla ilgili güzel bir fıkra var.

cehennemde her ülkenin bir kazanı varmış içinde Sıcak kaynayan yağ olurmuş günah işleyenler bu kazanlarda cezalandırılıyormuş.kazandan kafasını çıkaranları zebaniler kafasınıa vurarak geri kazana sokuyormuş. baş zebani bir bakmış diğer kazanlarda her kes çıkmaya çalışıyor ama türkiyenin kazanından kimse kafasını bile çıkarmıyor baş zebani zebanilerden birini çağırmış ve sormuş

zebani:

ben bu arkadaşları daha çok sinirlendirmek için geçmişte kazandığım hediyeleride anlatmak istiyorum.

coca cola ramazan kasasındaki sistem açığından 800 adet hepsiburada kodu 200 küsür markafoni kodu

benden size tavsiye. kimsenin kazandığında gözünüz olmasın. kimseyi şikayet etmeyin. kendi kazancınıza bakın. insanların mutsuzluklarıyla mutlu olacak kadar küçülmeyin.

birde sistemde açık bulan yada seri şekilde uğraşıp kazanan kişiler. sizlerde ağzınızı biraz sıkı tutun. kimseye yönteminizi anlatmayın. açığa çıkan açık hemen kapatılır. sizde kazandığınızdan olursunuz. abartmadan kazanın. ağzınızı sıkı tutun.

bizim bakkal kapısını açık unutuş, adresi vereyim mi ? nede olsa sistem açığı :)

la biz bilmiyor muyuz kart almayı, eski sürümün açığını, metrobüsü, gps hilesini vs ? sanki açık bulanlar çok zekiymiş gibi göstermeye çalışman da takdire şayan.

o bahsettiğin ramazan kampanyası ramazana özel kodlarlaydı, ama sistem normal kodlara verdi, hani o kodu alıp girenlerin hakkını yedin. burda 3-5 tl ye sattın da, öteki tarafta nasıl hesabını vereceksin ?

lipton olayı da hak hukuk değil, cafede çalışıyorsan ya da çöpleri geziyorsan gidiyorsun alıyorsun. burda bi ihlal vs yok. kırmızı kasa da aynı şekilde, kod gir al, he tabi kodları uydurarak girdiysen yine değişir :)

siz bu pişkinlikleri söyleyebiliyorsanız, izin verin biz de yapılanın yanlış olduğunu da söyleyebilelim.

Burda kimin hakkına giriyoruz ki ?

Boşver laf anlatamazsın ona

• @fuckulteli

Hocam valla ben ne zaman gpi kapatsam. bildirim geldi. yürüyüş sonlandırıldı diye. Ama arka planda devamlı çalışır durumda bıraktığımda açık hava bulunca devam etti kapalı mekanda beklemede kaldı. Profile parça parça yazıp gün sonunda toplar mı onu bilemiyorum. Hiç denemedim.
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Çok garip bi psikoloji...
    Ağzınızı sıkı tutun kazancınıza bakın :)

Açık bulmuşken küpü doldur kardeş diyor adamlar. :)
    3000 litre mazot falan, slogan yapın ya şunu...

Hep bana, hep bana, oda bana, buda bana, şuda bana, onlarda bana hepsi bana kimseye vermem ben çok zekiyim ben ultra zekiyim :)
    Açık buldum mu hortumu dayarım :)

Avansas vardı.
    Sistem açığı.2 kod birleşiyordu...
    Enparayla 99 a 1 TB WD HDD almıştık.
    (Konuyu ben açmıştım.Bende almadım düşünün.Lazım değildi.Arkadaşa almıştık.1 adet...)
    1 alırsın bu iyi niyettir.
    2 alırsın çok lazımdır.
    3 alırsın kötü niyettir.Diğer kişinin hakkına girmektir...
    (Şöyle bir mantıkta yürütülebilir.Ben almasam başkası alcak.3-5 niye bende almayım.Hak bilirmisin derler.Hakka girmek...)
    4-5-6-7-8... Aç gözlülüktür.Ve sınırı yoktur...

Bundan sonrasını düz mantıkla çıkarsın arkadaşlar :)
    Ama bu migros olayı sistemi bozcak kadar kartla giriş yapan arkadaşlara güncellemeler dolayısıyla tşk ediyoruz :)
    Büyük ihtimal yakalanırlarsa kartları iptal olur.
    Olmazsa kısa günün karı afiyet olsun :)
    Kıskanma yok zekaya hayranımdır ben :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 20 Haziran 2014; 2:39:41 >

• Yarın mezuniyet törenim var asıl money ler yarın geliyor

• Geçen yaz askeriyenin kampında 300 e yakın pepsi kapağı toplamıştım ben bunu bir açık bir hak yeme olarak görmüyorum çünkü her kola içene ben anlatamam yok kampanyadır faydalanın falan banane ki adam içiyor çöpe atıyor toplarken de o kadar emek sarfetmiştim ama gel gelelim ki 40 tane karttan bahseden var açıkçası iğreniyorum bu tür şeyler duyunca buglar bulununca 5 lira için neler yapılacağını gösteriyor demek ki insanlarımız bu kadar aciz bunun adı zeka değil çakallık başka bir şey değil ileride bil. mühendisi isteyen biri olarak ben de bulabilirdim bir açık yok metrobüse binerim falan millet olarak bir işi düzgün adabına göre yapmıyorsunuz özellikle son yorumları okuyunca bunu belirtmek istedim bunun adı akıllılık değil çakallık sömürmek başka bir şey değil ortaya bir kod çıkar en basitinden lol skin kostüm kodu vb 1 tane yerine gider adam 200 tane alır diğerlerini de satmaya kalkar geçen sene pepsi talon kodu veriyordu buna örnek verilebilir sizin gibi insanlardan iğreniyorum bunu da söylim ve olur da asıl kampanya iptal olursa benim burda her gün hem zayıflamak hem de maksat spor olsun diye yağtığım dürüstçe o mesafeyi yürüdüğüm için her gün 5 tl, 100 tl kazanmadığım için hakkımı helal etmiyorum söyleyince de dinci cemaatçi damgası yiyoruz benim bunlarla hiç bir alakam yok sanırım bu iki kelimeyi söyleyince kendinizi üstün görüyorsunuz ben dürüstüm dürüst ! (Neyin hakkından bahsediyorsun ki diyenler kadar da geniş değildir heralde kimse)

ve her şeyden önce konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim ama konu bana kalırsa bilgilendirme aşamasını aştı gitti herkes hile hurda peşinde konunun kapanması herkes adına iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnpMontage -- 20 Haziran 2014; 3:15:15 >

• quote:

quote:

zebani:

Lipton olayı hariç katılıyorum kırmızı kasa için algoritma üretenler bile vardı... Yanlış olduğu söylenince de batıyor bazılarına

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.