Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Haftasonu migrosu dağıttım :)

Money visa Hafta sonu KDV bizden + %25 Money Visa İnaktif Müşteri indirimi + Elidor 25tl + turkcel cüzdan 75tl/10tl İndirim + Garanti Bankası 50tl üzeri alışverişlere 5tl Bonus Puan + Aldığım ürünlerden gelecek 2tl Money Puan.
    [ Ayrıca Money visaya özel danone süt 1 alana 1 bedava'dan 12 süt aldım 6 tane parası ödedim :)
    [ oral b diş fırçaı 50tl sepete 5tl kampanyasıyla 5tlye aldım.
    [ ice 1.5lt çeşitlerinde 5tl'lik içecek sepetine 1.5tl kampanyasıyla 1.5tlye 2 adet aldım. İçecek sepetim 10tl felandı zaten :)

Gerçekten süper oldu valla, İyi var bu migros :)

Elidor'un 25tl moneyleri üzerine bu alışverişten 3tl felan gelecek 28tl olacak. Bonus ile her 50tl'ye 5tl bonus puan banka kampanyasından da 25tl gelecek, bir sonraki alışverişte ikisini birleştirip bir sepet yapmayı umuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boxor -- 1 Nisan 2013; 13:22:27 >

• MONEY VİSA DANONE SUT 1 ALANA 1 BEDAVA TUM MONEY VİSALILAR İÇİN GECERLİ Mİ AYRICA BUGUN DE DEVAM EDİYOR MU?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunok74

MONEY VİSA DANONE SUT 1 ALANA 1 BEDAVA TUM MONEY VİSALILAR İÇİN GECERLİ Mİ AYRICA BUGUN DE DEVAM EDİYOR MU?

+1

• 28 Mart-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market alışverişlerinde Danone Süt 1 L ürünü 1 alana 1 bedava! Bir kişi kampanyadan en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 2 adet Danone Süt 1 L ürününü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Ürünler sepete reyon fiyatından eklenecek, indirimleriniz siparişinizi bitirirken düşülecektir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Detaylı bilgi içinwww.money.com.tr vewww.sanalmarket.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Money club kartlılar yararlanamaz. Money visa+ sanalmarkete özel olup en fazla 5 kez istifade edebiliyorsunuz.

5 adet değil arkadaşlar. 5 sipariş yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boxor -- 1 Nisan 2013; 14:05:12 >

• yaş sınırı var mı acil ?
  • Bilen Biri su elidor kampanyasının devam edip etmediği konusunda yardım edebilir mi arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok boy sınırı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

Bilen Biri su elidor kampanyasının devam edip etmediği konusunda yardım edebilir mi arkadaşlar

Elidor Sevgimiz Karşılıklı Kampanyasına katıl ve 14-27 Mart tarihleri arasında Her Gün iki adet elidor ürünü alan ilk 500 kişi arasına gir ve 25 TL Money Puan Kazan!

Migros, 5M Migros, Mjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart ve Money Visa ya da Money Club özellikli kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Hak edilen Money’ler 2 gün içerisinde kartlara yüklenecek ve 30 Nisan 2013 tarihine kadar kullanılabilecektir.

KAMPANYA BİTMİŞTİR!!!

• Tv de dün reklamları vardı o açıdan soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: boxor

yok boy sınırı var

• quote:

28 Mart-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market alışverişlerinde Danone Süt 1 L ürünü 1 alana 1 bedava! Bir kişi kampanyadan en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 2 adet Danone Süt 1 L ürününü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Ürünler sepete reyon fiyatından eklenecek, indirimleriniz siparişinizi bitirirken düşülecektir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Detaylı bilgi içinwww.money.com.tr vewww.sanalmarket.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Money club kartlılar yararlanamaz. Money visa+ sanalmarkete özel olup en fazla 5 kez istifade edebiliyorsunuz.

Yanlış bilgi vermeyelim.

5 ADET

• quote:

Haftasonu migrosu dağıttım :)

Money visa Hafta sonu KDV bizden + %25 Money Visa İnaktif Müşteri indirimi + Elidor 25tl + turkcel cüzdan 75tl/10tl İndirim + Garanti Bankası 50tl üzeri alışverişlere 5tl Bonus Puan + Aldığım ürünlerden gelecek 2tl Money Puan.
    [ Ayrıca Money visaya özel danone süt 1 alana 1 bedava'dan 12 süt aldım 6 tane parası ödedim :)
    [ ice 1.5lt çeşitlerinde 5tl'lik içecek sepetine 1.5tl kampanyasıyla 1.5tlye 2 adet aldım. İçecek sepetim 10tl felandı zaten :)

Elidor'un 25tl moneyleri üzerine bu alışverişten 3tl felan gelecek 28tl olacak. Bonus ile her 50tl'ye 5tl bonus puan banka kampanyasından da 25tl gelecek, bir sonraki alışverişte ikisini birleştirip bir sepet yapmayı umuyorum

Money visa inaktif müşteri indirimi dediğiniz olay nasıl oluyor.bankayı arayıp sorduğumda anlamaıyorlar benide.açıklarsanız sevinirim. teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

28 Mart-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market alışverişlerinde Danone Süt 1 L ürünü 1 alana 1 bedava! Bir kişi kampanyadan en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 2 adet Danone Süt 1 L ürününü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Ürünler sepete reyon fiyatından eklenecek, indirimleriniz siparişinizi bitirirken düşülecektir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Detaylı bilgi içinwww.money.com.tr vewww.sanalmarket.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Yanlış bilgi vermeyelim.

5 ADET

Bir kişi kampanyadan en fazla 5 kere faydalanabilir.

burdan ne anlıyorsunuz hocam

m.hizmetlerine aradım sordum kaldıki öyle bir problem olmasa ben 12 tane süt alamazdım yani 6 tane

• quote:

Orijinalden alıntı: necii

quote:

Haftasonu migrosu dağıttım :)

Money visa inaktif müşteri indirimi dediğiniz olay nasıl oluyor.bankayı arayıp sorduğumda anlamaıyorlar benide.açıklarsanız sevinirim. teşekkürler..

hocam belli olmuyor bu durum ya. random usulu money visalılara dagıtıyorlar. forumda monery visayı kullanmayanları teşvik için bankanın tanımladığı kampanya diyorlar ama ben kullanıyorum ne alaka bana vurması

• quote:

quote:

Yanlış bilgi vermeyelim.

5 ADET

5 tane nası alıcaksın 1 artı 1 veriyo adamlar 3 tane alsan 6 oluyor mantık olarak birini geri mi vericen

• quote:

quote:

quote:

Yanlış bilgi vermeyelim.

5 ADET

Bir kişi kampanyadan en fazla 5 kere faydalanabilir.

burdan ne anlıyorsunuz hocam

m.hizmetlerine aradım sordum kaldıki öyle bir problem olmasa ben 12 tane süt alamazdım yani 6 tane

Şimdi sanal market üzerinde denedim,10 tane sütün 5 tanesini indirimli olarak veriyor.
    Yani 5 ayrı sipariş değil tek siparişte 10 ürünün beşi bedava olarak alınabiliyor şuan.

• Tikla kazan bilgisi olan var mı?

• Allah cezasını versin o Tıkla Kazan'ı yapanların...Gittiler facebook'a aldılar yarışmayı,içine ettiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Allah cezasını versin o Tıkla Kazan'ı yapanların...Gittiler facebook'a aldılar yarışmayı,içine ettiler...

Evet haklisin hele sayı az olunca hicbirsey alınamıyor ama geçen hafta bin tane idi aldık acaba öyle olurmu bu hafta diye sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Allah cezasını versin o Tıkla Kazan'ı yapanların...Gittiler facebook'a aldılar yarışmayı,içine ettiler...

Evet haklisin hele sayı az olunca hicbirsey alınamıyor ama geçen hafta bin tane idi aldık acaba öyle olurmu bu hafta diye sordum

Şimdi mail geldi.
    Danette mix çeşitleri. 500 kişi %100.
    Bu hafta moneyclubkart.com dan :)
  • 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.