Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antireis

Biraz önce migrostan geldim alisverisim toplam 153 tl tuttu toplamda 35 tl ödedim ciktim, 75/10 indirimde düşmedi oda düşse 25 tl odeyecektim, kız kodu girdi bu kampanyadan faydalanmissiniz dedi aceba aynı kartla bir defami faydalanabiliyoruz yoksa beceremedimi anlamadim, bu kadar ındirim nasıl oldu diye soranlar olacaktır, gdi indirimi+ikincisi %50 indirimi+elidordan 25 money+moneyvisa iptal talebinden vazgecme 20 bonus+ moneyvisa 100 tl üzerine %25 ındirim 38 tl = toplam ödenen 35 tl 75/10 düşse ve alisverisi haftasonu yapabilseydim kdv indirimiyle birlikte üste para alıp cikardim herhalde bu arada şunu yazayim moneyvisa ile 100 tl üzerine %25 indirimden ikinci defa faydalaniyorum ben bir defa zannediyordum..

Nasıl oldu money visa %25 ile ikinci kez yararlanma. Çünkü banada lazım ikinci bir şans

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Biraz önce migrostan geldim alisverisim toplam 153 tl tuttu toplamda 35 tl ödedim ciktim, 75/10 indirimde düşmedi oda düşse 25 tl odeyecektim, kız kodu girdi bu kampanyadan faydalanmissiniz dedi aceba aynı kartla bir defami faydalanabiliyoruz yoksa beceremedimi anlamadim, bu kadar ındirim nasıl oldu diye soranlar olacaktır, gdi indirimi+ikincisi %50 indirimi+elidordan 25 money+moneyvisa iptal talebinden vazgecme 20 bonus+ moneyvisa 100 tl üzerine %25 ındirim 38 tl = toplam ödenen 35 tl 75/10 düşse ve alisverisi haftasonu yapabilseydim kdv indirimiyle birlikte üste para alıp cikardim herhalde bu arada şunu yazayim moneyvisa ile 100 tl üzerine %25 indirimden ikinci defa faydalaniyorum ben bir defa zannediyordum..

Nasıl oldu money visa %25 ile ikinci kez yararlanma. Çünkü banada lazım ikinci bir şans

aynen banada lazım 2. %25 olursa çok süper olur.

• valla arkadaşlar bende nasıl olduğunu anlamadım kartta biriken money ve bonusları artı 75/10 indirimi kullanırım diye gittim, toplam 153 tllik alışveriş yaptım 75/10 düşmedi beceremedi kasiyer sanırım, ancak ödeyeceğim miktarı duyunca şaşırdım dedimki nasıl oldu, kasiyer ekrana baktı ve 38.** tl moneyvisa indirimi diye bi indiim daha düştü dedi, bende tamam dedim, kartta beşka indirim filan tanımlı değil, sonradan hesap ettimki (hesap makinesi ile) düşen miktar alışveriş toplamının tam %25 ine denk geliyor, yalnız yaklaşık 1 ay önce ben aynı moneyvisa ile %25 indirimden faydalanmıştım konu bundan ibaret, moneyclub sayfamda bana özel kampanyalarda hala kartıma %25 indirim tanımlı görünüyor..
  • quote:

valla arkadaşlar bende nasıl olduğunu anlamadım kartta biriken money ve bonusları artı 75/10 indirimi kullanırım diye gittim, toplam 153 tllik alışveriş yaptım 75/10 düşmedi beceremedi kasiyer sanırım, ancak ödeyeceğim miktarı duyunca şaşırdım dedimki nasıl oldu, kasiyer ekrana baktı ve 38.** tl moneyvisa indirimi diye bi indiim daha düştü dedi, bende tamam dedim, kartta beşka indirim filan tanımlı değil, sonradan hesap ettimki (hesap makinesi ile) düşen miktar alışveriş toplamının tam %25 ine denk geliyor, yalnız yaklaşık 1 ay önce ben aynı moneyvisa ile %25 indirimden faydalanmıştım konu bundan ibaret, moneyclub sayfamda bana özel kampanyalarda hala kartıma %25 indirim tanımlı görünüyor..

İyide o indirimden 100 TL olana kadar yararlanabilirsin. Sen o 100 tl lik kotayı doldurdun da mı onun ardından bir %25 daha tanımlandı.
    Yoksa kotayı doldurmadında 2.alışverişinde yine indirim olunca, ikinci kez tanımlandığını mı zannettin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 28 Mart 2013; 19:08:17 >

• quote:

quote:

valla arkadaşlar bende nasıl olduğunu anlamadım kartta biriken money ve bonusları artı 75/10 indirimi kullanırım diye gittim, toplam 153 tllik alışveriş yaptım 75/10 düşmedi beceremedi kasiyer sanırım, ancak ödeyeceğim miktarı duyunca şaşırdım dedimki nasıl oldu, kasiyer ekrana baktı ve 38.** tl moneyvisa indirimi diye bi indiim daha düştü dedi, bende tamam dedim, kartta beşka indirim filan tanımlı değil, sonradan hesap ettimki (hesap makinesi ile) düşen miktar alışveriş toplamının tam %25 ine denk geliyor, yalnız yaklaşık 1 ay önce ben aynı moneyvisa ile %25 indirimden faydalanmıştım konu bundan ibaret, moneyclub sayfamda bana özel kampanyalarda hala kartıma %25 indirim tanımlı görünüyor..

İyide o indirimden 100 TL olana kadar yararlanabilirsin. Sen o 100 tl lik kotayı doldurdun da mı onun ardından bir %25 daha tanımlandı.
    Yoksa kotayı doldurmadında 2.alışverişinde yine indirim olunca, ikinci kez tanımlandığını mı zannettin ?

Toplam 100 tl indirimse ben yanlış anlamisim o zaman cunki toplam aldığım ındirim 70 tl civari olmuştur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

Çok uygun olmaya bilir ama Mulino Bianco bisküvilere bayılıyorum özellikle Pan di Stella acayip bir şey bisküviye bu kadar para vermem derseniz siz bilirsiniz ama ben 3 -4 tane alıcam
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

satılıyormu bu sanal markette göremedim ben ?

fiyat nedir hocam

5.45e inmiş bilmiyorum hocam dediğim gibi ben italyaya gittiğim zamanlarda yiyiorum bir tek görürüsem alıcam :D Çeşitleri dediği için migroskopta olabilir dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Şuana kadar 250 tl'lik money yattı. Elidor'larıda bi marketle anlaştım ikisini 5 tl'ye veriyorum onlar 7'ye satacakmış. Hedefim 1000 money

1 ncisi seni şiddetle kınıyorum

2 ncisi ikisini 5 tl'den satıyorsun, adam ikisini 14 e verecek, %200 kar, bu nasıl bir anlaşma yahu, bayağı bayağı adam seni kazıklamış olmuyor mu

3 ncüsü ayın 27 sinde kampanya bitmedimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Şuana kadar 250 tl'lik money yattı. Elidor'larıda bi marketle anlaştım ikisini 5 tl'ye veriyorum onlar 7'ye satacakmış. Hedefim 1000 money

1 ncisi seni şiddetle kınıyorum

2 ncisi ikisini 5 tl'den satıyorsun, adam ikisini 14 e verecek, %200 kar, bu nasıl bir anlaşma yahu, bayağı bayağı adam seni kazıklamış olmuyor mu

3 ncüsü ayın 27 sinde kampanya bitmedimi?

Maksat en az zararla elden çıkarmak

Kampanya bittimi :s bende diyorum bugün niye kimse yoktu sabah migrosta Hedefime ulaşadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Toplam 100 tl indirimse ben yanlış anlamisim o zaman cunki toplam aldığım ındirim 70 tl civari olmuştur..

Ben kotayı doldurdum ama kampanya karttan silinmedi. Muhtemelen düşmez alışveriş yaparsam

• bir haftadır yurtdışındayım, konu güncellenmedi şeklinde eleştirenler olmuştur kusura bakmasın.

en kısa sürede güncellemeleri yaparım. aşağıdaki link uzun zamandır ilk mesajda da var ama pek kullanılmıyor. aşağıdaki linki güncel olarak takip edebilirsiniz.

ALIŞ-VERİŞTEN ÖNCE MUTLAKA BU LİNKTEKİ KAMPANYALARA BAKIN!!!!

GÜNCEL KAMPANYALAR
    ;http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaignsMigros.do

EKLEME: @cancantürk arkadaşıma da konuya desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 28 Mart 2013; 23:36:54 >
  • Bugun hediyem karta yukleme yapmak icin migrostaydim. Onumdeki musteri money club cardimi kullanmak istedi. Dusunmeden verdim. 200 liralik alisveris yapti. Sonradan anladim ki kartima onceden yukledigim 75e 10 turkcell cuzdan indirimi onun sepetten dusmus :)

Kisacasi turkcell cuzdan indirimi verebilecek olan var mi? Yarin kullacaktim, kismet olmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allied

Bugun hediyem karta yukleme yapmak icin migrostaydim. Onumdeki musteri money club cardimi kullanmak istedi. Dusunmeden verdim. 200 liralik alisveris yapti. Sonradan anladim ki kartima onceden yukledigim 75e 10 turkcell cuzdan indirimi onun sepetten dusmus :)

Kisacasi turkcell cuzdan indirimi verebilecek olan var mi? Yarin kullacaktim, kismet olmadi.

Kasiyerin müşteriden rica edip 10 tl yi senin alışverişte kullanması gerekiyordu.

• arkadaşlar bi sorum var sanal marketten alışveriş yaptığımızda ödemeyi internet üzerinden mi yapıyoruz yoksa kapıda mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruşenamcanınoğlusedat

arkadaşlar bi sorum var sanal marketten alışveriş yaptığımızda ödemeyi internet üzerinden mi yapıyoruz yoksa kapıda mı

istediğiniz şekilde oluyor
  • sanalmarkette GDI yok ama 50tl uzerı alışverişte sepete bu oral b diş fırçasını 5tlye alabilirsiniz. sağlam vurgundayım beyler :D

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/24526234-33363-oral-b-pro-expert-clinic-line-dis-fircasi-soft-50-tl-lik-alisverise-5-tl
  • money visa ya basvuemaya karar verdim. doğru zaman mi sizce. yoksa biraz daha beklesem bi kampanya filan olurmu. ilk alisverise puan kampanyası gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: boxor

sanalmarkette GDI yok ama 50tl uzerı alışverişte sepete bu oral b diş fırçasını 5tlye alabilirsiniz. sağlam vurgundayım beyler :D

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/24526234-33363-oral-b-pro-expert-clinic-line-dis-fircasi-soft-50-tl-lik-alisverise-5-tl

hatırlatma, diş fırçası soft

• 75/10 kodu olan var mı arkadaşlar ?
  • HediyeM kartların bakiyesi son baktığımızda KIOSK'lardan görüntülenemiyordu. Bir düzeltme yapıldı mı bu konuda? Bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

sanalmarkette GDI yok ama 50tl uzerı alışverişte sepete bu oral b diş fırçasını 5tlye alabilirsiniz. sağlam vurgundayım beyler :D

hatırlatma, diş fırçası soft

ne farkediyor hocam soft olunca???

sonuçta ağzıma fırçalıcaz hard mı olması lazım

bu arada viva 16'Lı wc kagıdı 5.25tl 3 adet aldım 48 tanesi 15.75tlye geldi

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/9411110-30007-viva-eko-cift-katli-tuvalet-kagidi-16-li

• 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.